reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Tez bym chciała takie powera jak Anika. Ja się boje najbardziej zachłyśnieć dzidzi no i oczywiście bezdechu. Zmiana pampersa, czy noszenie to mały pikuś. No i oczywiście boję się kolek. Wiem, że też będę sama w tych wszystkich zmaganiach, bo Dawida pewnie nie będzie no ale boję się wizyt teściowej i jej rad. W końcu trochę graomadki wychowała w tym samych alergików także ja już sie boję jej rad.
 
Mam na oku fajna książę o masażu dla małych dzieci.:tak: Właśnie wszelkie kolki i inne boleści.... Pewnie ją kupię ale to na przyszły miesiąc. Może coś będę mądrzejsza:-D:-D
 
Hej kochane:-D Ja właśnie chwilę temu powstałam. Jak to miło tak się pobyczyć do 10.30. Ale jutro znowu do pracy.... Ale nic to jakoś damy radę.
Wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką z pracy i powiedziała mi że zazdrości. Jej córeczka ma już 1,5 roczku i w pracy cały czas o niej myśli, co robi i czy wszystko ok. A ja ze swoim dzieciątkiem cały czas razem i cały czas mam je przy sobie:tak: Tak więc korzystajmy puki co z tego okresu;-)
 
Poczytałam sobie mamunie o Waszych troskach i obawach. Wszystko sie rozwiąże jak przyjdą na świat maluszki. Często terminologia książkowa nie sprawdza sie w praktyce, a dzieci maja własny rytm.Dacie sobie świetnie radę i będziecie super mamami:)Czas ciązy jest taki wyjątkowy. Już teraz łaczy nas silna więż z naszymi maluszkami.:)
 
Witam wszystkie mamy w ten piękny niedzielny "poranek". Na dworze taka cudna pogoda że się chce wyjść. Człowiek inaczej zaczyna patrzeć na świat i swoje problemy. Zycze udanej i beztroskiej niedzieli :tak:
 
No to i my się witamy w ten słoneczny dzioneczek :-):-):-) TŻ wybył na giełdę motocyklową więc dopadłam się do jego lapka ( mi teraz padła dodatkowo myszka cosik niełapie :-() Ponadrabiałam Was troszeczkę zaraz porywam psiaczki i lecimy na spacerek, a potem na 15 na imprezkę :-):-):-)
stopi69 podziwiam za podejście :tak: Ja dopiero teraz powolutku oswajam się z myślą o tym że za parę mieszków zamieszka z nami malutka Roxanka :-) Na początku to był szok i troszkę załamka ... Jedyne co było pocieszające to reakcja mojego TŻ bo choć on się cieszył ...
Co do nocnych wędrówek :-):-):-) Roxance też jak jej mamusi nocne życie wchodzi w krew :-)

olivca witaj po przerwie :-):-):-) fajnie było poczytać takie ciekawostki :-):-):-)
Anika_79 już Ci wcześniej pisałam , ale się powtórzę :-):-):-) będziesz naszą mentorką i wzorem do naśladowania :-)
willsonka GRATULACJE DZIEWUNI :-):-):-)
Miłego, wesołego dzionczka dla kosianych kobiałeczek i ich bebisiów :-):-):-)
 
Kobitki ja się tymczasowo odmeldowuję. Zmykam na jakiś spacerek:-) Szkoda nie skorzystać skoro mamy 10 na plusie, słonka co prawda nie za wiele ale delikatne chwilowe przebłyski dają znać;-)
 
reklama
hej Babki, nie nadąrzam za Wami, chciałam poczytać te Wasze pogaduchy, ale klienci mi nie dają żyć, z pracy klikam
pozostaje Was pozdrowić :-)
 
Do góry