reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dzieki za dobre rady nastepne usg 6.12 a poziom hormonu mialam juz robiony 3 razy i rosl caly czas ale jutro go powtorze dla pewnosci jeszcze raz bo we wtorek wizyta u gina on sie boi bo ostatnim razem tez wszystko bylo dobrze pozdrawiam z zycze duzo ciepla
 
reklama
Ela i Kasia witajcie zapraszamy do naszego grona :-)
No ja dziś wyspana, wykąpana, umalowana i co dalej... ;-) trzeba iść na zakupy i na sanki hehe
Miłego dzionka życzę dziewczynki
 
Ja również witam nowe przyszłe mamuśki:tak::-)

Tak cichutko sie tu zrobiła w ostatnich dniach. Ja cierpię na brak weny ostatnio:-( Albo może to lenistwo:-p:-p

Miłego dzionka Kobitki:-)
 
Cześć dziewczyny
I znów zaczął się nowy tydzień - PONIEDZIAŁEK - jak ja ich nienawidzę - oczywiście z powodu pracy.
Ale teraz staram się trochę inaczej na to nastawiać - poniedziałek kolejny tydzień ciąży się zaczyna . To już 10 tydzień (8 według zapłodnienia):-)
Moje maleństwo widziałem 19 listopada na usg . Miało 1,74mm i widać było jak ślicznie mu serduszko bije. To cudowny widok.:-)
Miałam już dwa razy robione USG bo za pierwszym razem była to bardzo wczesna ciąża. Dzidzia miała 5mm i nie bylo widać bicia serca, dlatego mój lekarz zalecił 2 USG po 2 tygodniach by sie upewnić , że wszystko jest ok. Dostałam sierowanie na pierwsze badania. W nastepnym tygodniu zaczynam je robić. Wizyte kolejną ma na 17 grudnia. To będzie już 4 miesiąc. Już nei moge się doczekać jak duża będzie wtedy moja dzidzia.
narazie dokuczają mi nadal mdłości, zmiany nastrojów, bóle podbrzusza i brak apetytu. A i senność i brak siły.. Ale to wszystko normalne :tak: byle by mdłości szybko mineły bo są strasznie męczące
 
czesc Dziewczyny, chcialam sie dopisac do listy lipcowych terminow :) Mam na imie Kasia, mieszkam w Wawie, a Groszek powinien do nas dolaczyc 2 lipca :)
Milego dnia Wam zycze :)
 
Witam Was i te "stare" i te "nowe" w poniedziałkowy poranek!!!
Całkiem sporo napisałyście w weekend. Było co poczytać.
Goteczka - ja przeprowadzałam się do nowego domu jak Jasiek miał 8 miesięcy. Więc wszystkie zakupy związane z nowym domem były robione razem z dwoma chłopakami. Ale za to jak było cudownie na pierwsze Boże Narodzenie w nowym domu....:tak: Wielka, wreszcie prawdziwa choinka...
Ja jeszcze wróciłam do pracy we wrześniu jak mały miał pół roku, więc Goteczka dacie radę.:-)
Evausa to chyba jeszcze dobry czas na latanie samolotem. Ja latałam w tym samym terminie ciąży co Ty teraz jesteś. Leciałam w lipcu do Maroka na dwa tygodnie.Starałam się mniej na słońcu przebywałać i skorzystałam z torebek w samolocie w drodze powrotnej;-). Unikałam wielbłądów, osiołków i nie popłynęłam na połów rekinów, ale ogólnie oki. Miłego wypoczynku Ci życzę.
No i oczywiście skonsultuj się z lekarzem, co on na to?
Co do przeczuć, to ja poprzednio czułam od początku, że to chłopcy, a teraz jakoś się waham. I tak coraz częściej mnie nachodzi, że może dziewuszka...:tak: Ale najważniejsze, żeby zdrowe.
 
witaj Kasiu:-)
widzę że masz podobny termin do mnie i jesteśmy prawie w tym samym okresie ciąży - różnica kilku dni
Ja mam termin na 29-30 czerwca
pozdrawiam Cię serdecznie
 
Witam! Jestem tu bardzo nowa... bo to moja pierwsza ciaza i ... wszystko jest nowe:) Termin mam na 11 lipca. W zasadzie czuje sie niezle. Tylko tyje strasznie i ciagle jesc mi sie chce i ... spac. Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamusie! :)
 
reklama
Witajcie el@, littleblue, Kasia_P'85, matylda1405i dzień dobry wszystkim lipcóweczkom, jak wam zleciała niedziela? Ja miałam gości na kolacji, zasiedzieliśmy się troche i dziś jestem nie do życia.
Co do zakupów świątecznych to ja na pewno w sklepie, bo coś nie mam zaufania do tutejszego ebay'a, jak coś kupuję to na allegro i wysyłają do mamy w polsce, a mama mi podaje paczkę, a po za tym to lubie sobie pooglądać, podotykać i w ogóle lubię to przedświąteczne zamieszanie i napewno kupie normalnie w sklepie. Jakie macie pomysły na prezenty? Co mężowi, dzieciaczkom waszym lub nie waszym? Mojemu M marzy się akwarium, ale to dość spory wydatek musiałabym wydać co najmniej 150-200 euro, więc sie poważnie zastanawiam bo to kupa kasy. Napiszcie co wy kupujecie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry