reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam niedzielnie.

Dziś u mnie piękna pogoda. Słoneczko od rana świeci, śniegu nie wielkie pozostałości. Taką pogodę lubię, nie mogę doczekać się wiosny jak już cieplutko będzie :-)

Wczoraj odwiedził mnie stary przyjaciel (z którym kiedyś coś mnie łączyło. Mój M wiedział że go zaproszę, korzystając z sytuacji że był w pracy do 21:tak:).Przyjechał na kilka dni do Polski.

Uśmiałam się jak M wrócił z pracy i z tekstem a skąd masz tą bombonierkę. Jak mu odpowiedziałam chwila foch jak mogłam go zaprosić itp, a później a o czym gadaliśmy itp. Dziś rano też jeszcze wypytywał co u niego słychać:-D. Myślę że się uspokoił jak mu powiedziałam że chajta się w czerwcu i zaprasza nas do siebie jak będziemy niedługo w Irlandii. Oczywiście nie odwiedzimy ich bo mój nie chce go pozanć. Jego laska też jak słyszy o mnie to podobno jazdy mu robi. Choć ukrył dużo rzeczy a mój wie wszystko ze szczegółami. :-D:-D:-D

Oczywiście witam nowe przyszłe lipcowe mamuśki :-)

Idę troszkę poleżeć bo już krzyż mnie boli i głowa znów pęka. Później postaram się poczytać co u was i w ogóle
 
reklama
Witam sie i ja...
dzieki Bogu urlop sie konczy mojemu m i chyba zeby nadrobic klótnie wczorajsza dzis sniadanko podane, obiad podany a teraz mi rosołek gotuje i sałatke jarzynowa robi. az czuje ze jutro bedzie mi przykro jak obudze sie sama...
a ja tez dzis leniu****e i nawet drzemka 2 godzinna była w południe...
co do krwawienia to mi dziasła tez strasznie krwawia przy myciu.
 
Hej niedzielnie!

Dzisiaj mam dzień leniwca;-) po śniadaniu spałam, przed obiadem spałam, po obiedzie za to nabrałam sił i w końcu ogarnęłam mieszkanie:tak:

Ja nie liczę miesięcy czy tygodni bo i tak do lipca to jeszcze kupa czasu:szok::zawstydzona/y:

Na krwawiące dziąsła jest specjalna pasta do zębów Elmex, można ją stosować w ciąży. Stosowałam ją przy Julce, polecam:tak::tak:
Z nosa na szczęście, oprócz chronicznego kataru, krwotoków nie mam , ale z tego co wiem to zarówno krwawienia jak i obrzęk są częstymi przypadłościami w ciąży.

Witam nowe mamusie:tak::-)

Mam dziś smaka na cappuccino, małż ma kupić w sklepie jakieś Mokate i sobie zafunduję jak tylko wróci:-p;-)
 
emamo ja uzywam pasty elmex i wcale nie pomaga. lepsza jest meridol, polecil mi ja moj dentysta, ale tez o wiele drozsza.
 
Mamo Helenki a moze tym razem bedzie na odwrot?dla mnie obojetnie w jaki dzien nasze malenstwo przyjdzie na swiat,bedzie to dla nas najpiekniejszy dzien,szczegolnie,ze sama letnia pora roku nastraja mnie tak jakos bardzo optymistycznie
Monia_Lipiec2009 oj u mnie by takie spotkanie nie przeszlo...
E_mamo ja od zawsze uwielbiam drzemki,zwlaszcza,ze prace zaczynam o 6 rano(tak wiec popoludniowa to u mnie obowiazkowo),ale teraz to juz przechodzi ludzkie pojecie
A tak poza tym to dziekuje wszystkim za mile przyjecie
 
Witam dziewczyny, dziś nawet nie czytam co i jak, może jutro troszkę nadrobię. Siostra moja jest od czwartku więc właściwie to prawie kompa nie odpalamy, a dziś jeszcze na urodzinkach u koleżanki Michasia byliśmy więc zalatani strasznie :-)
Pozdrawiam Was gorąco i lecę odpocząć troszkę
 
Witam Kobietki niedzielnie z pracy!

U nas kiepsko. Emilka została w domku z Tatusiem i z temperaturą :baffled: i kaszle. Chyba za długo spacerowali wczoraj bo ponoć niecałe 3 godziny :szok:
A mnie jak wczoraj dopadł ból głowy, to myślałam, że czaszkę rozerwie. To chyba przez to nispełnione marzenie o kawie. 6 razy mierzyłam ciśnienie i nie chciało mi pokazać, zmienialiśmy baterie, czary mary, aż w końcu wypiłam kawę z 1 łyżeczki i pokazało mi po pół godziny jakieś 125/70. Musiałam mieć strasznie niskie.

A co do suwaczka, to mój też do przodu o jakiś tydzień, a 1 ciążę też przenosiłam, więc pewnie rozdwoję się jako jedna z ostatnich ;-)
 
mi na ostatnim usg zmienil sie termin na 26 lipca, czyli 3 dni pozniej, ale niewazne kiedy urodzimy. pewnie i tak kilka z nas bedzie czerwcówkami i kilka sierpniówkami. wazne zeby wszystko dobrze było.
 
Te bole glowy sa okropne,ja tez wczoraj niestety musialam poratowac sie apapem
A co do cisnienia,to przed ciaza(pomimo spijania tylko jednej,porannej,rozpuszczalnej kawki z mleczkiem;co zreszta czynie do dzis ze wzgledu na pobudki o 4.45)mialam w normie,w tej chwili bywa,ze waha sie nawet w granicach 90/55.a jak u reszty z cisnieniem?
 
reklama
Cześć nowe Mamuśki:-)
Jeśli chodzi o leniuchowanie to ja dziś przechodzę samą siebie: jem i śpię na zmianę nie mogę nad tym zapanować.
Co do ciśnienia to nie kontroluję tego na co dzień, bo sprzętu nie mam ale ilekroć bywam u lekarza to mam książkowe.
 
Do góry