reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

hehe widze ze temat kopniaczków sie rozwinał. :-)
u mnie podobnie do Was. kopie tylko mnie i czasami tatusia. gdy poczuje ina reke na brzuchu to cisza. jak bylismy teraz u braci meza i chcieli poczuc jak kopie to niestety nie udalo sie to nikomu. a jak siedzimy w domku to cigle czuje jak sie rozpycha. szkoda tylko ze nie wiem nadal kto sie tam tak wierci...
 
reklama
Witam się:-)
Obiadek prawie zrobiony za półgodzinki po córkę w końcu uporałam sie z prasowaniem i odespałam nockę
Jak wczoraj zasnęłam juz dobrze to przyszedł SMS(o 22) do mojego Piotrka napisała jego siostra ze wlasnie urodziła syna a jeszcze wczoraj(o 16) rozmawiali przez telefon i była w domu
 
Slonce to musiala miec lekki porod. szybko... gratulacje...
a jak przygotowania do slubu??? wszystko zapiete juz na ostatni guzik???
 
witam sie i ja po weekendzie u nas strasznie pada deszcz ze sniegiem:no:bardzo zimno i wietrznie a w polsce taka piekna pogoda :-)
ja mialam labe przez weekend lezalam nozkami do gory, tesciowa wziela patrysia do siebie juz od czwartku abum mogla odpoczac :tak:znajomi wdali w sobotke pomoc mi przy sprzataniu gotowaniu ale bylo fajnie;-)lekarze mowili ze nie moge sie przemeczac a w zadnym razie dzwigac i podnosic. Spacerki ktore tak lubilam niestety nie sa wskazane dla mnie teraz przez to ze baby lezy bardzo nizutko.Czuje sie jak prawdziwa inwalidka nic nie wolno.Ciza to przeciez nie choroba, no ale trzeba to trzeba.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie lipcoweczki i trzymajcie sie cieplutko i mocniutko:tak:na temat kopniaczkow sie nie wypowiadam bo powiem szczesze ze ja mam ich dosyc- sa bardzo bolesne w dalszym razie
 
słońce gratki dla szwagierki :tak: pięknie jej poszło :-) no i kiedy robimy panieńskie?
Monia współczuję, ale jak mus to mus:-) będzie dobrze, trochę po odpoczywasz i może dostaniesz dyspensę na spacery :tak:
 
słońce gratki dla szwagierki :tak: pięknie jej poszło :-) no i kiedy robimy panieńskie?
Monia współczuję, ale jak mus to mus:-) będzie dobrze, trochę po odpoczywasz i może dostaniesz dyspensę na spacery :tak:
Anika: nad spacerami najbardziej ubolewam:no: ale narazie dam sobie spokuj i tak jest u nas straszna pogoda
 
Matylda
nie miałabym nic przeciwko gdyby mój mąż miał taką moc uspokajania synka po porodzie:-p
Asia
na pewno z takiej ilości solarium nic małej nie będzie, to raczej chodzi o nadużywanie promieni czy to słońca czy w solarium
 
witam ponownie :] co do kopania to moj synus jest spokojny czasem tylko kopie, ale to ze nie cuzje ruchow i przeciagania sie spowodowane jest pewnie tym ze mam łozysko na predniej scianie no i musi sie bardzo postarac zebym go poczula, ale jak przyloze reke do brzuch to czuje ruchy podskorne, z dnia na dzien coraz silniejszy :] no i ostanio mojego nieśłubnego takze kopnoł no i spokoj :] Czasem sie martwie czy jest ok bo sie nie odzywa w sensie nie cuzje go w sordu zbeys ie ruszal ale jak reke przyloze to po chiwli kopie, a i uaktywnia sie wieczorami .

W sumie ja zaczelam czuc jakies ruchy dopiero kolo 20 tygodnia wiec w porownaniu z wami to dosyc poźno . A u was kiedy były takie słabe kopniaki czuc (ktory tydzien) i no kiedy poczulyscie tego solidnego pierwszego kopa :]
 
reklama
ja pierwsze ruchy poczułam w 19 tygodniu, a potem poszlo lawinowo, coraz czesciej coraz mocniej
ale [odpukac] nie dostalam na razie ani w zebra ani w watrobe - takie jakies grzeczne mam dziecko, nie meczy matki ;-)
 
Do góry