reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej dziewczynki

u mnie nocka oki,tylko rano siusiu,czuje ze niunka wstała razem ze mna,bo czuję jak się rusza...cóż tu dzisiaj robić,trzeba wygnać tego lenia ze mnie,torbe już mam naszykowana tyle że pusta w środku ale tydzień długi więc może się wezmę i ją spakuję,jeszcze te prasowanie:-):-):-) sama przyjemność;-).
pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.....



 
Ostatnia edycja:
reklama
Milgak gratuluje przekroczenia magicznej wagi!!! ja wiedziałam,ze Hania szybciutko odrobi zadanie i będzie wszystko dobrze!!!

Kasiurek Twój mały to jest tak samo dzielny jak jego mamusia!!! Nie zdążysz sie obejrzeć i wyjdzie całkiem na prostą...

Ja dziś spałam bardzo dobrze, no bo ostatnio trochę przesadziłam ze sprzątaniem i prasowaniem i wczoraj wieczorem to byłam już na pół przytomna,wiec spałam jak zabita, pobudka dopiero przed piątą na siku... a potem jeszcze o 7 i wstałam o 8, wypoczęta i wyspana, tyle,ze ostatnio nie mialam w domu magnesu i odrazu zaczeły mnie skurcze łydek łapać, ostatnio by tak mocny,ze teraz mam zakwasy w tej łydce...

No i dołączam sie do wszystkich życzen dla wszystkich z okazji dnia dziecka- my też jesteśmy dziecmi...

spadam robic kawkę sobie, pogoda dziś w miare mam nadzije,ze tak już zostanie do wieczoru!
 
Powiedzcie mi jedno, bo jak troszkę Was podczytałam to piszecie że Wasze bebisie spokojnieją z każdym tygodniem czy to że Roxanka łapie adhd i wierci się strasznie po całym brzusiu prawie przez cały dzień jest normalne ... może powinnam iść do lekarza ... wiem, że to może głupio zabrzmi ale sama nie zabardzo już wiem co mam myśleć i robić ... chyba zaczynam panikować ...
No dobra już Wam nie marudzę ... życzę słodziutkich kolorowych snów dla Was i bebisiów :-):-):-)

u mnie tak samo dziewczynka kręci się i wierci ile tylko ma sił. a chyba silna jest bardzo. delikatnie się przeciąga tylko wtedy, gdy chodzę. jak tylko usiądę czy się położe na chwilkę zaczyna tak stepować, że cały brzuch mi lata. jedynie co na nią działa to męska ręka. jak mój małżonek położy mi rękę na brzuchu to trochę pokopie i przestaje a jak zdejmie to zaczyna się od nowa stepowanie.:tak::tak::tak::tak::tak:
 
mój wczoraj w nocy robił przemeblowanie ;-) jak cały dzień prawie nic to do 1 w nocy tak mi się wiercił, że aż fajnie, jakoś omijają mnie bolesne kopniaki w wątrobę czy żebra
a ja głaskałam go po główce [albo plecach albo pupie ;-) ]
wydaj mi się, że jeszcze jest ułożony nogami w dół, bo ciągle czuję mrowienie w dolnych partiach brzucha a w górnych przesuwają mi się wielkie gule...
 
Witam laseczki,u mnie leje,bllllleeee ale sie zbieram z moja corcią i idziemy kupic cosik bo dzisiaj w koncu Dzien Dziecka i mloda mi juz jęczy od ranka kiedy idziemy :-)...młody w brzusiu takze daje o sobie niezle znac :-):tak::-)....

Ja mam tez głowke na dole a pod zebrami czuje jak to napisałas przesuwajace sie wielkie gule....takze spoko...

Miłego dzionka :-):-):-)
 
Witam wszystkich ;-)
Chcialam wszystkim złozyć zyczenia z okazji dnia dziecka :-)
a najbardziej oczywiscie tym naszym kruszynką i tym z brzuszka i tym z poza niego.
3mam kciuki za szybki powrot do domu, bo to pewnie był by najlepszy prezent.

Wszystkim zycze milego dnia ;-)
 
Witam babeczki u mnie drugi dzien upał nareszcie! wiec korzystam i lezakuje caly dzien ,nocki mijaja szybko przyjemnie i bezbolesnie:-Doby tak dalej bo czuje sie wspaniale wyspana.moja niunia wierci sie bardzo zadko ale zato duuuzo barzdiej intensywneij:szok:..po pracy wybieramy sie z moim M na plaze :tak::-) dzisiaj jak co miesiac bol serca i kasa za opłacennie mieszkania czekam na sepa haha;-):wściekła/y:wszystkm pociechom wszytskiego najlepszego z kazji dnia dziecka!
a wszytskim mamusia udanego weekendu;-):tak:
 
reklama
Do góry