reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

ale jakoś tak byle jak się czuję... autentycznie zaczynam się bać, że godzina '0' nadchodzi. Jak chodzę to czuję straszne ciągnięcie w dole brzucha i jakaś taka słaba jestem.
kurka... autentycznie zaczynam się bać. Jutro muszę jednak wyprawić się z domu i zrobić wymaz z pochwy - tez macie na to skierowanie? - podobno wymagają w szpitalu, A tak mi się nie chce nigdzie ruszać..... brrrr
trzymajcie się ciepłoniedzielnie!
 
reklama
CzescOj pogoda dzis straszna... i taka spiaca... GOTECZKO - dopiero dzis zobaczylam twoje cudne dzielo!! Pokoik jest jest cudowny!!!! A Ty kobitko to masz talent , ze szok!! Mam do Ciebie pytanko co do farb - lozeczko dla dzidziusia musi byc pomalowane jakas specjalna farba odpowiednia dla maluszkow - wiesz moze jakie to farby?? Chyba dostane w spadku lozeczko tylko, ze ciemny braz i tak bardzi bym chciala je przemalowac ...
 
Witajcie, dziś po wizycie u mamci i teściowej i nawet fajnie było:-), dwie kawy wypiłam, bo ta pogoda pochmurna to mnie dobija, jestem jakaś słaba, może goteczka u ciebie też przez pogodę. Ostatnio przy spacerze miałam takie dziwne ciągnięcie, dość bolesne w stronę pochwy, tak jakby z szyjką macicy coś się działo, ale jakoś przeszło, trochę strachu miałam, bo to jednak coś nowego było.

U nas wymaz z pochwy robią w 36 tygodniu, żeby sprawdzić przed porodem czy przypadkiem jakiejś infekcji nie ma, ale może u ciebie chcą zrobić wcześniej.
 
Cześć dziewczynki,
Napiszcie mi proszę jak sobie radzicie z katarem i zapchanym nosem. Od tygodnia cieknie mi z nosa i nic nie pomaga. Krople homeopatyczne odstawiłam, bo i tak nie dają efektu. Ratunku.

Zakatarzona P.
 
Witam dziewczynki
my z mezusiem niedawno wrocilismy od tesciow. jestem dzis padnieta a jeszcze kuzynka ma nas odwiedzic...

Monia jak zaczelam czytac Twoj post to pierwsze co pomyslalam ze pierwsza lipcowka rozpakowana, ale dobrze ze jeszcze jestes w dwupaku. oby jak najdluzej...
 
My już po wizycie teściów byli zachwyceni mieszkankiem i nawet nie prawili morałów wypili kawkę i pojechali
 
Witam dziewczynki
my z mezusiem niedawno wrocilismy od tesciow. jestem dzis padnieta a jeszcze kuzynka ma nas odwiedzic...

Monia jak zaczelam czytac Twoj post to pierwsze co pomyslalam ze pierwsza lipcowka rozpakowana, ale dobrze ze jeszcze jestes w dwupaku. oby jak najdluzej...
ja tez mocno nozki zaciskam aby jeszcze troche wstrzymac
witajcie w niedzielne popoludnie ladna sloneczna pogoda ale jest zimno :tak:odpoczywnia ciag dalszy, lezenie z nogami do gory;-)tqk poprostu jest mi najlepiej. Ale cos mysle ze naprawde urodze moze gdzies najpuzniej do nastepnego tygodnia, jest to moja druga ciaza a powiem wam ze nie mam pojecia o tych wszystkich objawach. Z patrysiem poprostu tego nie mialam:no:porud o tydzien wczesny, wywwolywanie boli no i rzebijanie wod wiec nic mnie nie bolalo samo pchanie 20 min. poprostu nie wiedzialam kiedy zaczac sie bac;-)
A reraz to zeczywiscie krok po kroku, bole miesiaczkowe miewiecej juz mam od 2 tygodni co dziennie , brzuch bardzo twardy:szok:caly czas i rozrywanie od zewnatrz brzusia , chyba mocno sie preciaga ten maly rozrabiaka. Jednym slowem juz mnie nie irtuje ta ciaza wcale, odczxuwam sam dyscomfort i bol. Musze sie starac aby jak najdluzej wytrzymac ale mowie wam wczoraj to juz dostaqlam malej depresji placz itpp .. juz bym mogla rodzic abym wiedzial ze wszystko mialo by byc na 100 % dobrze a ty zawsze jakis ??????:confused::confused::confused:
Patrys jest u mojej tesciowe na weekend wiec naprawde moge odpoczac ale jak tu sie ulozyc do tego spania,
a na dodatek od 2 dni zaczely strasznie bolec mnie piersi po bokach, gruczoly ktore widze ze sa tak wypelnione mlekiem ze jak by mogly to by wywkslodowaly. Cigna mnie pod pachami, nie wiem czy powinnam juz troche sobie zaczac sciagac narazie tylko masuje ale bol niesamowity. Moze naprawde moje cialo juz ostatecznie przygotowuje sie na przyjscie Jakuba.Lekarza mam dopiero we wtorek wiec wszystiego dowiem sie wtedu a cio tu teraz do tego czasu:confused::confused::baffled::baffled:
No ale koniec tego narzekania zycze wszyskim milego popoludnia i spokojnego wytrwania do konca:tak::-)
 
Monia -lekar zpowiedzial ze za niecałe dwa tygodnie, bedziesz mogła urodzic i wtedy bedzie dziecko donosozne -prawda?
co do bolu piersi to wydaje mi sie ze mozesz sobie odciągnąć, bo po co dodatkowo wić sie z bólu piersi, jak i tak dosc duzy dyskomfort odczuwasz !

Dziewcyzny piszecie ze u was pochmurno, na śląsku skwar nie do zniesienia, chyba pod 30 stopni w słoneczku, oczywiscie słonce sie pojawiło a w raz z nim opuchnięcie całego ciała, brzuch mi dzis wywaliło masakrycznie i juz nie mieszcze sie w zadna bluzke :(
 
no to ja sie dołączam do narzekających...:confused:

nic w zasadzie nie boli,ale tak jakoś cięzko, nie wiem w jakiej pozycji mam sie ułożyć, zeby było wygodnie, żebra po prawej pobolewają od czasu do czasu w taki sposób, jakby mi ktoś kopa zasadził...:baffled:miejsce ciężko sobie znaleźć... :confused:

Zazdroszczę dziewczynom,które maja termin na 1 lipca, bo to o miesiąc szybciej ode mnie... a jak jeszcze ma sie urodzić poźniej, bo tak najczęściej bywa... ehhh:confused::confused::confused:

do tego czuje sie jak wieloryb:szok:, całe szczęście,ze mojemu mężowi sie podobam( wierzę,ze szczery jest,bo on zawsze mi mówi,jak naprawdę mnie widzi, niestety nie ukryje przed nim 2-3 kg na pluise),sam dba o swoją wagę (akurat ze względów zdrowotnych, bo ma kręgosłup chory),wieć przy nim musze dbać o wagę.

marudnik mi sie włączył,ale widzę,ze to normalne...

miłego wieczoru życzę wszystkim, do jutra:-)
 
reklama
Juluszka, ja mam nadzieje ze moje dziecie sie pośpieszy i tak z poczatkiem lipca zaszczyci nas swoja obecnoscia,poki co jego ulubione miejsce to prawa stona mojego brzucha tak jakby lubial spac na zebrach, no pod zebrami hmm w sumie to nie wiem na czy pod ale jak dotykam sie reka to czuje dużą gule wiec to pewnie głowa albo pupa , wyjscia innego raczej nie ma :]
 
Do góry