reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam dziewczynki dziekuje za mile slowka , przezycie to napewno bylo niesamowicie nieprzewidywane i straszne:szok: ale najwazniejsze zeczywiscie ze wszystko jako tako dobrze sie skonczylo , brzusio powiem wam jet taki twardy teraz :no:na:no:prawde nie moge przesadzac lezec to lezec mus:-:)baffled: cale szczescie tesciowa przyjedzie pomoc mi z patrykiem zabirze go na weekend do siebie to przynajmniej bede mogla naprawde placuszkiem polezec bo przy prawie 3 latku to niestety jest nie mozliwe:no:
Teraz mam wolne to bede was witac codziennie i bez zalegloscie
milego weekendu wszystkim zycze zuska;-):tak::happy2::cool2:

Dobrze ze masz taka tesciowa ktora zaopiekuje sie synkiem :]
Wiec mozesz sobie psokojnie polezec:]

ja sie mialam ucyzc poszlam drzemac, jak mnie sie nie chce uczyc :( a jeszcze ta pogoda nie ułatwia zycia wcale :(
 
reklama
Kasiurek- śmietana jakakolwiek
Iwon- sorki, obiecuje że juz więcej nic a nic o jedzeniu na tym wątku
Monia- az mi adrenalina skoczyła jak zaczęłam czytać...a na koniec ulzyło ufff...
Ja dzis buszowałam w szafie u mojej mamy gdzie zdeponowane są wszystkie wubranka. No i okazało się, że w zasadzie nic nie musze kupować:(...ciuchów juz pełna szafka, na pewno coś tam jeszcze dzidzia dostanie...więc zostaje mi dokupić jaieś bodziaki i może dresik na chłodniejsze dni. Nawet czapeczek i skarpetek mam full.A za to zaszaleje i kupie jeszcze jeden komplet poscieli i nowy wóżek:) Teraz czekam na ładna pogode i zaczne wszystko prac i prasować. A jak fajnie było to przeglądać, takie malusie :)
u nas narazie pada, ale jako ogrodniczka:) nie mam nic przeciwko temu...susza straszna.
Troche się od wczoraj martwie bo cos mi serducho dziwnie pracuje. Takie jakieś mam kołatanie...no i nie wiem co robić.Mam nadzieje, że to tylko wachania ciśnienia.
 
Witam się w słoneczną niedzielę wczoraj prawie cały dzień padał deszcz a mnie energia rozpierała że całe mieszkanko posprzątałam byłam sama na zakupach i jeszcze popołudniu jak przestało padać to zaliczyłyśmy z Wiki spacerek
Dziś też czuje się świetnie tylko pierwsza wizyta teściów na nowym mieszkanku mam nadzieje że teściowa nie będzie nam prawić morałów jak moja mama:-):-):-):-):-)
 
witam w ten niedzielny, słoneczny póki co poranek!!!
ja wczoraj zaliczyłam 2 hurtownie i jestem rozczarowana troche,ale jeszcze trochę mozłiwości przede mną. W każdym razie udało mi się wciągnąc męża w czynny wybór wózeczka.

co do reszty potrzebnych rzeczy on uważa ,ze nie ma sensu jeszcze nic kupować, bo nie ma gdzie tego trzymać( ja bym znalazła) i ja mam mu pokazać co ja chce, a on potem nawet sam kupi... ja sie tak nie bawie...

jakoś słabiutko się czuję dziś

pozdrawiam Was dziewczyny i miłego dnia zyczę!!!
 
witam mamusie, tak dawno mnie nie było a tutaj tyle się dzieje ojojoj, przynajmniej nie będę narzekała dziś na nudę bo ponadrabiam zaległości:) To na razie śpiochy:-)
 
cześć
u nas pochmurno, ale nic nie szkodzi, po wczorajszym intensywnie towarzyskim dniu dziś nie wychodzę z łóżka ;-)
działo się - najpierw strzelanka w lesie, którą przespałam, bo mi się w głowie kręciło, potem grill, potem jeszcze wyjście do "ogródka" na piwko [dla niektórych herbatkę ;-) ]
do domu wróciliśmy przed 1 w nocy :-)

a dziś moja mała żabka urządza sobie skoki w brzuchu :-)
 
Sloneczko, sloneczko a u nas pada od rana :-p Taka senna pogoda, ze najchetniej bym z lozka nie wychodzila wiec bede sie lenic przez caly dzien :-) Nawet na mezu wymusilam prygotowanie obiadu (zobaczymy jak mu to wyjdzie, ale popuscic nie zamierzam) wiec pelen luz :-) Ostatnio zauwazylam ze musze przystopowac, jak tylko wiecej pochodze albo popracuje to wieczorkiem brzuszek daje niezle popalic... Jeszcze do tego te antybiotyki chyba mnie calkiem oslabiaja. Ehhh nie ma to jak sobie pozrzedzic.

Wszystkim zycze udanej, spokojnej (lub nie jak kto woli) niedzieli :-)
 
reklama
Witam się i ja. U nas pochmurnie ale na razie bez deszczu. Wczoraj byłam u fryzjera:-) i w końcu zrobiłam cokolwiek z tymi kłaczorami swoimi. Potem pojechaliśmy zamówić fotelik do samochodu i jeszcze w międzyczasie zaliczyliśmy sympatyczny wieczór u znajomych:tak: A dzisiaj spałam do 11:szok: Szok. Dawno tak nie pospałam. Ale trzeba wykorzystywać póki się da:tak:
Miłego dnia wszystkim życzę.
Monia leż plackiem i wypoczywaj, dobrze,że się tak a nie innaczej skończyło.
 
Do góry