reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam:-)

Ja tak w skrocie:

Stanie w kolejkach - zauwazylam, ze ludzie udaja, ze nie widza kobiet w ciazy, nawet tych z duzym brzuchem.. kazdy udaje greka!!!!! A w metrze to juz porazka!!!

Materacyk- musi byc twardy. Piankowy jest za miekki i sie odksztalca. Lateksowy jest super, ale drogi. Pozostaje gryczano- kokosowy pod warunkiem, ze sie nie zalegna robaki hehee (ponoc zdarza sie :szok::confused2:) Ja zaryzykuje ten gryczano-kokosowy hehe

Co do prania i prasowania to ja mam to juz wszystko zrobione i rzeczy do szpitala tez juz przygotowane..:-D:-D Wiem, ze to wczesnie, ale to przez to siedzenie w domu ....

Kosmetyki dla malej - ja zaczynam od tych najslabszych, po to zeby nie uzalezniac skory od mocniejszych preparatow. Jakby co tfu tfu odpukac dzialo sie ze skora to wtedy dopiero uzyje mocniejszych . I tak do mycia mam HIPP - plyn do kapieli, zamiast mydla (latwiej umyc bobasa, jak nie mam jescze wprawy) plus ewentulanie kilka kropli oliwki. LINOMAG do pupci - ponoc jest super dla malej pupci, sama go uzywam i moge polecic!!! Jezeli dojdzie do jakis odparzen itd to dopiero uzyje sudocrem itd. Skory na poczatku nie bede natluszczac oliwka, zeby nie przyzwyczajac. Oczywiscie jak bedzie wysuszona to wtedy parafinka, albo dobra oliwa z oliwek z I tloczenia :tak:, plynny linomag i ewentualnie oliwka bambino. Jak bedzie potrzebna zasypka to bedzie to maka ziemniaczana - ponoc rewelacyjna heheheh
Kremik do buzi zwykly bambino oraz Linomag krem dla niemowlata.
Zaczynam od tanich i jak najmniejszej ilosci kosmetykow... Widze po sobie ,ze im mniej kosmetykow stosuje to skora lepiej mi funkcjonuje bez wspomagaczy :tak:
I na pewno nie bede kupowac drogich rzeczy co reklamuja, bo nie ufam reklamom. Wiem, ze mozna znalezc odpowiednik tych drogich kosmetykow wsrod najtanszych.... Kiedys to nic nie bylo i ludzie nie mieli takich problemow ze skora teraz hehee

BEATKO-psiaki piekne ;-)
 
reklama
Witam!

Humor taki sobie po wczorajszej wizycie u lekarza( szczegóły na odpowiednim wątku)

Nadrobiłam zaległości za wczorajszy wieczór, ale nie mam sił nic napisać, nie śpię od 5 dziś więc jestem klapnięta,,,

mimo wszystko miłego dnia wszystkim życzę...
 
Witam sie z rana :-)

U mnie po wczorajszej wizycie u gina ok, sluchalismy serducha malego i jakos mi spokojniej na duchu :tak:

Stopi - zgadzam sie co do niezauwazania kobiet w ciazy (stoje wczoraj w kolejce do apteki, brzuch mam calkiem spory a wszyscy oczami lypia na lewo i prawo, widac ze nie wiedza jak sie zachowac). Ja tez jestem za linomagiem i dobra oliwa z oliwek - moja matka padla jak to uslyszala :-D. Tylko do mycia myslalam o Olilatum i wtedy podobno nie trzeba juz oliwki... Ech, zycie pokaze :-)

Juliuszka - a moze bys wieczorem meliske pila? :-) Ja czasami wieczorem pije meliske, kilka glebokich przeponowych wdechow, napinanie i rozluznianie miesni i spie jak dziecko cala noc (plus oczywiscie totalnie wywietrzona sypialnia, my na szczescie mamy duzy dom i sypialnia jest tylko sypialnia a nie pokojem "do normalnego zycia" wiec mam cisze i spokoj).

Milego dnia mamuski!!!
 
powiem Wam ze ludzie to jednak nie maja wyobrazni. najgorzej zachowuja sie w autobusach. ostatnio mialam taka sytuacje. troche zapchany byl busik ale jakis pan ( szczerze mowiac na zwolnienie miejsca siedzacego mozna liczyc tylko na panow tak okolo 40-50 roku zycia) pozwolil mi usiasc. wsiadla kobitka stanela nademna. a poniewaz miala dlugi pasek od torebki to zamiast ja trzymac to latala jej i gdybym nie uwazala to uderzala by nia o moj brzuch. na nastepnym przystanku wysiadalam i wiecie co??? nawet sie nie przesunela. kurcze przeciez brzucha nie wciagne i sie nie przecisne...brrrr... koszmar jakis....
 
heloł

pięknie i słonecznie zapowiada się weekend, gdybym już nie zajrzała to życzę Wam wspaniałego odpoczynku majowego :-):-):-)

Dziś mam zadanie odgruzować hałs bo jutro goście na weekend się zapowiedzieli, zaczęłam już od rana żeby móc jeszcze z Tymkiem pospacerować.
Poparzenie tłuszczem ładnie się goi i bąble zasychają, te małe przybladły i prawie ich nie widać, hehe ale bolało, ja współczuję jak się ktoś poważnie poparzy :baffled:
 
Anika dobrze ze Ci te poparzenia tak szybko zeszly.
ja tez zmykam do porzadkow, u nas tez jutro goscie...
a jeszcze dzis musze do kolezanki jechac ktora obiecala mi ciuszki, potem szkola rodzenia...
oj oby mi tylko dnia starczylo....
milego dnia zycze...
 
czesc mamuski :-)

ale sie wczoraj zdenerwowalam, wplynela mi kasa na konto, o 400 mniej niz normalnie :szok::szok:
oczywiscie zaraz telefony do ksiegowej i okazalo sie ze jej program nie uznal ze jestem w ciazy i wyliczyl mi 80%, teraz dostane wyrownanie - kurcze wszystkiego trzeba pilnowac :dry:
 
Dzień doberek:-)

U nas słoneczko daje czadu... Zapowiada się piękny weekend.... Ale brakuje mi takiej porządnej letniej burzy a takowe zapowiadają przecież, oby... :tak:;-):tak:

Wybaczcie za brak mnie na wątkach ale wena opuściła na maxa:-(
 
Witam :]
stopi to zes sie pospiesyzla z ta torba do szpitala :]
ale pewnie gdybym ja miala ubranka u siebie w domku to juz bym z trzeci raz wsyztsko prała i prasowała :] wiadomo jak to jest korci człowieka :]a ze ubranka sa u mojej mamy bo tam tez spedze ostanie dwa tygodnie przed porodem i mysle ze tyle samo czasu po to nie ma sensu wozic ubranek z miejsca na miescse, a wąłsnie w ciagu tych 2 tygodni mam zmaiar wyprac i wyprasowac wsyztsko :] zreszta wózek tez tam juz jest, i materac kokosowo gryczany :]

Co do ludzi ustepujacych miesce babie w ciazy ;] to ja nie narzekam zdarza sie z enikt nie widzi tego ze brzuchaczem ejstem, ale jak wsiadam do komunikacji miejskiej to wszyscy wstaja wczoraj wstalo dwoch panow hihi wiec mialam w czym wybierac ;]

widze ze dzis wielkie sprztanie :] ja olewam to poniewaz to my idziemy w gosci wiec posprztalam ze tak powiem ogolnie :] pranie wyprasuje po snaidanku i tyle na dzis :] hihi
 
reklama
Witam. Ja mam pojutrze wesele i się okazało, ze nie mam w czym iść. Dawid nie ma czasu ze mną jechać, do miasta 20 km. Kolejny autobus mam przed 2 i do tego nie mam ochoty latać i szukać, bo ja się do takich rzeczy nie nadaje. Może jednak po obiedzie Dawid ze mną pojedzie.
Stopi to co napisałaś o kosmetykach to ja myślę identycznie i mam takie samo podejście. I nie chodzi mi o ceny tych kosmetyków, bo jeśli bym musiała to będę kupować najdroższe tym bardziej, że Dawid i cała jego rodzina to alergicy. Mam jednak nadzieję, ze moja Hanna tego po tatusiu nie odziedziczy. Oliatum czy Emolium jest dobre ale potem ciężko jest dziecko na inne kosmetyki 'przerzucić' i dlatego ja zaczne od tych starych sprawdzonych i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dzisiaj w naszym pseudo domku malowanie, jutro zakładanie podłóg i na ten tydzień to chyba już koniec. Bo w sobotę wesele w niedziele poprawiny także czasu brak.
Zmykam jakieś śniadanko nam skołować, bo głodzilla sie odzywa.
 
Do góry