reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Ło mi teraz mówią kiedy się rozsypie?
a jak mówię, ze już po to wielkie oczy:szok::szok::szok::szok::szok:
A ostatnio w Tesco kasjerka mnie okrzyczała, że w moim stanie powinnam bez kolejki wchodzić, bo oczywiście stanęłam w kasie dla kobiet w ciąży.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Także tak źle a tak jeszcze gorzej.
Wyglądam jak bym była w 7 miesiącu ciąży.
A jeszcze nawet nie stanęłam na wagę od porodu. A i nie przekroczyłam magicznych 100 kg w ciąży. Przed porodem ważyłam 99:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witam Dziewczęta...i zarazem się żegnam na jakiś czas...
Wróciłam od lekarza...bo miałam obawy więc pojechałam do niej...dostałam skierowanie...jak na razie na obserwację,ktg itd...zobaczymy co będzie dalej :szok:
Jestem przerażona...trzymajcie kciuki...
No i już wyje...:eek:
 
Witam wszystkich
A ja już po.. Od wczoraj jesteśmy z niunią w domku. Urodziłam w czwartek w naszą 4 rocznicę ślubu. Szybko i prawie bez bólu. Mała jest cudowna
 
No mnie została po porodzie tylko mała skórka... :zawstydzona/y::-p Ale bez problemu weszłam do spodni z przed ciąży! :-) W końcu w szpitalu zostawiłam dobre 10 kilo. :tak::tak:

Tak wiec nie ma źle:-)

Witam wszystkich
A ja już po.. Od wczoraj jesteśmy z niunią w domku. Urodziłam w czwartek w naszą 4 rocznicę ślubu. Szybko i prawie bez bólu. Mała jest cudowna

Mes napisz coś więcej....
Waga, długość....
 
Witam Dziewczęta...i zarazem się żegnam na jakiś czas...
Wróciłam od lekarza...bo miałam obawy więc pojechałam do niej...dostałam skierowanie...jak na razie na obserwację,ktg itd...zobaczymy co będzie dalej :szok:
Jestem przerażona...trzymajcie kciuki...
No i już wyje...:eek:
Mocno sciskam kciuki!!!! Wracaj do nas z Corcia! Bedzie dobrze.

Mes28 gratulacje!!!!!!!
 
Hej Iwon napisałam ci maila bo nie wiedziałam gdzie dopisać się do rozpakowanych mam. Agatka ważyła 3300 i 55 cm. Poród miałam ekspresowy ale o tym na innym wątku jak znajdę chwilkę bo przy dwójce dzieci teraz to troszkę ciężko. Ale postaram się:) Pozdrawiam cieplutko
 
ja waze kg mniej niż przed ciążą a jem jak odkurzacz!w końcu to się zemści. No ale po tylu tygodniach diety cukrzycowej musze odreagować.
Gustlicek- spoko, bedzie dobrze. Kciuki zacisniete!
Mes- gratulacje!
 
Mes28, bardzo cie przepraszam ale możesz wyjaśnić, co to znaczy "prawie bez bólu"??? :szok:
Ja też urodziłam szybko, właściwie ledwo zdążyłam na porodówkę, ale o bólu to mogłabym napisać esej :baffled:

Mój Maciuś urodził się 3 lipca, ważył 3600 :)
 
reklama
Do góry