reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Juluszka nie no w takim przypadku nie ma co się martwić bo to ponoć lekarz ma wydać zaświadczenie a w karcie ma zapisane kiedy przyszłaś po raz pierwszy z ciążą...
 
reklama
Iwon wprowadziłam Cię wczoraj w błąd.Ta lampeczka z Kubusiem w biedronce kosztowała 9,90 a torba 12 zł. Mam nadzieję, że mi wybaczysz ale to wszystko przez moje roztargnienie.
Ja mam jutro wizytę ale jakoś w ogóle nie jestem nią przejęta może dlatego, że tydzień temu miałam usg? Ale zapytam się lekarza o bóle brzucha choć wiem, że pewnie mi powie, że teraz to wszystko będzie boleć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam popołudniowo.
Zaczynam mieć dość pracy. Dzisiaj klient wkurzył mnie totalnie. Odesłałam go normalnie do kierownika, bo stwierdziłam, że nie będę się użerać.

Tomtom pamiętamy Cię, fajnie, że znowu jesteś.

Widzę, że szał zakupów na naszym forum. Życzę udanych łowów.
Ja tak mocno w Kubusiu nie gustuję, ale parę rzeczy z nim też miałam. Za to teraz króluje u nas kolor różowy.
 
Dobrym wyjściem z becikowym było by też dawać talony... nimi nie można płacić za trunki...
ale to że od 10 tyg. trzeba być u lekarza to czasem nie w porządku bo niektóre dziewczyny dowiadują się późno...

no tak zgadza sie, ale my nie mamy sie co martwic, bo nas to i tak nie obejmie, bo rodzimy w licpcu a nie po pażdzierniku wiec nam sie nalezy .martwic sie bedziemy jak bedziemy w nastepnej ciazy :]

co do usg i znajomosc płci dziecka -to na pocztku tez nie chcialam wiedziec, ale jakos wszyscy mi mowia ze na chłopca wygladam to raz a dwa ze sama bym chciala juz teraz wiedziec , teraz na połmetku
 
Witam się i ja:-) w ten pochmurny i mokry wtorek.
A już taka wiosenka była.... Świetnie, że możecie szaleć zakupowo. Ja na razie odpuszczam po pierwsze z braku czasu a po drugie to nawet nie wiem co we mnie siedzi. Wizyta dopiero 27:-( i może się ujawni jaka płeć.
Kasiurek ja też czasami się zastanawiam czy wszystko ok bo nie czuje ruchów pomimo, że lekarz ostatnio powiedział,że za kilka dni zacznę coś czuć.... Od 20.02 już trochę minęło a ja nadal nic. Ani waga nie rośnie ani nic nie czuję...:-( Ostatno wzięłam sobie nasze USG którum badamy zwierzaczki i sprawdzałam czy wszystko ok, serducho biło i dziecię też znacznie większe więc chyba rozwija się dobrze. Tylko cholera mogloby dać znać o sobie!!!! I obiecałam sobie, że nie kupię nic dopuki nie zacznie mnie kopać. Może być po nerach, pęcherzu, gdziekolwiek, bylebym coś czuła w końcu....
 
dziewczyny mam pytanie. różne kalendarze ciąży wyliczją,że względem ostatniej miesiączki jestem w 19 tygodniu ciąży. Podczas pierwszej wizyty lekarz również potwierdził termin, który wypadał w tych kalkulatorkach z netu.
Ostatnio zauważyłam,że na suwaczkach( próbowałam suwaczki z różnych stron), jak podaje datę porodu, wylicza mi,ze jestem w 18 tygodniu. Nic nie rozumiem...




 
Ostatnia edycja:
juluszka te suwaczki podaja "skonczona" ciaze a kalkulatory "biezaca"... Nie wiem czy to jest jasne.... Moze na przykladzie: Ja teraz jestem w 22 tygodniu ciazy, tzn wedlug kalkulatora, natomiast suwaczek podaje ze skonczylam 21 tygodni - czyli wedlug suwaczka skonczylam 21 tygodni 3 dni ciazy a wedlug kalulatora jestem w 4 dniu ciazy 22 tygodnia.
 
Witam sie i ja.. :-)

No i znow lezenie przymusowe. Kurcze w tej ciązy to normalnie wyleżę sie za wszystkie czasy!!! :-)
No i zaczynam nadrabianie zaległosci w czytaniu...
 
reklama
Witam wszystkie lipcóweczki, u mnie też leje i to od paru dni, co niestety sprzyja powiększaniu sie mojej pupy:-(, bo ja niestety przy takiej pogodzie jestem ciągle głodna, a nawet jak nie jestem to i tak jem z nudów:zawstydzona/y:.

Witam się z rana :-) ja również dołączam do fanklubu kubusia ;-)
Anika hehe skąd ja to znam, Michaś też kocha moje buty, albo kapcie, ubiera i mówi teraz jestem moją mamusią ;-)
Ale Wy tu wczoraj do nocy imprezowałyście widzę, dla mnie taka godzina to masakra, ciężko mi dotrwać do 22 ;-) ja nie wiem jak to będzie na tym weselu...
No nic miłego dzionka idę budować sklep dla dziecka bo dziś pogoda do tyłka i raczej nie wyjdziemy na długo z domku...

Tomek też uwielbia moje buty i przede wszystkim mój plażowy kapelusz:-D, potem się owija w ścierkę i śpiewa do drewnianej łyżki:-). My jeszcze nie jsteśmy na etapie sklepu, na razie budujemy dom, pod stołem przykrytym prześcieradłami, mamy namiot, ale mały woli domowe sposoby:tak:.

tomtom ale się Twój synuś zmienił?! to jego nowe zdjęcie pod Twoimi postami - prawda?? duuuży chłopak się zrobił... tyle czasu Cię tu nie było :-D

No urósł mój Tomek, ale najwieksza zmiana to włosy,teraz zapuszczamy bo strasznie mi sie podobają dzieciaczki z długimi włosami, tylko nie wiem czy damy radę, bo teraz jest najgorszy moment, sterczą każdy w inną stronę:no:

Dziewczyny to były najgorsze dwie godziny w moim życiu. Spociłam się jak dzika świnia, ręce mi zmarzły, włosy prawie wyrwałam. Na ostatnią minutę zlicytowałam za 300,50 zł a tu Heniek Kwiatek zaj...ł o 5 zł drożej. Przez te 2 godziny straciłam paznokcie do tego wszystkiego ślubny załapała się się na opierdziel a co? Chyba zacznę pić melise czy co serio jestem za nerwowa. Wyhaczyłam od tego sprzedawcy kolejny zestawik. Ale w tamtym juz widziałam moją Hanię jak bryluję w swojej bryce po wsi:-:)-:)-:)-( a tu d..a chońska.
Tomtom zawstydziłaś mnie. Ja takie proste dziewczę piszę co myśle i tyle. Ale dziękuję za uznanie. Życzę dużo zdrówka i witamy się z powrotem
Agnieszko witojcie.

Nie chciałam Ci zawstydzić, po prostu lubię takie konkretne dziewczyny, a jesli Ci to pocieszy, to mi sie nigdy nic nie udało wylicytować:zawstydzona/y:, taka jestem łajza. Kupuje tylko na Kup teraz, a jak znajdę jakąś świetną okazję, to mi licytuje mój brat, geniusz komputerowy:tak:.
 
Do góry