reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

U mnie pogoda tak piękna ze normalnie nie mam czasu do kompa usiąść :tak: przed południem na placu a popołudniu spacerki :biggrin2::biggrin2::biggrin2:....a tera jak młoda już spi to i ja padam na pyszczek.......

Widzę że produkcja idzie całą parą,troszkę stron przybyło przez te dwa dni :biggrin2: lecę troszkę nadrobić i poczytać co tam u Was kobietki :tak:;-):tak:........

Życzę miłego wieczorku :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
No witam się i ja w końcu:-)
Dzionek zleciał w pracy szybciutko, angielski jakoś przeszedł i jeszcze z dzisiejszych zadań został orbitrek 30min:tak: Ale muszę wleźć bo to mi jakoś rozluźnia kręgosłup, takie pokręcenie tyłkiem;-) a po jeździe autem słuzbowym to nieco cierpię. Jutro rano szybciutko w pracy pościemniam i zmiatam na Olsztyn do alergolog mojej i może zalecę do kumpeli, którą skroili we wtorek. Muszę poznać jej córę w końcu;-) No i ciekawam jak im tam juz w trójkę:confused:
Zmykam na inne wątki:tak:
Beatko nie dawaj im się tam:-)
Kasiurek będzie wszystko dobrze:-)
Asia nie dawaj się szkrabowi, tylko Twoja Hanna będzie Ci mogła wejść na głowę;-)
 
Ja spadam spać. Dawid dopiero niedawno wrócił z pracy więc zjedliśmy obiad a może raczej kolację i spać. Życzę Wam słodkich snów i spokojnej nocki. Do jutra.
 
Stopi ZUS ma 30 dni od złożenia dokumentów (w tym zwolnienia) na wypłatę, moje papiery zostały złożone 9 marca więc teoretycznie w przyszłym tygodniu powinna byc kaska, bo na to ze Zus wypłaci przed terminem nie ma co liczyć:-:)-:)-( też codziennie sprawdzam konto, ale nadzieja matką głupich:-D:-D:-D choć jak moja mama mowi, kazda matka kocha swoje dzieci:rofl2:
 
Kasiurek z Ty masz krótką szyjkę, że tak się martwisz??? bo z tego co wiem to skracającej się szyjki nie da się tak na objawy łatwo rozpoznać, zdarza się krwawienie, no i skurcze, twardniejący brzuch to też objaw, ale jeżeli długo się utrzymuje, teraz jak już bylo o tym pisane będą zdarzaly nam się skurcze przygotowujące do porodu i nie mające z nczym złym nic wspólnego
 
A JA CALY DZIONEK PO ZA DOMEM. STWIERDZILAM,ZE RUSZAM DZIS BEZ SAMOCHODU , BO PO PIERWSZE KORKI MNIE DOBIJAJA , A PO DRUGIE PIEKNA POGODA I NA MOJ BOLACY BRZUCH SPACER BYL W SAM RAZ. NO I ZALICZYLAM JAZDE METREM , KTORA MNIE WKURZYLA. NAJPIERW METRO WYJATKOWO DLUGO NIE JECHALO BO AZ 2OMIN A POTEM PRZEPUSCILAM 3 KOLEJKI BO BYLY ZAPCAHNE NA MAXA!! NO I JAK W KONCU WSIADLAM I TAK DO CIASNEGO WAGONIKU TO KURDE NAWET NIKT MI MIEJSCA NIE USTAPIL. WIEM,ZE MOJ BRZUCH NIE WYGLADA NA CIAZOWY , ALE JUZ TAK NA MAXA GO WYPINALAM , A NIKT SIE NIE DOMYSLIL YHHH .
JA JUZ CZASEM MAILAM MYSLI,ZE LENKA JEST JAKAS BARDZO MALA, BO TEN MOJ BRZUCH TO TAKI PSEUDO BRZUCH. ALE LEKARZ NA USG MNIE POCIESZYL , ZE NIE MAM BRZUCHA BO JESTEM WYSOKA I MAM SZEROKA MIEDNICE, WIEC MACICA IDEALNIE JEST WPASOWANA. :tak:

VALIJA JA CHCE RODZIC NATURALNIE, TYLKO TAK SOBIE MYSLE, ZE CZASEM JEST LEPIEJ WIEDZIEC MNIEJ. BO DLA MNIE TERAZ POROD NATURALNY TO BARDZO NIESMACZNA I INTYMNA SPRAWA I CHYBA NIE CHCIALA BYM ZEBY KTOS MI PODCZAS PORODU TOWARZYSZL I TO WSZYSTKO WIDZIAL. WYSTARCZYLO POPATRZEC NA MINY MEZCZYZN NA ZAJECIACH W SZKOLE RODZENIA HEHE .
CO DO CESARKI TO JA I TAK RACZEJ BEDE MIEC ZASWIADCZENIE, ZE WSKAZANIEM DO CESARKI. JESZCZE W 34TYG ZAPADNIE OSTATECZNA DECYZJA. ALE JAK TO MOJ LEKARZ MOWI , TO ZE MA SIE WSKAZANIE DO CESARKI TO NIE ZNACZY ZE W DANYM SZPITALU NIE KAZA PROBOWAC RODZIC NATURALNIE.
JA BYM CHCIALA PRZYNAJMNIEJ SPROBOWAC JAK TO JEST RODZIC NATURALNIE.

KASIUREK -NIE WYWOLUJ WILKA Z LASU ... MOZE MACICA UCISKA CI NA JAKIS ORGAN. MNIE JELITA TERAZ MOCNIEJ BOLA ,BO TERAZ DOSZEDL JESZCZE UCISK MACICY. A MOZE WIAZADLA SIE ROZCIAGAJA ?? A CO DO SKRACAJACEJ SIE SZYJI TO NAJPEWNIEJSZE JEST USG DOPOCHWOWE. JA DZIS WLASNIE MIALAM TAK MIERZONA SZYJKE I HO HO DO PORODU TO MI JESZCZE DALEKO.....
 
A JA CALY DZIONEK PO ZA DOMEM. STWIERDZILAM,ZE RUSZAM DZIS BEZ SAMOCHODU , BO PO PIERWSZE KORKI MNIE DOBIJAJA , A PO DRUGIE PIEKNA POGODA I NA MOJ BOLACY BRZUCH SPACER BYL W SAM RAZ. MOJ BRZUCH NIE WYGLADA NA CIAZOWY , ALE JUZ TAK NA MAXA GO WYPINALAM , A NIKT SIE NIE DOMYSLIL YHHH .
JA JUZ CZASEM MAILAM MYSLI,ZE LENKA JEST JAKAS BARDZO MALA, BO TEN MOJ BRZUCH TO TAKI PSEUDO BRZUCH. ALE LEKARZ NA USG MNIE POCIESZYL , ZE NIE MAM BRZUCHA BO JESTEM WYSOKA I MAM SZEROKA MIEDNICE, WIEC MACICA IDEALNIE JEST WPASOWANA.

oj stopi masz rację, od jutra tylko na nóżkach, tym bardziej że ładna pogoda u nas 19stopniJ ;-):-)Ja mam to samo, jestem wysoka i szerokie biodra więc bardziej wyglądam na otyłą irlandkę z oponką niż na ciężarną hihi:sorry:
ja mam wlasnie nogi wyzej - po to zeby byl mniejszy ucisk na szyjke, cale lozko stoi mi po skosie z jakimis dechami pod nogami...
Faajny pomysł z tymi nogami, nie ma co, też sobie poduchy popodkładam, a co, raz będę jak księżniczka:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
witam lipcóweczki:-)
u nas wiosna pełną parą i w domu nie chce się siedzieć, ale nasze maluszki potrzebują słonka więc staram się z niego korzystać ile się da:tak::tak:
wczoraj wieczorem strasznie kuło mnie w boku aż spać nie mogłam bo ciężko było się położyć w jakiejkolwiek pozycji, dziś jeszcze rano czułam to troszkę ale na szczęście minęło
a i dołączyłam do kobietek które zauważyły siarę!! już kiedyś po nocy miałam plamki na koszulce ale nie sądziłam że to właśnie to a dziś rano zauważyłam kropelki także produkcja mleczka dla synusia trwa:-):-)

miłego dnia
 
Do góry