reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No ja już bardzo chciałabym dzisiaj urodzić ale nic sie nie dzieje... troszke mam brzuch twardy ale to tyle :( Mały wierci się i chce mi chyba żebra złamać :D;))
 
reklama
A dziewczyny na forum bardzo mi pomogły ... ;) Gdyby nie one to pewnie bym siedziała teraz w szpitalu niewiadomo po co a tak sobie jestem w domku :))
 
A dziewczyny na forum bardzo mi pomogły ... ;) Gdyby nie one to pewnie bym siedziała teraz w szpitalu niewiadomo po co a tak sobie jestem w domku :))

Pewnie trzymali by już Ciebie do porodu, a tak jesteś w domku, tam też możesz czekac na rozwiazanie, to zawsze mniej stresu niz w szpitalu. A tu dziewczyny zawsze pomoga jakby co, na tyle na ile będą mogły oczywiście :tak::tak:
 
No no jaka przebojowa noc :-)

Goteczka serdeczne gratulacje w koncu sie doczekalas :tak: Duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domciu

Alusia ale przygotowania do wielkiego dnia prowadzisz :-) zycze powodzenia nastepnym razem oczywiscie przy mezusiu!
 
Pogoda paskudna...zimno jakoś...pochmurno...a mnie od samego rana rozpiera energia...sprzątam...kurze...zajrzałam do kwiatków (chyba potrzebują wody;-))...nawet gotowanie sprawia mi przyjemność (jak nigdy)...praleczka ładnie pierze ubranka mojej Kruszynki...jeśli szybko wyschną chyba zacznę pakować torbę...niby wiem co do niej wsadzić...ale boję się,że nawsadzam za dużo:confused:...
...w zasadzie powinnam plackiem leżeć...ale kto za mnie zrobi takie rzeczy...:-(
eh...
 
witam sie i ja!
lol dopiero skonczylam czytac ...ale naprodukowalyscie przez noc:-)
Alusia zycze szybkiego rozwiazania, oczywiscie przy mezu:-)
Gratulacje dla Goteczki! Duzo zdrowka dla Ciebie i maluszka!:-):-):-):-)
ja dzis zaliczylam wizyte u poloznej, wszystko ok, szkoda ze do terminu jeszcze troche bo juz bym chciala byc z moja kruszynka, no ale ona musi jeszcze troszke podrosnac w brzuszku.
dzieki dziewczyny za doradzenie co mam kupic na suteczki:-D
milego dnia zycze
 
No to pięknie :-) Kolejna mamusia rozpakowana :-) GOTECZKO, gratuluję Tobie i Szynusiowi z całego serca !!!! Duzo zdrówka Zyczę i szybkiego powrotu do domku :-).

Alusia - nocka faktycznie nie ciekawa, trzymam kciuki, może tak jak dziewczyny piszą, ten spokój to cisza przed burzą.
 
reklama
:-) :-) :-) :-) MIŁO MI POINFORMOWAĆ, ZE :-) GOTECZKA :-) NARESZCIE!!! JEST JUZ MAMA!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) SZYMUS PRZYSZEDŁ NA SWIAT DZIS (24.06) O 05:20. WAZY 3500g I MA 55cm . DOSTAL 10PKT!! GOTECZKA NAMECZYŁA SIE TROSZKE, ALE SZYMUS JEST PIEKNYM CHŁOPCEM!! PORÓD MIAŁA DOSC CIEŻKI i SKOŃCZYŁO SIE NA VACUM, BO MIAŁA PARTE, A GŁÓWKA NIE ZSTĘPOWAŁA !!!!
Ogromne gratulacje dla Goteczki!!!Nareszcie!!!:-):-):-)
 
Do góry