reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witajcie!! Wczoraj nie zajrzalam nawet do was, bo mialam straszne bole podbrzusza.nie wiem czy to normalne w ciazy,bo mialam to pierwszy raz.ale na szczescie dzisiaj sie juz uspokoilo...ale mialam stres!! nie wiedzialam czy dzidzi cos sie nie dzieje.jutro zaczyna mi sie 19 tydzien. :-) Dzidzia kopie,ale nie tak jak wy tu opisujecie!! jak czujecie odruchy dziecka??(tzn.jak to bylo w 19 tyg)?? bo martwie sie ze moj nie kopie tak mocno jak wasze pociechy.bylam u lekarza i jest wszystko ok,ale i tak sie martwie:-( odczuwam ruchy dziecka ale sa one delikatne(czuje dopiero jak sie nie poruszam).to moja pierwsza ciaza,takze mam troche stresu...
Pozdrawiam wszystkie przysle mamusie :blink:
 
reklama
Ja też się późno witam i później dopiero pewnie wieczorem, bo nie mam na nic dzisiaj czasu. Masakara. Mam do lekarza dzisiaj i tak jak pisała KasiaKom ja się wczoraj wzięłam za depilację i dziś zadrapać się idzie-dostałam uczulenia. jak mnie lekarz zobaczy to chyba ucieknie:szok::szok::szok::szok::szok: Dobra, spadam. Postaram się odwiedzić wieczorem. Miłego popołudnia:-):biggrin2::-)
 
Agnieszka witaj...
u mnie ruchy to raczej nie sa typowe kopniaki. sa to delikatne ruchy, czasem wrecz laskotanie. czuje tylko jak ja sie ruszam, najczesciej jak stoje, jak siedze czuje tylko jak za dlugo uciskam brzuch. a jak leze w lózku to nic nie czuje, kompletnie.
i nie sa one zbyt regularne. czasem czuje ciagle, a czasem musze czekac np caly dzien i dopiero wieczorem mnie laskocze.
 
Nooo, dziewczyny, uzupełniłam listę lipcówek :-) Póki co mamy znaczną przewagę chłopców ;-);-);-). Zobaczymy co będzie dalej :-D.
 
Mam pytanko.jak robicie te sliczne ikonki za napisami ile jeszcze do porodu?? tzn.ja juz sobie zrobilam na stronie lilypie.com ale nie wiem jak to na babyboom przeniesc tak jak wy to macie :-(
Buziaki
 
Witam Nowe i Stare Lipcóweczki :-)

Zaglądam tylko na chwilkę bo jakoś dzisiaj brak mi czasu na wszystko...a tu jeszcze trzeba nadrobić zaległości,wszystko w swoim czasie :-D....
Chorym laseczkom życzę duuuuuuzzzzzoooo zdrówka !!!!! A tym czasem ide wyciągnąć kopytka,obiadek był mniam,mniam,troszke sie objadłam :-) myslałam ze dam rade posiedziec przy kompie ale niestey sie nie da,oczy mi spadają i brzuch sie gniecie :tak:;-):tak:........miłego popołudnia lasencje !!!!!
 
Dziekuje Ci Dosia24 za odpowiedz bo juz sie naprawde martwilam ze u mnie juz cos nie tak.Moja siostra odczuwala juz ruchy w 16 tyg a ja juz 19 i tylko takie lekkie!! ty jestes dokladnie o tydzien do przodu :-) ja jestem 18 tydz i 6 dzien,a do prybycia dzidzi odliczam dni z niecierpliwoscia :tak: Juz nie moge sie doczekac:-)
buziaki
 
reklama
Do góry