reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Ja spadam do domku. Kiepsko się czuję, tak grypowo. Jutro zapisałam się do lekarza na 10.40, ale jak nie będzie źle to rano wpadnę do pracy, więc i do Was.
Miłego popołudnia. Może chłopaki podzielą się kompem wieczorem...:tak: i do Was zajrzę.
 
reklama
Dublinianka ja mam podobnie :) tez co chwilke mnie mdli i od jakiegos tygodnia nie mam ochoty na nic, ale za to dwa tygodnie temu mialam ochote na wszystko i wszystko jadla podwojnie, wiec teraz sie wszystko wyrownuje :-)
Kaśka ciepła herabtka malinowa z miodkiem i do lozeczka prosze sie wygrzac :-) pozdrawiam
 
Później sobie poczytam bo tyle naskrobałyście, że teraz nie zdążę, pędzę do lekarza aaaaa boję się troszku... trzymajcie kciuki
 
Witam po południu :-) Strasznie dużo produkujecie kobiety. U nas bez zmian, czuję się ciążowo i odpoczywam jeszcze cały tydzień. We wtorek mam wizytę u lekarza, ciekawe czy da mi jeszcze zwolnienie czy pozwoli iść do pracy...

Trzymam kciuki za wszystkie tego potrzebujące i nie ;-)
Miłego popołudnia i wieczoru :-)
 
Witam dziewczynki, nie miałam dziś czasu dla was, mój mały diabełek mi dał popalić. Co do usg to ja z Tomkiem miała 4. W 12tc, 23,31 i 40. Wszystkie oprócz ostatniego 4D, mam filmiki i zdjęcia. Robiłam prywatnie bo nie wszystkie szpitale mają taki sprzęt, tutaj kosztuje 130-150 euro.
Milgak, mam wielka prośbę, możesz napisać na forum STARAJĄCE SIĘ 2008, że mi sie udało i że dziękuję wszystkim dziewczynom za pomoc i porady? Mam jakiś problem i od soboty nie dam rady dodać tam posta,bo wyrzuca mnie.:wściekła/y::wściekła/y:Będę ci bardzo wdzięczna.:-)
 
ufff... właśnie wróciłam od lekarki, na razie wszystko jest ok. tymi wynikami toxoplazmozy nie mam się póki co martwić, wg niej na 99% jest to stary wynik bo wynik jest za mały, żeby mówić o aktywnej chorobie - na wszelki wypadek (bo taka jest procedura) mam się skonsultować jeszcze z jednym profesorem ze szpitala zakaźnego który zajmuje się właśnie tym świństwem. ufff... - trochę jestem spokojniejsza.

odnośnie USG to powiedziała, że jak jestem zapisana na 12tego grudnia to to wystarcza i nie ma sensu latać wcześniej bo te wczesne USG powinno się robić tylko przy wyraźnym wskazaniu - czyli coś pewnie w tym jest, że w innych krajach robi się takie badania później niż u nas. Jakoś do tego 12-tego muszę wytrzymać! postaram się być dzielna!
 
reklama
goteczka
To bardzo dobrze że się uspokoiłaś po tej wizycie. Życzę dużo cierpliwości do 12 grudnia, ja kolejna wizytę mam już jutro i też okropnie się boję, mam nadzieję, że tak jak i Ty wrócę do domu spokojna...

Tak poza tym u mnie zupełne nudy, ciągle tylko dom, telewizor, internet.... W ciągu ostatnich 2 tyg. byłam tylko na dworzu jak wyszłam ze szpitala do samochodu i do domu. Leże i jem. Jeszcze kilka tygodni i będę wyglądac jak foka... :-D
 
Do góry