reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
witam w niedzielny poranek:)
kiedyś w szpitalu dostałam płytkę z pampersa ale nie wiem czy taką samą, ale było tam właśnie o tym że dziecko widzi światło bo ma wtedy jaśniej,
ostatnio czytałam że dziecko prawie nie widzi po urodzeniu co było dla mnie zaskoczeniem bo tego nie wiedziałam i że wszystko widzi czarno-biało.. a pierwszym kolorem jaki rozpoznaje jest czerwony i pewnie dlatego większość dzieci lubi ten kolor najbardziej
O to też dla mnie nowość z tym czerwonym...szkoda że nie zielony hihi To naszemu dzieciaczkowi będzie łatwiej na początku bo tata ciemny a mama jasna hihi będzie juz miało łatwiej na początku
 
[FONT=&quot] Kurcze jak ta moja mała juz rozpoznaje dzien i noc , to niech spi w nocy ,a w dzien szaleje – a nie odwrotnie !!! Ja tez ja zaczełam zaczepiac - fajnie jest jak ja ją zaczepiam, a ona mi odpowiada kopiakami :-D:-D:-D[/FONT]

witam wszystkich, mam nadzieje ze dziś mi forum będzie lepeij chodziło, bo wczoraj coś nie za bardzo :-(

też trochę zaczepiam maleństwo i czasem mi odpowiada
a z tym rozpoznawaniem dnia i nocy - stopi ona wlaśnie śpi w dzień bo ją kołyszesz jak chodzisz, a w nocy leżysz i nie kołyszesz więc się budzi :-)
podobno dlatego później łatwo jest uspokoić dzidzię kołysaniem
 
Witam sie i ja slonecznie dzisiaj:-)
Willsonka gratuluje coreczki,jak widac ostatnio dziewczynki zaczynaja doganiac lipcowych chlopcow:-)i bardzo dobrze:-)
Moj synek,nawet jak za wiele sie w dzien nie ruszam,np.leze caly w lozeczku,to jest spokojny,wieczorem za to,tez jak leze,daje o sobie mocno znac:-)
Milego dzionka Kobitki i jak najwiecej sloneczka!:-)
 
Witam laseczki :-)

W końcu normalnie net mi chodzi bo coś ostatnio sygnał znika :-( W czwartek poczułam pierwszego kopniaczka ale fajne uczucie. W piątek dostałam jeszcze kilka ciosów i narazie cisza :-D
Wczoraj wybraliśmy się do znjaomych do Malborka na noc. Maja 5 mc córeczkę taka fajna spokojna, ale cwana. Jak już jej się nudziło leżenie to zaczeła kaszlec. Wystarczylo ja wziasc na raczki i po kaszelku. Nie zdawałam sobie sprawy ze takie malenstwa umieja manipulowac. Juz nie moge sie doczekac swojego synusia. Oby byl spokojny i nie budził czesto mamusi :-D Najbardziej zaskoczył mnie moj M. Nie mamy znajomych z dzidziami i pierwszy raz bylismy w takiej sytuacji. Jak patrzałam na niego jak ja zaczepial łapał za raczki, az lezka sie zakreciła. Na rece nie chciał jej wziasc bo bal sie ze ja upusci, ale mysle ze swojego synusia odrazu bedzie trzymal. Skonsultowałam z kolezanka co trzeba kupic, a co jej zdaniem jest zbedne. Po co wydawac nie potrzebnie kaske.
Dosyc marudzenia :-D
Dzis wybieramy sie do mamusi na placki po cygansku pysznośći. Miłego dzionka mamusią i dzidzią :-)

Robaczek gratuluję kopniaczków
Willsonka Gratuluję córci
 
reklama
Do góry