reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Antkowa mnie też przy tych bólach nie napina się brzuch, no nic, w czwartek idę do lekarza, to się wszystkiego dowiem.
Na tą chwilę, w razie czego, położę się i powinno przejść.

Wydaje mi się jednak, że organizm w taki sposób, przygotowuje się powoli do porodu.








 
reklama
a ja się tylko przywitam i ogranicze do czytania...dopadła m nie depresja przedporodowa...od wczoraj wiecej wypłakałam niż wysikałam i za cholere nie umie przestać. Mam nadzieje, że mi w końcu przejdzie.
 
Witam z rana :-)

U mnie dzis blogie lenistwo bo od jutra szykowanie babyshower - juz mam smieszne konkursy, karaoke i ustalone menu - przyjedzie siostra to sie bierzemy do organizacji imprezki :tak:

Co do bolow "okresowych" to raczej nie mam choc ciagnie mnie tak z boku - jakby wiezadla, tak kluje czasami... :eek: No generalnie juz jest malo zabawnie - kazdego wieczora zgaga meczy - testuje teraz nowa metoda walki z nia - siemie lniane, na razie w miare ok ale bez rewerlacji :-)

Co do Verdiny Fix to sa to ziolka na trawienie (dokladnie na watrobe) to powiem wam ze jak bym sie raczej spytala lekarza. W koncu ziola to prawie jak lekarstwo i nie kazde ziola sa wskazane w ciazy! Ja nie pamietam co verdina ma w skladzie ale pamietam ze sa ziola ktore sa zakazane w ciazy (chyba krwawnik no i pewnie lukrecja ale nie chce zmyslac)... :eek:

Zmykam leniuchowac - usciski dla mamusiek ;-)

Miglak, Kasiurek - buziaki dla waszych "rozpakowanych" skarbow :-)
 
cześć dziewczyny
ja nocka znów przespana, ale za to kolejny dzień obudził mnie pęcherz, nad ranem dopóki nie pójdę do wc to tak mnie boli prawa strona że ledwo się ruszam... w dzień nie mam takich objawów a przy pełnym pęcherzu aż wyję
wczoraj się uśmialiśmy z mężem, że mam złe odruchy - mały gdzieś mi wsadził nóżki tak że całe krocze mnie bolało, to zacisnęłam nogi, powierciłam się i jakoś przestało - ale jeśli zaciskam nogi jak mnie boli to kiepsko to wróży porodowi ;-)
 
To i ja się grzecznie przywitam:-)

Bałam się że będę miała więcej do nadrobienia bo wczoraj całe popołudnie i wieczór tu nie byłam ale jest spokojnie widzę. ;-)
Czyżby Mamuśki wiły swoje gniazdka przed porodami??:-p:sorry:

Ja się wybrałam na zakupy wczoraj popołudniu. Chciałam pojechać do Auchan bo dość interesujące obniżki mieli ale nie wiadomo czemu trafiłam do Carrefoura. I powiem Wam, że się miło mi było jak zobaczyłam towar, którego w bielskim sklepie miało nie być!:szok::-D Z racji że byłam sama i dojechałam autobusem nie mogłam szaleć z większymi zakupami ale dokupiłam brakujące mi kosmetyczne rzeczy dla Juniora, oczywiście kupiłam jakieś skarpeteczki, majteczki...... trochę kosmetyków dla M. I żeby było wesoło kompletnie nic dla siebie!!!!
Kurcze normalnie nie wiem jak ja to robię??!!

Wróciłam do domku i nogi wchodziły mi do D..Y. Dostałam jakiś bóli brzucha i Mały mnie tak skopał, że syczałam pod nosem.
M. mnie tylko obserwował czy to już czy to jeszcze nie us....;-)
 
napisz co to jest Verdina fix? to jakiś środek na lepsze trawienie?

właśnie juluszka co to takiego, bo ja po wczorajszym mixie nie mogę dojść do normalności i czy to jest w miarę dobre?

Verdina fix to herbatka , w której skład wchodzi owoc kolendry, który wspomaga prawidłowe trawienie, ziele mięty, które wspomaga prawidłowa pracę watroby i owoc kminku, który z kolei sprzyja naturalnej pracy jelit.

Ja te herbatkę piłam przed ciążą, bo mi na wdęcia pomagała.
W ciązy nie mam tych problemów i za te osiem miesięcy moze wypiłam jedno, no moze połtora opakowania tej herbatki- czyli okolo 20-30 szklanek... Kiedyś pytałam Panią w aptece czy mogę ją pić w ciąży i powiedziala mi,ze tak... ale wiecie kiedyś mi Pani na popękane dłonie dała maść z wit. A( kategorycznie zabronioną w ciąży),a powiedziałam,ze jestem w ciąży.

Ja jak mam problem z trawieniem, a jak pisałam aczej to bywa rzadko to sobie pozwalam na jedną szklankę tej herbatki. Nie sądze,ze zaszkodzi bardziej niz np. no spa, renni czy jakis inny lek, które nieraz bierzemy w ciąży...

Ale lepiej jak sie zdecydujecie na stosowanie tej herbatki zapytajcie aptekarkę lub lekarza czy mozecie

Ja polecam w każdym razie w ciuagu godziny czuje sie wyraxna ulgę na żołądku

Lenia mam i zły humor, wiec już nic wiecej nie pisze i zmykam...
 
Witam sie znowu z domku :-)
Jeszcze troche obolala jestem wiec zaraz zmykam do lozeczka, bo probowalam was poczytac ale pol godziny siedzenia przed komputerem to juz najwidoczniej za duzo ;-)
Pozdrawiam was cieplutko zycze milego dnia a popisze wiecej jak juz odsapne ;-)
 
Wtam :-) ANTKOWA , NIKUSKA - ja 1,5tyg walczylam z bolacymi skurczami i musze lezec. No Spy Forte to min. 3dziennie juz do konca ciazy. Skurcze byly okropne, a brzuch napiety caly czas, rzadko kiedy sie rozluznia. Jednak te skurcze to zupelnie co innego niz bol prawgo podbrzusza jakiego wczoraj dostalam - tak ze nospy forte w podwojnej ilosci nie pomogly. Bolalo mnie tak jakbym miala jakas rane w srodku, cos mnie rozrywalo, a prawa noga dretwiala wylam z bolu , juz mialam jechac do lekarza , wzielam prysznic i jakos troche ulzylo - boli nadal ale nie tak jak wczoraj.
 
reklama
Witam w kolejny pochmurny dzień. Moje Maleństwo na szczęście dziś nawet rano daje o sobie znać. No i jakoś ja mam więcej siły. Właśnie kupiłam cały kilogram truskawek. Miałam na nie taką ochotę, a ponieważ sprzedawca właściwie stoi przed naszym domem, daleko nie miałam.
Mam postanowienie, by dziś lub najpóźniej jutro spakować torbę do szpitala. Potem niech leży sobie nieruszana jeszcze te 55 dni.:-) Miłego dnia wszystkim Lipcówkom!
 
Do góry