reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam w sobotni pochmurny u nas poranek:confused:

Monia, no niezła akcja, dobrze,ze sie udało to zatrzymać, a teraz to uważaj z całych sił na siebie... trzymam kciuki za twoje leżenie:tak:

z resztą, masowo trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny lipcóweczki, które muszą leżeć,zeby dzidzia przyszła na swiat jak można najbliżej terminu:tak:. Bądźcie dzielne!!!

A ja wczoraj odwiedziłam wraz z innymi uczestnikami szkoły rodzenia porodówkę, posidzieliśmy na sali przeznaczonej do porodów rodzinnych, fajna jest. Przyjemnie tak, przytulnie.

Iwon, Asiu i jo-anna Wy to jesteście dizewczyny wytrwałe:-D!!! co prawda nie spałam o tej porze wczoraj,ale jakoś do forum nie zajrzałam.

Zyczę wszystkim miłego weekendu i zmykam, bo muszę obiad naszykowac, a potem musze dojechac do centrum Wrocławia kom. podmiejską do męża i po jego zajęciach moze uda nam sie odwiedzic jakąś hurtownię z artykułami dziecięcymi.

Buziaki :tak:
 
reklama
Witam deszczowo...
Dlaczego kiedy planuje skosic trawnik musi padac deszcz :confused: Czyzbym miala naprawde nic nie robic :confused: :blink:No to chociaz ogarne troche w domu :-p

Monia ale mialas akcje :szok: Dobrze ze lekarzom udalo sie zatrzymac dzidzie :tak: Trzymam kciuki a Ty odpoczywaj i walcz o kazdy dzien dla tej malej istotki :-) Bedzie dobrze:tak:
No to zabieram sie za porzadki a Wam zycze udanego weekendu :tak::-):tak:
Buziaki dla Was
 
hej

widzę że tu się toczyły niezłe nocne rozmowy lipcówek:-D
ja już dawno spałam o tej porze...

Monia
aż się przestraszyłam jak zaczęłam czytać twoją wypowiedź! dobrze że udało się powstrzymać poród, walcz o każdy dzień dla maleństwa, trzymam za ciebie mocno kciuki!
 
Witam.

wczorajsze zakupy udane - nie wytrzymalam i znow przegielam z zakupami ciuszkow dla malej... nie umiem sie powstrzymac.. ale kupowanie ciuchow to moj bardzo stray nalog... nie da sie go pozbyc... jak nie sobie to teraz jej kupuje. Sobie tez kupilam sukienke na wesele kolezanki ;-)

MONIA - jejku wspolczuje!! Teraz lez i odpoczywaj , koniecznie!!! Trzymam kciuki,zeby wszystko bylodobrze.
 
Witam się i ja.
Tutaj też pochmurno i pogoda nie zachęca do niczego. Muszę szybko ogarnąć mieszkanko i skoczyć na małe zakupy - w poszukiwaniu tortu dla małżonka.

Mi znowu wróciły problemy z zasypianiem :-(Jak już się ułożę wygodnie to zaraz gdzieś coś mnie drapie, swędzi o nici ze spania.

A na dobry początek dnia proponuję:

 
Dzien doberek!

Hihi dolaczam sie do klubu niewyspanych :tak: Ehh najpierw wiercilam sie przez 1,5 godz potem stwierdzilam ze to nie ma sensu i poszlam do pokoju poczytac. Zasnelam dobrze po 2 a moj kochany M obudzil mnie po 6. Panowie postanowili przyzwyczajac mnie do ograniczonych ilosci snu ;-) A od czasu szpitala po tych wszystkich lekach spalam jak dziecko... No coz zobaczymy jak bedzie dalej.

Monia dobrze ze wszystko sie dobrze skonczylo... ale ile strachu cie to musiao kosztowac :-( Lez grzecznie, trzymam kciuki zeby wszystko bylo juz w porzadku.
 
Ja nawet nie wiem jak jest na dworze, bo dopiero się obudziłam a rolety mam zasunięte. Muszę dziś wyjść do ludzi i odwiedzić jakiś sklep, bo lodówka pusta stoi.
Spałam 12 godzin z małymi przerwami. Mam nadzieję, że się wyspałam. Mojemu Indianinowi nic nie mówiłam o jego brudnej twarzy ciekawe czy rano widział, bo on strasznie zaspany wstaje. Jak nie to na pewno się wszyscy z niego śmiali;-);-);-)
Monia odpoczywaj i leż. Tak jak piszesz, każdy dzień jest ważny. Trzymam za Was kciuki.
Dziewczynki życzę miłego weekendu.
 
Monia Ty sie zaległosciami nie przjemuj kobieto !!! dobrze ze udalo sie przerwac akcje porodowa !!!! Az sie wystrasyzlam jak zaczelam czytac o tych skurczach !!! kochana nie daj sie nigi zacisnij na maxa :] 3 tydnie to nie tak duzo czas:]

Ja sie dzis wyspalam , wczoraj sie ucyzlam na jezyk obcy na kolosa wponiedziałke i co ucyzlam sie godizne i 3 spałam i tam co pare godizn hyht i w nocy tez spalam, juz na szczescie nie kasłam tak jak ostanio ! uffff po akcji Moni wole dmuchac na zimne a jeszcze kaszel powodowac moze skurcze to juz w ogole !!
 
Witajcie, u mnie też pochmurno, ale już mój przyszedł do domu ze studiów i już fajnie:-) Ja przy tej pogodzie mieszanej to zasypiam w sekundę, wczoraj trzy razy w ciągu dnia, dla mnie to nie naturalne.
Asiajan, Iwon, widzę po nocach buszujecie, fajne te naklejki kubusia, właśnie zaczęłam się zastanawiać czy do tych pomalowanych mebelków nie dodać takie naklejki,

Monia, to już miałaś przedsamak porodu, szok, dobrze, że wyszłaś z tego:tak:trzymaj się
 
reklama
witam dziewczynki dziekuje za mile slowka , przezycie to napewno bylo niesamowicie nieprzewidywane i straszne:szok: ale najwazniejsze zeczywiscie ze wszystko jako tako dobrze sie skonczylo , brzusio powiem wam jet taki twardy teraz :no:na:no:prawde nie moge przesadzac lezec to lezec mus:-:)baffled: cale szczescie tesciowa przyjedzie pomoc mi z patrykiem zabirze go na weekend do siebie to przynajmniej bede mogla naprawde placuszkiem polezec bo przy prawie 3 latku to niestety jest nie mozliwe:no:
Teraz mam wolne to bede was witac codziennie i bez zalegloscie
milego weekendu wszystkim zycze zuska;-):tak::happy2::cool2:
 
Do góry