reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witam laseczki :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Po kilku dniach zaglądam do Was,miałam problem z netem :wściekła/y: a poza tym to Wiktoria wyzdrowiała a na mnie teraz przeszło :-( katarek,kaszelek....normlalnie brak sił :szok:......echhhhhhh...

Muszę nadrobić zaległości :tak: o losie a trochę tego jest :szok: jak nadrobię to będę na bieżąco co tam u Was kosiane kobietki :biggrin2::biggrin2::biggrin2:....

Pozdrawiam serdecznie ;-):biggrin2:;-):biggrin2:;-):biggrin2:;-):biggrin2:
 
reklama
Ja pierwsze ruchy poczułam w 15 tygodniu a się mówi, że jak ktoś jest gruby to ciężko jest odczuć a tu taka miła niespodzianka. Na początku takie muskanie a teraz to batalia na moje wewnętrzne narządy:-):-):-):-)
Ja po długawym spacerku. Ach jak było miło ale teraz plecki bolą.
 
U mnie było tak samo. Ok. 15-16 tyg. pierwsze muśnięcie... Teraz to już batalia kopniaków z główki i nóżek.... :-D:-D I tez jak to moja ginka ładnie mówi mam dużo skóry na sobie!;-):tak:;-)
 
hehe ginka mnie pytala wczesniej o ruchy, ale ja mialam wtedy skurcze, jakies kotlowanie sie w jelitach i dopiero jak mi powiedziala ze mam brac espumisan i sie jelita uspokoily to poczulam
 
Witam się i ja:-) Po pracy poleciałam sobie pooglądać różne rzeczy dla mojej Karolinki;-) I oglądałam łóżeczka, fajne są tylko strasznie płytka szuflada przy tym co widziałam jest... Ech i znowu trzeba będzie się porozglądać czy wszystkie takie płytkie mają.... Dobra zmykam Wasz poczytać coście nadrukowały w ten słonezny poniedziałek. Acha i udało mi się kupić taką śliczną pamiątkę chrztu dla mojej chrześnicy, która zostanie nią za dwa tyg:-D
 
Witam się. Obiadek już się prychci a ja mam czas nadrabiać zaległości.
Wczoraj wróciliśmy o 1 w nocy mój małżonek w stanie wskazującym ale dobrym:-):-):-) więc obyło się bez kłótni. Dzisiaj pozwolił mi pospać i spałam do 10. 30.
Moje dziecko tez cały czas kopie a najbardziej jak się przebudzę w nocy na siusiu to potem ciężko mi zasnąć, bo mała się ożywia. I jak leże na bok to te jej kopniaki odbijają się na łóżku i brzuch to mi lata jak szalony. Fajne uczucie.
Co do opalania to ja nie wiedziałam, że jestem w ciąży i przed ślubem byłam chyba z 4 razy na solarium:eek::eek::eek: Mam nadzieję, że małej nic nie będzie.
Zmykam nadrabiać zaległości. Miłego Dnia.:-):-):-)

Asiu ja też byłam na solarium z cztery razy w ciągu niecałych dwóch tygodni będąc w pierwszych tygodniach ciąży, ale nie wiedziałam że jestem. Pytałam o gina czy to będzie miało jakieś konsekwencje powiedział że nie. Także nie stresuję się tym.
 
Dzięki Monia, bo ja w sumie zapomniałam o tym ale jak wywiązała się na forum taka konwersacja to mi się przypomniało. Teraz mogę spać spokojnie;-);-);-);-)
 
Co do ruchów to ja poczułam pierwsze gdzieś tak w 18-19tyg. Moja dzidzia też sobie ładnie lezy między biodrami i nic jej nie przeszkadza, no chyba ze pasy w aucie- wtedy daje popalić jak zapinam. I generalnie wieczorami szaleje niesamowicie, wydaje mi się czasami że więcej jest aktywna niż śpiąca. Ale moze to tylko wrażenie. Zobaczymy jak wyjdzie:-) Czy da pospać czy nie;-)Acha i kopniaczki nic a nic mnie nie bolą, ale czuję na zewnątrz i widać. Chyba oszczędza na razie mamine wnętrznosci....:-p;-)
 
reklama
Dziewczyny oglądałyście dzisiejsze wieczorne "Fakty" na TVN??

Temat: "Rodzić po ludzku"

I co się okazuje.... Wszelkie zapłaty w szpitalach państwowych za pokój jednoosobowy, za poród rodzinny, itp. są BEZPRAWIEM. Żaden szpital nie ma prawa brać za to pieniędzy. Ze znieczuleniem w sumie tez tak powinno być... Ale....

W każdym szpitalu jest inny cennik za ZZO. I czym większe miasto tym opłaty są wyższe.
 
Do góry