reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

mam pytanie,od kiedy czujecie ruchy dziecka?jakie to uczucie?glownie chodzi mi o pierwsza ciaze bo wiem,ze w drugiej jest to wczesniej

Ona witam wśród lipcówek :-)

Każda z nas pierwsze ruchy zaczęła czuć w różnym czasie. Lekarze mówią że taki "prawidłowy" czas w pierwszej ciąży to do 20 tygodnia. Ale na to niema zasady. Ja poczułam pierwsze ruchy koło 16 tygodnia, z tym że u mnie to druga ciąża.
 
reklama
Ja też poczułam w 16 tygodniu ruchy ale nie umiem tego opisać. Zawsze będę twierdzić, że czułam tak jak by Rybka mi w środku pływała. A teraz to już moje dziecię nie przebiera w środkach, kopie mnie jak nie wiem?
Ale wiem od znajomych, że różnie z tymi ruchami jest. Jedne szybciej, drugie trochę później poczuły:-):-):-):-)
 
Do porządnych kopniaczków to jeszcze pewnie troszkę czasu zostało.... Ale pierwsze ruchy dzidziusiów to cudowna sprawa:-):-):-D:-D
 
Iwon : widze ze nowy temat KUBUS PUCHATEK patrzalam na wasze alegro ceny wszystkie rzeczy z kubusia puchatka sa bardzo drogie u was naprzyklad te nakejeczki to u nas sa od 5-20 $ a na polskie przeliczjac to wszysko mnozymy razy 2 te kocyki to juz sa od 10-15$ wiem bo Patryka pokoik jest calkiem przystrojony w kubusiu puchatu wlacznie ze scianami.Jak by co kobietki moge wam porobic zdjecia i przeslac to sobie zobaczycie moze nasze produkty z canady bedzie warto kupic duzo taniej
 
Asiu wklejam obiecane fotki:

j7gi9f.jpg


fa1ues.jpg


1494h8o.jpg



Tak wyglądają te pudła. I mój urodzinowy Kubuś od Męża.


Monia tu masz racje. Faktycznie ceny Disneya są strasznie drogie. Ale jak człowiek dobrze poszuka, poszpera po innych sklepach to za dużo mniejsze pieniądze można kupić to samo. Ja nie kupuję w sklepach tych typowo firmowych bo to się płaci za firmę a nie za towar.
 
reklama
Do góry