reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Anetko bardzo mi przykro , mnie też to spotkało rok temu a teraz noszę malnka fasoleczke, więc Ty też napewno wkrótce zostaniesz mamusią. Podobno wystarcza 3 miesiące po zabiegu i mozna się zacząc starac, Będzie dobrze, ZOBACZYSZ!!! Ja z kolei dowiedzialam sie ze ma gruper krwi O RH- a moj męzus ma AB RH+ wiec jest zagrozenie konfliktem,a jak u Was? Podobno przy pierwszym dziecku nie ma problemu, bo sie podaje jakis zastrzyk, czy cos:/ Nie wiem dokladnie, ja se nie moge doczekac wizyty mam w pon. USG .
Pozdrowionka
 
Anteka trzymaj się kochana:-)

Maylah u nas też jest konflikt. Pierwsza ciąża jest bezpieczna a zastrzyk daje sie właśnie po to, żeby i kolejne takie były:tak: w tych czasach już nie jest to zagrożenie więc nie martw się:-)
Ja dostałam zastrzyk z przeciwciałami antiD w 26tc. Kolejną dawkę miałam dostac po porodzie ale okazało się, że Marcel odzidziczył minusową krew po mamusi więc nie było takiej potrzeby.
Teraz już położna zapowiedziała mi, że czeka mnie zastrzyk i w tej ciąży:-)

Tutaj tez wszelkiego rodzaju badania są za darmo:tak: Ale ja nie skorzystałam z tego, o którym mówiła Monia1021 na zespół Downa. Zresztą nie chcę żadnych badań prenatalnych:-)

Mąż kąpie małego więc ja mam chwilę dla siebie:-) Ostatnio pochwaliłm się, że mały potrafi sam soba się zając no i chyba to przeczytał i postanowił dac mamie popalic. Zaczął wspinac się dosłownie wszędzie:szok::wściekła/y: i nie można spóścic go z oka nawet na sekundę:crazy: A dzisiaj to nawet na spacer wyjsc nie mogliśmy bo deszcz cały dzień:wściekła/y: Durna, angielska pogoda:wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny;-)

Na początku oczywiście pozdrowienia dla nowych dziewczyn na forum.. wszytskiego dobrego;-)

Anetko bardzo mi przykro że tak się stało, nie wyobrażam sobie nawet co teraz czujesz ale kochana jeszcze będziesz cieszyć sie napewno swoim szczęściem, pamiętaj o tym.. a teraz odpoczywaj sobie i zagladaj do nas czasami..

Sam ja wsiadam na pierwszym przystanku prz pętli wiec zawsze siadam ale ostatnio musiałam jechać inną linią i wszyscy sobie stali na plecach, mało szału nie dostałam...:no: a dzisiaj kobita w autobusie zaczeła jeść kanapkę:confused::szok: obrzydliwie śmierdzącą myślałam ze ją zabiję.... tak mnie zemdliło...... ludzie są dziwni......

Monia no to super u Ciebie, u nas niby tez spadło ciut ciut ale jest temp na plusie wiec zaraz zniknie...

a u mnie dzisiaj cały dzień mega mdłości.....zmasakrowały mnie strasznie.....
 
Cześć dziewczyny!!!!
Czytam Was już pewnie z miesiąc, a nie miałam odwagi się odezwać. Mam na imię Basia i jestem dokładnie w 11m i 5 d ciąży. Termin według USG przypada na 5 lipca. Jest to moja pierwsza ciąża, z której cieszy się cała rodzina, a szczególnie siostry, których mam cztery i każda oferuje pomoc po urodzeniu bobasa.
Cieszę się, że dołączyłam do Waszego grona.
Fajnie jest przeżywać wspólnie to samo, co każda z nas.
 
Anetko trzymaj sie kochana tez sie poryczalam jak przeczytalam twoja smutna wiadomosc Caluje Cie mocno Trzymam kciuki na przyszlosc

Witam nowa kolezanke Bad_81:-)
Ja lezalam w lozku ponad 45 godz bez jedzenia nie moglam nawet wody pic Tak bardzo moj dzidzi nie lubi jesc:crazy:no coz...bedzie malutki
Dzis czuje sie juz lepiej Juz sie nie moge doczekac srody az zobacze swoja fasolke;-)
 
Drogie Mamusie!
A co tam tutaj też się pochwalę;-)
Ależ dziś był fantastyczny dzień. Znów widziałam maluszka i postanowiłam Wam również pochwalić się moim dzidziusiem. Ma już 5,15 cm, więc przez ten jeden tydzień i jeden dzień urósł lub urosła (bo jeszcze nie wiadomo) 1,5 cm. Przezierność karkowa - super! Lekarz pokazał mi widok na 3D i poprostu szok:tak: Zresztą zobaczcie same:
 
maylah, sylwia.m ja tez jestem minusowa i tez mialam robiony zastrzyk w 26 tc a pozniej po porodzie, tylko ze Teo(moj synek) odziedziczyl grupe krwi po tatusiu co moglo zakonczyc sie komplikacjami ale wszystko bylo ok.
 
reklama
Do góry