reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam z samego rana. Gartuluje wszystkim rozpakowanym mamom:)a ja nadal w dwupaczku, Emilkowi nie spieszy sie, choc do terminu zostały cale 2 dni. Mam nadzieje ze cos dzis ruszy:D
 
reklama
Hej dziewczyny

ja dzisiaj mam doła,dosyć mam już czekania na cokolwiek,skurczy brak jutro ktg ktore tez napewno nic nie wykaże,a w czwartek mam skierowanie do szpitala bo mój gino jest na urlopie i dał mi skierowanie tylko ciekawe kto się mną zajmie,będę leżała i czekała na zbawienie.........
Czy to nie może być już,tym bardziej że cała ciąża przebiegała bez komplikacji.....
Malutka też jakaś mało ruchliwa ale to pewnie wina tego że ma mało miejsca.....
Nie marudze,ide schowam się w sypialni i dziś z niej nie wychodzę.............beznadzieja.
Nawet w domu nie ma do kogo gęby otworzyc bo przecież małżonek po 17 wróci.

Pozdrawiam i Zyczę milszego dzionka niż mój........
 
Witam się z rana. Jakaś zmienna dziś pogoda chyba będzie, bo co chwilę nastaje ciemna chmura. Ja wyspana w miarę i się zastanawiam co robić. Może pranie wstawię:confused: Wietrzyk trochę wieje to szybko wyschnie:tak: Moje dzieciątko od wczoraj też się coś ociąga z ruchami.... Może dlatego że już bliżej końca. Idę zjeść jakieś śniadanko i może w tym czasie wymyślę co tu działać.
Miłego dzionka:-)
 
Cześć Dziewczynki,
Ja witam się również w dwupaku:sorry: Chętnie dopiszę się do paczki rodzących dzisiaj:-) Zobaczymy jak nam to wyjdzie.... Mój Mały chyba nawet o tym nie myśli. Wczoraj poszłam na spacer z M. i zrobiliśmy kilka km. W połowie drogi tak mnie cisnęło na szyjkę, że myślałam, że wracać będę na czworaka. No i dzisiaj zrobię powtórkę, bo to może coś da.... Trzeba wygonić tego łobuza z brzuszka:tak:

GRATULUJE MAMUŚKOM, KTÓRE JUŻ URODZIŁY SWOJE MALUSZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ZA RESZTĘ TRZYMAM KCIUKI:tak:
 
Witam się i ja:-) Rano na tętnie znowu, serduszko puka ślicznie, ale ja już chcę na żywa móc je wysłuchiwać. Spacerek 50minutowy odbyty, nawet załatwiłam sprawy w skarbówce, ale na mojego leniuszka nic nie działa:sorry:
Daisy ja już też nigdzie nie wychodzę, też mnie coraz większe zniechęcenie łapie, niby to jeszcze kilka dni, ale są one takie dłuuugie.

A dziewczyny dziś się pytałam w razie czego o zwolnienie, bo w niedzielę mi się kończy. I dostałam taką informację, że NFZ pokrywa teraz zwolnienie do dnia porodu i nie ważne czy jest ono wystawione po terminie porodu. Także widać trzeba ich cisnąć, jak robią jakieś ale.
 
ja sie tez melduje w dwupaku... wczoraj mieliśmy sie poprzytulać z meem,ale chęci zabrakło ostatecznie... jednak jakoś dziwnie nam z tym, jacyś dziwni jesteśmy chyba!!! Ale trudno!!!

Moze jak sie zacznę przeterminowywać to coś bedziemy kombinować!!!

Ja miałam kiepską noc, wstałam cała połamana i dzis zamierzam leżakować oz do powrotu meza...

Dzidzia chyba nieco w dół poszła,bo sie rusza,ale te ruchy niżej czuję juz nie pod samymi zebrami...

ide sie polozyć i wypić kawkę...

Zycze terminowym i poterminowym szczęśliwie doczekac sie dziś akcji,a mamusiom samej radości z maluszków
 
Witam kobietki!Ja nadal nie rozpakowana,już nawetnie mam sił sie denerwować .Wczoraj całe auto w środku posprzątałam i nic.Na mnie chyba nic nie działa.Jeszcze szansa do jutra,bo jak nic sie nie wezmie dzisiaj to jutro do, szpitala.jak sobie pomyśle to ryczeć mi się chce.Jeszcze jak pomyśle ,że musze synka zostawić no i męża to dopiero.Dziasiaj już prawie od piatej nie mogłam spać.,że Chyba nie zobacze jak to jest,że CIE nagle ściśnie,naturalnie!
 
reklama
Do góry