reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Juluszka super że piesio się odnalazł. Ja rok temu przeżyłam podobny koszmar. Mój wujek wybrał się z psiakiem jakieś 6 km od domu i wrócił tylko ze smyczą. Twierdził że mu się wyrwał za samochodem, ale pewnie go wypuścił. Po kilku godzinach odnalazł się na terenie jednostki wojskowej. Kilka km powędrował. Na szczęscie ma wszczepionego czipa (u nas w mieście był taki wymóg i wszystkie psiaki muszą go mieć), ale to była sobota i by nikt nam nie pomógł.

Iwon gratuluję wygranej aukcji

Beatka domek super się zapowiada

Goteczka szafa prześliczna

U mnie pogoda byle jaka. Słoneczko ani razu nie wyszło. Trzeba się wziąść za sprzątanko i jakiś obiadek.

Miłych spacerków :-)
 
reklama
dziś zamiast pracy.. obijanie!
dlatego zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią pochwalę się w końcu moją meblową twórczością - o!
Ajajaaj ja też chcę taka sliczną szafę Goteczka masz naprawdę WIEEEELKI TALENT.

A wogóle to witam sie wiosennie :) Ja dzis juz zaliczyłam mały spacer i zajęcia otwarte w przedszkolu- piekliśmy z dzicmi mazurki - w końcu Święta idą. Ale w domu to mi się nic nie chce robić . Wczoraj polowalismy na kurtke wiosenną dla Jagody i kurcze jak juz jedna upatrzylismy to nie było jej rozmiaru - pozostaje nam jeszcze poszukać w innych sklepach (bo to 5-10-15 a w Poznaniu jey ich kilka)


Anika -Ty uwazaj z tymi oknami - zebys nam nie wybiegła przed szereg.

I znow dalej nie wiem co pisać ... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Iwon prawdziwy Allegrowy wyjadacz z Ciebie:-D:-D:-D gratuluje wygranej aukcji

Beatko
super domek, tez mi sie taki marzy nad jeziorkiem przy lesie i koniecznie z kominkiem, weranda z lampionami i błogi spokój..... to sie rozmarzyłam, ale plan nie jest nierealny, może za kilka lat go zrealizuję

Anika
powodzenia w sprzątaniu, podziwiam, ja po dzisiejszej glukozie jestem prawdziwa dętka, a za okna i tak sie nie biore bo ma zakaz od lekarza, więc albo mąż pomyje albo słońce zza brudu bedzie sie do nas przedzierać:-D
 
Kasiu sama się dziwię skąd ja mam tyle zapału i rywalizacji do tych aukcji. :-) Ale jak się już na coś uprę to nie ma siły- będzie moje i tyle.:zawstydzona/y::-p A po za tym zestaw 3 śpioszków i 3 kaftaników za nie całe 20 zł. Warto było wywalczyć.:tak::tak:

Aha, synek się obudził, Daje czadu w brzuszku!!!!
 
Iwon to faktycznie okazja, ja na razie tylko obserwuję aukcje, bo czekam na kasę z Zusu:-( mąż sponsoruje meble, kredyty i życie, ja mam sponsorować wyprawkę, niestety na kaskę muszę poczekać, bo jeszcze nie dostałam wypłaty za luty, ale w przyszłym tygodniu mija 30dniowy termin dla Zusu, więc liczę że go dotrzymają, a wtedy pokonkuruję z Toba na Allegro;-)
 
Witam się i ja. Po porannej rundce odmeldowuję się. A na serio czuję się o niebo lepiej jadąc na rowerze niż chodzić pieszo.:-):-):-)
Muszę zaraz zrobić obiad i do lekarza się uszykować, bo to dziś wizyta. Życzę Wam miłego dnia.
Beata domek cudny.
Iwon gratuluję zakupów.
Beatka wracaj już do domu i nie męcz tych lekarzy w szpitalu;-);-);-);-)
Anika powodzenia z oknami ja omijam tego typu zabawy szerokim łukiem.
 
Kurde dziewczyny ja mam zakaz na allegro:-):-):-):-) a pościel z Kubusiem muszę zamówić:-):-):-):-) Jakoś po kryjomu to zrobię i będzie gites. Powodzenia życzę w zakupach.
 
Kasiu nie ma sprawy;-):tak: Co prawda obiecałam sobie że za kilka dni kończę jedna aukcje i koniec z zakupami ciuszkowymi do końca tego miesiąca ale.... zobaczymy czy wytrwam!! :szok::-D:-D
 
hihi dziewczynki, ale zakupowe szalenstwo sie zaczelo. ja poluje na ikee. fajne maja komplety poscieli i inne rzeczy dla dzieci. juz zrobilam sobie liste zakupów i planujemy na weekend jechac do Krakowa...
 
reklama
Iwon właściwie ubranka w większoći to mam, tylko jakieś drobiazgi brakują, natomiast zacznę buszowac w poscielach, karuzelach, lezaczkach, laktatorach itd.

pocieszam się że największe zakupy juz za nami, czyli wózek i meble, teraz tylko na nie czekamy
 
Do góry