reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam sie i ja.. :-)

No i znow lezenie przymusowe. Kurcze w tej ciązy to normalnie wyleżę sie za wszystkie czasy!!! :-)
No i zaczynam nadrabianie zaległosci w czytaniu...

Przepraszam, że taka jestem wścibska, masz jakieś problemy, że musisz leżeć (mam nadzieje, że nic poważnego) ? Na pewno już o tym pisałaś, ale ja nie doczytałam
 
Tomtom kopę lat :-) dobrze że już jesteś z nami!
Sam postaraj się nie stresować. Dobrze że tego klienta spuściłaś.
U nas zabawy ciąg dalszy, po robieniu babeczek, przyszedł czas na plastelinę a za chwilę dziecka na spacer wyciągnę, bo jak zjem babeczkę to będę mieć wyrzuty sumienia! Gastrofazę mam normalnie hehehe
 
Ale miałam do nadrobienia od wczorajszego popołudnia :-)
Ja też jestem fanką Kubusia i Biedronki ;-) Asia możesz mnie zapisać do członków fanklubu ??????
Wczoraj poświęciłam czas dla mojego M miał urodzinki. Wieczorkiem poszliśmy na kolację ze znajomymi i po powrocie jakoś musiałam się już szykować do spania (a było po 20) Nikt mnie nie przebije :-D:-D:-D
Dziś od rana mieliśmy do załatwienia mnóstwo spraw i niedawno wróciliśmy do domciu.
Mój braciszek zapowiedział się ze nas zaraz odwiedzi więc długo nie posiedzę..
Witam nową mamusię i te co wróciły po długiej przerwie, a nie miałyśmy okazji popisać.
Wszystkim życzy miłego dnia i dużo zdrówka :-)
 
juluszka – gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Kasiurek1983 ja piłam DROSETUX w ciazy jak bylam chora. Nie wiem czy mi pomógł bo brałam tez antybiotyk.. …ale na pewno można go pic na kaszel.

Co do ciuszków z Ciucholandu to ja tez wole wole kupic uzywane markowe niż byle jakie nowe , ale kiepskiej jakości. Tylko jakos nie mogę ie przekonac do uzywanych bodziaków L Wiec kupuje na allegro 6-7 paki dobrych firm. Naprawde wychodzi to bardzo tanio, a wiem, ze jakos ich jest dobra. Często wychdzi taie taki 7 pax dobrej firmy, niż pojedynczo w sklepach slabej jakości bodziaki itp.
Co do zakupow to miałam plan leciec do USA, ale teraz jak tak dolar stoi i moja pensja z ZUSu niewiadomo jaka….to juz wiem, ze nie polece

Anika_79 – zalezy od lini lotniczych , i jak dluga ma być podroz. Na pewno jak jest wszytsko ok. to do konca 8msc. Potem to już malo kto Cie wpuści na pokład no i nie warto ryzykowac

agnieszka...24 – witaj nowa mamusiu J !!!!

AsiaJan86 i iwon3004 dziewczyny, wy to chyba spac nie możecie, ze tak po nocach piszecie ;-) ;-) jak patrze na godz. Waszych postow to jestem szoku J

tomtom – wczoraj zaczelam krwawic, ale na szczescie jednorazowo, wiec leżę .. ale mam nadzieje, ze wszystko ok….jutro mam kontrolne usg i wiem J ze wszystko będzie dobrze!!
 
Witam się i ja:-) w ten pochmurny i mokry wtorek.
A już taka wiosenka była.... Świetnie, że możecie szaleć zakupowo. Ja na razie odpuszczam po pierwsze z braku czasu a po drugie to nawet nie wiem co we mnie siedzi. Wizyta dopiero 27:-( i może się ujawni jaka płeć.
Kasiurek ja też czasami się zastanawiam czy wszystko ok bo nie czuje ruchów pomimo, że lekarz ostatnio powiedział,że za kilka dni zacznę coś czuć.... Od 20.02 już trochę minęło a ja nadal nic. Ani waga nie rośnie ani nic nie czuję...:-( Ostatno wzięłam sobie nasze USG którum badamy zwierzaczki i sprawdzałam czy wszystko ok, serducho biło i dziecię też znacznie większe więc chyba rozwija się dobrze. Tylko cholera mogloby dać znać o sobie!!!! I obiecałam sobie, że nie kupię nic dopuki nie zacznie mnie kopać. Może być po nerach, pęcherzu, gdziekolwiek, bylebym coś czuła w końcu....
to masz fajnie ze mozesz sobie oblukac takim usg od zwierzaczkow choc sie nie rozni pewnie niczym, ja takiej mozliwosci nie mam :( nawet nie mam zapryzjaźnionego weterynarza kotry mieszkałby obok mnie gdzies :( no i zostalam sama ze zmartwieniami :(
Witam sie i ja.. :-)

No i znow lezenie przymusowe. Kurcze w tej ciązy to normalnie wyleżę sie za wszystkie czasy!!! :-)
No i zaczynam nadrabianie zaległosci w czytaniu...
spokojnie, jeszcze zatesknisz jak bedzies zmusiala biegac za dzieciatkiem :]

ja tez leze wiec jak chcesz polezymy razem :] tylko ze ja pzez przeziebienie , ale pewnie dzidzia sie tez ucieszy ze wkoncu nie denerwuje sie ani w ciagłym ruchu nie jestem, takze mam tydzien wolnego :] a co se bede załowac;]
juluszka – gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Kasiurek1983 ja piłam DROSETUX w ciazy jak bylam chora. Nie wiem czy mi pomógł bo brałam tez antybiotyk.. …ale na pewno można go pic na kaszel.

Co do ciuszków z Ciucholandu to ja tez wole wole kupic uzywane markowe niż byle jakie nowe , ale kiepskiej jakości. Tylko jakos nie mogę ie przekonac do uzywanych bodziaków L Wiec kupuje na allegro 6-7 paki dobrych firm. Naprawde wychodzi to bardzo tanio, a wiem, ze jakos ich jest dobra. Często wychdzi taie taki 7 pax dobrej firmy, niż pojedynczo w sklepach slabej jakości bodziaki itp.
Co do zakupow to miałam plan leciec do USA, ale teraz jak tak dolar stoi i moja pensja z ZUSu niewiadomo jaka….to juz wiem, ze nie polece

Anika_79 – zalezy od lini lotniczych , i jak dluga ma być podroz. Na pewno jak jest wszytsko ok. to do konca 8msc. Potem to już malo kto Cie wpuści na pokład no i nie warto ryzykowac

agnieszka...24 – witaj nowa mamusiu J !!!!

AsiaJan86 i iwon3004 dziewczyny, wy to chyba spac nie możecie, ze tak po nocach piszecie ;-) ;-) jak patrze na godz. Waszych postow to jestem szoku J

tomtom – wczoraj zaczelam krwawic, ale na szczescie jednorazowo, wiec leżę .. ale mam nadzieje, ze wszystko ok….jutro mam kontrolne usg i wiem J ze wszystko będzie dobrze!!
ja tez nie wiem czy pomaga mi, dlatego wyslalam nieslubnego po syrpek dla mnie i po kebaba :] ciekawska jestem czy kupic wsyztsko !!!
 
tomtom – wczoraj zaczelam krwawic, ale na szczescie jednorazowo, wiec leżę .. ale mam nadzieje, ze wszystko ok….jutro mam kontrolne usg i wiem J ze wszystko będzie dobrze!!

No to leż i odpoczywaj, wiem jaki to stres, ale najważniejsze to być dobrej myśli i nie narażać dzidzi na nerwy. Ps, mamy ten sam termin wedlug suwaczków

A teraz z innej beczki, żeby byc dopisanym do listy lipcóweczek mm wysłać wiadomoć do MamusiM?
 
Ostatnia edycja:
Oj oj z tymi kalkulatorami porodu i suwaczkami to ja też czasami nie kapuję o co biega...wg moich obliczeń z ostatniej @ właśnie dziś rozpoczynam 20tydz. Ale innaczej wychodzi mi na suwaczku innaczej na kalkulatorach... Najpewniejsze to to, że w lipcu będę już nie sama :-):-):-) Tylko będzie ktoś z kim będzie mnie łączyła ta szczególna więź:-D No chyba ,że dzieciaczek zaszaleje i wyjdzie na świat w sierpniu..... też tak może być bo mam termin na koniec lipca:happy:
 
reklama
Ja pisałam do MamusiM, żeby być dopisaną.
Kasiurek wszystko musi być dobrze:-)A póki co kuruj się i wracaj szybciutko do zdrowia.
Stopi wszystko będzie dobrze, wierzę w to:happy:
A ja dalej się idę męczyć z przerzucaniem do mojego lapka moich prywatnych rzeczy ze służbowego. Się uzbierało przez 1,5roku fotek i innych bzdurek, które są bardzo potrzebne i przydatne:rofl2:
 
Do góry