reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam sie i ja dzis od rana mam urwanie glowy dobrze ze dziecko w przedszkolu
Piotrek skonczyl wymieniac rury od zimnej wody bo byly tak zapchane kamieniem ze juz nawet do kibelka woda nie leciala no i bylismy kupic obraczki a przy okazji kupilam jemu buty do garnituru
 
reklama
Witam Kobiety:-)

Wczorajszy dzionek minął milutko i sympatycznie:tak: a dziś jakiś czarny poniedziałek nadszedł.:crazy: Od paru dni słaba jestem jak mucha i w godzinach południowych to po prostu zdechła jestem....:no: Nic mi się nie chce, najchętniej bym przespała cały dzień.:nerd: Do tego jeszcze mój M. mnie ciut podku.wił a że humor wisielczy to wydarłam się na niego okrutnie i zrównałam z błotem. Dosłownie!!:wściekła/y::wściekła/y:


Miałam się popołudniu spotkać z koleżanką ale sama nie jestem pewna czy warto dziś w ogóle wychodzić z domu??:confused::baffled::rofl2:

Do tego dziś dorwałam gazetkę reklamową z Carrefoura i co widzę?! Piękne body i ciuszki dla niemowlaków.:szok::tak:;-):-) To myślę lecę na zakupy ale za chwilę doczytałam, że tego towaru nie ma w Bielsku, buuuuuuuuuuuu:angry::angry:


Impresja GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Impresja gratuluje.
Sloneczko to jak obraczki zakupione juz to polowa sukcesu. a co z sukienka wybralas juz cos???
Iwon nie denerwuj sie. malz na pewno przeprosi, a to samopoczucie to pewnie wina tej cholernej pogody. brrr... a na spotkanie idz, troche sie rozerwiesz, poplotkujesz i lepiej sie poczujesz...
 
Rany ja w dniu jak wybraliśmy obrączki byłam szczęśliwa jak skowronek. Wszyscy się pytali co się stało bo ja po prostu miałam uśmiech od ucha do ucha i chodząc tańczyłam.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dosi M. tym razem nie przeprosi. :no: Bo to chyba ja go bardziej powinnam przepraszać.....:zawstydzona/y::-:)tak:
 
eee to lipa. najlepiej zgoń wszystko na buzujace hormony i humorki ciazowe. ja zawsze tak robie, do tego poleci kilka lez jak mi jest przykro, (bo rzeczywiscie jest, ostatnio placze z byle powodu) i wtedy jeszcze mezus mnie przeprasza ze byl dla mnie tez nie mily...
zreszta moj jest taki typ ze sam pierwszy reke na zgode nie wyciagnie, szybciej zacznie rozmawiac ze mna o byle czym niz uslysze od niego przepraszam...
 
Witamy serdecznie w ten paskudkowy poniedziałek :-) Pogoda horror, aż psiakom tyłków nie chce się ruszyć na dwór :-) zaraz wywlekę je na siłe :-)
Ciekawe jak tam się mają nasze dzisiejsze USG-oew kobiałki ;-) . Czy już poznały sekrety bebisiów :-):-):-)
Sam zdrówka dla Uleczki :-):-):-)
NataliaSe zdrowiej kobiałko szybciej :-) ile można chorować :-):-):-) a tak serio maxik zdrówka dla WSZYSTKICH CHOROWITKÓW :-):-):-)
mamusiaM to taki słodziutki ból :-) warto pocierpieć, to napewno będzie młody sportowiec i już zaczyna treningi co by czasu nie marnować :-):-):-)
heidi86 annie22 kciuczki za badanka już zaciśnięte z całych sił :-):-):-)
dosia24 ja wczoraj robiłam rundałkę po sklepach za prezenckiem na roczek dla dziewuni znajomej ... oj łatwo nie było ;-) ale wkońcu się udało i to nawet nie różowe (jak ja nielubię tego kolorku ... wrry...) :-):-):-)
tomtom to wypoczełaś laseczko w milusim klimaciku :-)
izabell96 a może mały jest zazdrosny o dzidzie ... musisz z nim porozmawiać na spokojnie :-) ściskamy kciuczki za dodzwonienie się do gina i wizytkę :-):-):-)
Impresja Wiosenna GRATULACJE ZDROWIUTKIEJ DZIEWUNI :-):-):-) No to kochana kobiałko masz PARKĘ :-):-):-)
slonce1 powodzonka w dalszych przygotowaniach :-):-):-) a czy suknia już zamówiona ??? ;-)
iwon3004 uśmiechu na usteczka :-):-):-) smutki w kąt :tak: bałwany w tym Car...e widać jaką mają guwnianą politykę sprzedaży ...a co do TŻ przejdzie mu choć by ze względu na bebisia ;-) wytłumaczy sobie że to hormony nie Ty ;-) buziaczki :-)
 
jezeli chodzi o obraczki to u mnie nastal etap jej sciagniecia bo zaczynaja mi puchnac paluchy ;) i balam sie ze ktoregos ranka jak wstane juz jej nie sciagne
 
ach te opuchniete palce ;-) tez juz ledwo sciagam moja obraczke :tak:
Normalnie szok :szok: spojrzalam za okno a tam... słońce :tak::-D a od rana tak padalo :-p
 
ja jeszcze w obraczce chodze choc bywaja dni ze mam problem z jej sciagnieciem. ale pierscionek zareczynowy juz dawno wyladowal w pudeleczku. uciskal jak diabli...
 
reklama
Witam Was Kochane!! nie bylo mnie 2 dni bo jakos zle sie czulam(deprecha mnie dopadla)ale dzisiaj -REWELACJA!!
Impresja Wiosenna GRATULUJE DZIEWCZYNKI !!
Ja ide na usg dopiero w piatek i sie dowiem co bedzie u mnie :-) Nie moge sie juz doczekac!
Pozdrawiam i caluje wszystkie mamusie :tak:
 
Do góry