reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Niektóre maja weekend non stop:-):-):-):-)(L4)-uciekam na spacerek póki ładna pogoda-bo rodzice się smieja że z tego leniuchowania i leżenia w łóżku to nie dam rade urodzic bo mi mięśnie zastygną wiec ide je rozruszam

pozdrawiam
 
reklama
widze po Waszych wypowiedziach, ze nie tylko mnie ogarnęła chęć błogiego lenistwa... szkoda tylko że u mnie pada, a małej się nudzi w domu i niczym się nie chce zająć... wcale się jej nie dziwię, jak jej babcia wczoraj obiecała hustawki a tu taka pogodowa niespodzianka:-(

mały w brzuchu w sumie rusza się często, ale ja nie odczuwam tego jako kopniaki tylko jakby mi ktoś walcował wnętrzności:/ czasami naprawde boli, ale chyba Junior zaczyna mieć coraz mniej miejsca, a ja zaczynam to coraz bardziej odczuwać
 
Ale sie usmiałam z tego miłego weekendu...az sie popłakałam :-D:-D:-D....ale faktycznie nie ktore mamy zawsze weekend....

WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZYCH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH DZIECIACZKÓW!!!!!!!!!
 
Witam się i ja w ten duszniasty dzionek, gdzie słonko przeplata sie z deszczem.
Wszystkiego naj z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich i tych na zewnątrz i tych wewnętrznych!!!:-D
A ja po usg -szczegóły na odpowiednim wątku.
Idę cosik pokombinować do jedzenia, bo od kilku dni mdłości dręczą i słodki posmak w ustach, którego mam dosyć już.
Miłego popołudnia:-)
 
Witajcie, u mnie leje prawie cały dzień:baffled:, byłam na pobraniu krwi i u dermatologa. Dostałam maść na ten paznokieć, a tam w ulotce, że stosować tylko gdy korzyści dla matki są ważniejsze niż ryzyko negatywnych skutków dla płodu. Jakaś głupia ta babka chyba, sama nie wiem, ale w środę idę do ginekologa to pogadam czy w ogóle mogę to brać.
Humor fajny:-), choć w nocy wymiotowałam i to wstyd się przyznać, ale z przejedzenia chyba, przesadziłam:tak:
Migalak strasznie się cieszę, że już ma taką wagę, super wieści:-) Teraz to już z górki.
Kasiurek tobie też życzę szybkiego powrotu do domu małego:-), fajnie, że masz pokarm i możesz już go karmić naturalnie.
Iwon, ty mnie zaskakujesz, jak prawdziwa mamusia, sypiesz radami i wiadomościami jak z rękawa:tak:
 
Makro ale dermatolog chyba wiedział, że jesteś w ciąży?? Bo jeśli tak to nie musisz konsultować tego z ginem. Na większości leków jest tak napisane, albo całkowity zakaz dla kobiet w ciąży. Nawet na niektórych herbatach ziołowych tak piszą. A to dlatego aby sie zabezpieczyć, jeśli ktoś na własną rękę będzie się leczyć i przesasadzać z tymi środkami, przed konsekwencjami sądowymi. To tak jak z napisami na papierosach: jak się trujesz to sobie to rób na własną odpowiedzialnosć, ostrzeżenie na każdym opakowaniu jest i to wystarczy.:tak:
 
też tak myślę - ja miałam kurzajkę na stopie i w aptece kazali mi skonsultować z lekarką, a ona powiedziała że to ma działanie powierzchniowe nie wchłania się do krwi i można śmiało stosować
i raz dwa się pozbyłam badziewia
 
Tak dermatolog wiedział, powiedział, że tabletek mi nie będzie dawał, bo w ciąży nie mogę. Ta maść wchłania się do krwiobiegu, tak jest napisane, ale głównie pisze o skórze, a może przez paznokieć nie przechodzi no i ta mała powierzchnia smarowania. Mnie wystraszył ten tekst w ulotce, ale jak tak piszecie, że to standardowy tekst, to jednak może posmaruję
 
reklama
Witam brzuchatki
Jakos dawno mnie nie było. Najpierw syn był chory, później mąz i ja . Juz tak gardło i katar nie męczą mnie ale mam ciekawy głos:-D U nas piekna pogoda tylko przez to,że przy domu mamy oszklone pomieszczenie to na dole jest duszno i wysiedziać nie można:huh: A po nocy to cała mokra wstaje. Ale nie narzekam,oby taka pogoda jak najdłużej się utrzymała.
 
Do góry