reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam majowo...
widze ze pustki na forum... wszystkie dziewczynki korzystaja z pieknej pogody... my dzis wrocilismy od tesciow i niestety nie mam juz sily na nic. mam tak spuchniete nogi ze zostalo mi tylko lezec z nogami w gorze i odpoczywac...
pozdrawiam
 
reklama
Witam się i ja. Słonko śliczne i tylko wystawiać stare gnaty na to ciepełko. :tak:
Ja odwiozłam swego nieślubnego na pociąg a potem pożarłam w ramach obiadu kebab:-D Tak mi się go chciało pożreć już od 2miesięcy chyba. A w końcu dzisiaj się udało:-) Miłego popołudnia kobitki;-)
 
no to moge w końcu powiedzieć UFFFFFF! Wprawdzie nie udało się nam jeszcze skończyć pokoiku na tip-top ale efekty już są widoczne i choć sama wszystko zaplanowalam od A do Z to i tak efekty musze przyznac przeszły moje oczekiwania :-) także trud się opłacił i chociaż ledwo się ruszam to stwierdzam, że było WARTO! W najbliższych dniach przywieziemy jeszcze od rodziców kołyskę- bo tam ją odmalowałam, jeszcze tylko kilka maźnięć na pozostałych mebelkach i będziemy spokojnie czekać. No i w końcu trzeba wózek zanabyc bo samym fotelikiem dziecięcia nie obskoczymy. Najważniejsze jednak że decyzja w końcu zapadła i wiemy już CO chcemy.
Buziaki wieczorne!
 
Hej, fajnie, że u Was wszystko w porządku. ja od czasu pobytu w szpitalu wychodzę tylko na spacery z mężem . Od tygodnia moja mała w zasadzie bardzo mało kopie. teraz się przemieszcza, czuję jak mi naciąga skórę, wbija nóżki w żebra...szczególnie w prawy bok...czasem aż zaboli. Uświadomiłam sobie, że musi być już bardzo duża, bo chyba miejsca nie ma. Za to mąż ma radochę, bo nie musi dotykać by poczuć ruchy małej...mój brzuch po prostu pulsuje, faluje, i się zniekształca w zależności od ułożenia małej....Ale i tak ją bardzo Kocham:)
 
a u mnie się okazało po tym leżeniu że faktycznie za dużo mi nie wolo chyba - wczoraj na grillu posiedziałam i cały dół brzucha zaczął mnie pobolewać - hmmm tak jakbym za długo ćwiczyła, dziś podobnie - zakwasy od siedzenia? ;-)
 
mnie brzucholec też nieraz pobolewa na dole i to ostatnio zdarza się też rano - kiedy wstaję po nocce także raczej nie z przemęczenia. :baffled:
 
Mnie dzis M. wziął na spacer.... tak tak wziął bo nie miałam weny na spacery. Mieliśmy cel i w połowie stwierdziłam, że wracamy!
Gorąc mnie po prostu dobił.... czułam jak palce mi puchną.... brzuch zaczął boleć....
 
Ostatnia edycja:
No to życzę Wam kobitki spokojniutkiej nocki:tak: Ja już powoli padam na pyszczek i kładę się spać:tak:Dobrej nocki i milusich snów dla Was i dzieciaczków:-) Jutro pracowity dzień mnie czeka ale tylko do piątku... a potem "lenistwo" na L4 może dam radę wytrzymać z błogim nicnierobieniem.....:-D
 
Dobrywieczor babeczki....ja cały wieczorek samotnie przed tv-zorem:-(
no coz ktos pracowac musi:tak:moje kochnie od 4 godzin na wieczornej zmianie na szczescie niedługo wracaa....ps co do ruchow ja tez czuje juz wgniatanie szczegolnie w lewe zebro lub na samym dole co nie zawsze smyra czasami tak sie zadre z bolu ze moj m az podkakuje i mysli ze niewiadomo co sie dzieje..:-D:-Dheheh damy rade babeczki nie takie rzeczy ludzie pokonywali :tak:hehe spokojnej nocy dla wszystkich buziaki i dojuterka:*************młaaaaaaaaaa
 
reklama
Witam
Sporo naprodukowałyście więc może uda mi się nadrobić :tak:
Całą majówkę spędziliśmy po za domem jak nie wycieczka to gil jak nie gril to jakieś spacer ogólnie u nie wszystko ok syn prawie zdrowy.
A jeśli chodzi o puchnięcie mi ręce często puchną więc z obrączką się pożegnałam w tamtym tygodniu a teraz poszukuję wygodnych klapków bo nogi też czasem puchną
I tak wogóle to zostalą mi do terminu tylko 2 miesiące ale się nie moge doczekać ;-)

Szkoda tylko że weekend się skończył bo do pracy trzeba iść.

Miłego dnia życzę :-)
 
Do góry