reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam wszystkie mamuski w piatkowy poranek :-)o dziwo dzisiaj tez obudzilam sie w dobrym humorze i pelna wigoru normalnie:szok: ostatnio pisalam ze juz daaaawno tak sie nie czulam! Fajnie znowu tak sie poczuc:happy: i wam rowniez tego zycze! Jestem pewna ze bardzo poprawilo mi humorek to forum i Wy dziewczyny:tak:Dzisiaj znowu od rana wyczekuje listonosza ale na razie nic. Cos tak czuje ze chyba nici przed Sw z tego usg no ale przynajmniej mam kupe roboty, wiec bede zajeta i nie bede wciaz o tym myslec. Wybieram sie dzisiaj na zakupy moze kupie sobie cos ladnego na Sw? Relacje zdam jak wroce. Milego dnia pa pa
 
reklama
Cześc jestem nowa :) dołączyłam do Was poniewaz jestem w 9 tyg ciązy i termin mam na 30 lipca wiec chyba lipcóweczka co:-) To bedzie moje drugie dziecko .Córcia moja ma na imie Sandra i ma 10 lat i cieszy sie bardzo z rodzeństwa :-D Pozdrawiam Was i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)
 
monia mialas racje to ja sie mylilam.. dzisiaj wyliczylam na forum i wychodzi 12 tydz i 3 dzien ciazy:szok: no ale i tak okaze sie na usg co i jak:-)
 
Anetko- ...ja się tego boję obsesyjnie wręcz, więc współczuję Ci niezmiernie ....

Oli09 - najpierw znajdź sobie stronę z suwaczkami stwórz go wg. instrukcji, która jest na ogół prosta i kieruje sama krok po kroku, potem skopiuj kod BBC /chyba tak on się nazywa, ale jeśli się mylę to niech któraś mnie poprawi/; następnie wejdź na ustawienia /po zalogowaniu/ i wejdź w edytuj sygnaturę i wklej kod, suwaczek sam się pojawi w Twoich postach, ale może to się stać dopiero następnego dnia czasami
 
Witam lipcóweczki :)
Ostatnio nie miałam za wiele czasu na pisanie, bo przeprowadzilam się do naszego nowego domku (wprawdzie dom ma 7 lat, ale dla nas jest nowy), było troszke pakowania, a teraz rozpakowywanie i sprzątanie, do tego nie mam jeszcze w domu netu, wiec podgladam Was tylko w pracy. Tyle u mnie :)
Anetko jest mi strasznie przykro, wierze, ze Twój aniołek wkrótce do Ciebie wróci, 3 m-c i mozna zaczac staranka, mi po mojej stracie udało sie za pierwszym razem, Tobie napewno tez sie uda!!! mocno Cie przytulam.
Co do listy lipcóweczek to jestem jak najbardziej za ! :-)
 
U mnie już po pracowniczej wigilii. Było bardzo sympatycznie, objadałam się jak bąk;-). Nie wiem jak u Was, ale u mnie jak na zawołanie spadł dziś śnieg, mam nadzieję, że na święta też będzie.
 
Witajcie dziewczyny,

chciałabym byście przyjęły mnie do Waszego już sporego grona. Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży. Według pierwszego USG termin porodu miałam na 22 lipca, a wg drugiego już na 29 lipca. Generalnie mogę być nawet sierpniówką:) Ale póki co zostaję z Wami.:-)
Jeszcze to do mnie tak do końca nie dotarło, bo pierwsza ciąża, ale cieszę tzn razem z mężem cieszymy się bardzo:tak:
Prócz nas wiedzą tylko najbliżsi znajomi, cała rodzinka dowie się we Wigilię, którą spędzamy wspólnie:-D zobaczymy jakie będą reakcje:)
 
reklama
No to Żonek bedziemy miały dzidziusia w podobnym terminie pozdrawiam::-)U mnie juz wszyscy wiedza nie dało sie nic ukryć bo ciąża była planowana z dużym wyprzedzeniem i wszyscy o tym wiedzieli wczesniej i tylko dopytywali czy juz :-D
 
Do góry