reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

no to ja juz do pracy sie dzisiaj nie wybieram, chyba znowu mnie cos lapie:wściekła/y::wściekła/y:
nos gardlo:no::no: zalamka:baffled::baffled::baffled:
takze na czasie jestem, jakby na wasze posty popatrzec:-p
 
reklama
:-):-):-) Witam serdecznie po mojej dłuższej nieobecności :-):-):-).

Z urlopu wróciłam co prawda w niedzielę, ale do dziś nie mogę wybrnąć z zaległości w pracy :dry:. W każdym razie teraz będę znowu regularnie do Was zaglądać :-).

Wczoraj byłam na II badaniu prenatalnym, co opiszę na odpowiednim wątku :-).

Widzę, ze coraz więcej mam zna już płeć swoich pociech. Mam co nieco do uzupełnienia na liście lipcówek :-D.

Pozdrawiam Was Wszystkie baaaardzo gorąco :tak:
 
Witam dziewczynki.:-D
przepraszam ze nie odzywalam sie przez pare dni, ale jakos weny do pisania mi brakowalo. poza tym korzystalam z ładnej pogody, wczoraj dopiero wieczorem zaczal deszcz padac.
wiec ide nadrabiac zaleglosci. pobierznie przebladnełam forum i zdazylam zauwazyc ze:
- mamy kilka nowych kolezanek, witamy na forum:tak:
- i ze mamy klan ulubienców "malego co nieco" Kubusia Puchatka. :-D
a tak poza tym to miło mi sie zrobilo ze ktos zauwazyl moja nieobecnosc. dziekuje dziewczynki za pamiec.:-D:tak:
buziaczki;-)
 
To i ja sie zamelduje, jestem i was podczytuje ale po dobrej passie dopadl mnie humor wisielczy wiec was nawet nie mecze... od wczoraj nawet meza obowiazuje zasada 'nie podchodz bo pogryze' :-D Nie ma to jak nasze gorki i dolinki humorkowo ciazowe :tak: Pozdrawiam wszystkie dwupaczki :-)
 
Dzieńdoberki kosiane "Ciężaróweczki" :-):-):-)
Dla chorowitków maxik zdrówka i pozytywnych wibracji :-):-):-)
Dla milusiego dzionka w tą szarugę za oknami :-):-):-)
Udało mi się troszkę ponadrabiać inne dzialiki na kompie mojego TŻ :-) mój lapek po wczorajszym numerze rozstał się z myszką ... nerwy wzieły górę i myszka poddała się w mojch uściskach ... Narazie obchodzę go szerokim łukiem, bo po co ma i on ucierpieć ...
Serdecznie witamy nowe mamusie :-):-):-) Buziaczki :-):-):-)
 
witam po przed południowej drzemce - boziu ja sie poce jak świnka ;p włąsnie sobie rosołek z kostki popijam zaraz ide gardzioł płukac, tesciowa ma wpasc z obiadkiem hyht :]
 
Dzień dobry dziewczynki, czy u was też taka wstrętna pogoda? U mnie od paru dni ciągle leje i wicher taki, że głowę chce urwać, gdzie jest wiosna:angry:??
Ja dopiero wstałam, a to już pora obiadowa:szok:, czy ktoś jeszcze je o takich dziwnych godzinach? Niby się przyzwyczaiłam do tutejszych rytmów, ale jak tu czytam o waszych porach obiadowych, to mi jakoś dziwnie.

:-D:-D Was się Kobiety nie da nadrobić, musiałabym kilka godzin spędzać przed kompem, a człowiek zagoniony, zapracowany...
Wczoraj byłam wieczorkiem z Rodzinką na zakupach. Emilka się obłowiła w buty - 3 pary. W tym jedne na teraz, drugie na ciepłe dni, a trzecie to takie tenisówki do wycierania. Jak sobie pomyślę, że zaraz będę musiąła takie zakupy czynić dla dwójki to aż mi słabo. Co do cen butów się nawet nie wypowiadam. Zdzierstwo

Ja się zawsze zastanawiam, jak to możliwe, że takie małe butki numer 23 kosztują tyle samo co moje numer 39? Tutaj dobrych butów dzieciecych nie kupisz za mniej niz 60-70 e. jak sobie przelicze na polskie to aż mi sie coś robi:no:, w mojej pierwszej pracy miałam taką tygodiówkę. No ale czego się nie robi dla dzieciaczków:tak:
 
Ona witaj wśród lipcóweczek :-)

Robaczek fajnie że ktoś oprócz mnie szybko zasypia z tym że ja późno się budzę.Dziś np przed 11 obudził mnie okropny ból na wysokości pępka z lewej strony.Myślałam że nie wytrzymam wziełam no-spę i jakoś troszkę przeszło. Najważniejsze że mogę chodzić bo jak mnie złapało to nawet ręki nie mogłam podnieść:-(

Idę szykować obiadek dla M i może łazienkę troszkę ogarnę bo woła o pomstę do nieba :-D
 
reklama
Witam sie i ja dzisiaj.... zostałam dzisiaj w domu i wziełam wolne w pracy wiec moge pare słów więcej naskorobac w ciągu dnia....

Dziewczynki widzę, że choróbska Was dopadają, wszystkim flikającą-pociągającym zdrówka zyczę i dbajcie o siebie......:tak:

MamusiuM witamy po przerwie, rzeczywiście coraz więcej dziewczyn po usg, choć niektóre nadal czekają (tak jak ja haha):tak:

Ja dzisiaj od rana trochę pałera miałam i jakby mieszkanie z lekka ogarnięte....:-D
Teraz biorę sie za obiad bo jak zwykle juz mi sie chce coś ciapnąc na ząb;-):szok:
 
Do góry