reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Iwon
z tym poceniem to mnie martwi zeby to nie zostało mi po ciąży... teraz to jeszcze przeżyję bo to tylko jeden z wielu objawów ale później to wolałabym żeby wszystko wróciło do normy
no ale skoro dotyczy to nie tylko mnie to jest szansa że to minie:blink:
 
reklama
madziolka z mydełkiem bambino ja bym była ostrożna ... jestem atopowcem i po umyciu się tym rarytaskiem dla niemowlaczków myślałam, że ze skóry obejdę ... Dwa tygodnie walczyłam z wysypką :baffled:. Napewno bezpieczne jest oliatum (chyba tak się pisze) i dużo przychylnych opinni słyszałam na kosmetyki firmy bobas (nasze krajowe )

dobrze wiedziec!:tak:
Psiaki boskie hehe
 
Aguś jestem pewna że wszystko wróci do normy. :tak:;-):-):-)

Beata sympatyczne te Twoje psiaczki:-)

Goteczka jak skończysz pokoik urządzać to się oczywiście pochwalisz swoją twórczością??:confused::confused:
 
iwon - jasne że się pochwalę, w długi weekend myślę, że uporamy się z remoncikiem ;-)

a odnośnie kosmetyków dla dzieci... to ja także zamierzam poeksperymentować na próbkach i dopiero zakupić coś jak będę miała sprawdzone - mam troszkę kosmetyków niemieckich - niekoniecznie tych rozreklamowanych ale podobno dobrych, a z tych znanych to chyba niezły jest HIPP - tak słyszałam.
 
Ja nawet dzisiaj rozmawiałam z koleżanką - mamą 2 latki - na temat właśnie m.in. kosmetyków i ona absolutnie polecała Oilatum:tak:
 
Witam się i ja w końcu. A ja na jakowąś niemoc zapadłam chyba. W pracy luzik i nie mam się czym przemęczać a od dwóch dni padam popołudniami na jakieś 3godzinki. Nie zdarzało mi sie to zbytnio wcześniej. Może to ta pogoda....
Jesli chodzi o materacyk to ja wybieram gryka-kokos taki już zamówiony z łóżeczkiem:-D Nie mogę się doczekać aż przyjedzie:-)
Z prasowaniem to na razie się wstrzymuję, poczekam aż będzie trochę bliżej.;-)W końcu mam termin na koniec lipca.
Kosmetyki dla dzieciaczka..... Cóż jeszcze jakoś tak nie pomyślałam o tym.... Dobrze, że Was mam bo pewnie bym się obudziła w szpitalu że braki w tej kwestii;-):szok:
Beatko psiaki -słodziaki:-D No cóż weterynarz ma sentyment do wszelkich zwierząt.... Może za wyjątkiem owadów latających i większych od muchy...;-)
Życzę wszystkim miłego wieczorku już:tak:
Goteczko fotki prosim mebelków:tak:
 
Beatka - sliczne pieski - ja tez mam chlopca i dziewczynke :-) wsiowe burki i przybledy ale najkochansze na swiecie :tak: uwielbiam zwlaszcza jak sie klade na popoludniowe lezakowanie i jeden psiak kladzie sie w nogach a drugi wtula sie w brzusio - i tak sobie kimamy :-D

Goteczka - ja tez mam plan pakowac ciuszki do woreczkow - gdyby sie okazalo ze musze lezec albo co to jestem gotowa na przyjscie malego ;-)

U mnie odpukac z poceniem sie nie ma problemu ale za to kolana mnie tak nawalaja ze ledwo chodze - ciezar musza niezly uniesc :tak:Co do kosmetykow to tez sie czaje na Oilatum a do smarowania malego oliwka z oliwek :-)

Milego wieczora laseczki!
 
reklama
Slonce to masz mile zajecie dzis. ja te ciuszki to codziennie moglabym ogladac, ukladac i....kupowac....
Beatka super masz te psiaki...
co do kosmetykow to jeszcze nie wybralam. myslalam o mustelli. drogie ale podobno dobre...
a z poceniem nie mam problemow na szczescie...
milego wieczorku zycze...
 
Do góry