reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

WITAJCIE.
Ledwo co ja miałam termin na lipiec 2008, a tu juz 2009 jest. Strasznie wam GRATULUJE !!! Niedługo i wy będziecie się cieszyć swoimi pociechami.Moja olcia własnie siedzi sobie ze mną przed komputerem, ale coś marudzi, bo zaraz jej pora kąpania.
JESZCZE RAZ WAM GRATULUJE !!!
 
reklama
Batinka śliczna fasolinka gratuluje :) napewno niedlugo uslyszymy bicie serduszka, ja mam nastepna wizyte za m-c, a Ty?
 
Witam Wszystkich serdecznie :-)
Mam na imie Edyta:-)
Chcialabym zapytac czy mozna dolaczyc do Waszego grona :-p
To pierwsza moja ciaza wyczekiwana od prawie 6 lat .I byloby mi milo przejsc przez tych dziewiec miesiecy w waszym gronie.:-)
 
Kaśka przykro mi, że teście tak dziwnie zareagowali:baffled:. Może się martwią i to dlatego. Moi się bardzo ucieszą, bo już od roku gadają, że jedno dziecko to za mało:dry:, ale za to boję się reakcji mojej mamy. Odkąd mam Ulę powtarza mi, że jakby miała dzisiejszy rozum lat temu 30 to miałaby tylko jedno dziecko:confused:.

Betiinka super wieści, gratuluję ślicznej fasolki.

Edzka-it zapraszamy, witaj wśród nas.

Mnie przestało mdlić, uf.
 
Ostatnia edycja:
Betinko - wielgachne gratulacje!
ja też musze w końcu wybrać się na USG ale bałam się pójść za wcześnie żeby już coś było widać. Jakby nic nie było widać to ... chyba bym już całkiem bezsenne noce miała. No ale czas najwyższy... mój tata już zabiera się powoli do robienia kołyski :-) mówię mu żeby się wstrzymał bo może to bliźniaki i ... potrzebna będzie jakaś szersza kołycha! :baffled:
 
Kaśka -może tescie nie spodziewali się kolejnej próby i ich zaskoczyłaś, na pewno jak ochłoną to bedą bardziej szczesliwi :tak:
Betiinka - wielkie gratulacje -fasolka przeurocza;-)
Witajcie witajcie wszystkie nowe mamusie - im nas wiecej tym razniej bedzie przechodzic te 9 miesięcy - a włsaciwie to juz tylko 8 bo pierwszy miesiąc to chyba juz za nami
 
Bettinka gratuluję, piękna kruszynka! I który to tydzień tak jak suwaczek?
Kaśka na pewno teściowie przemyślą sprawę i ucieszą się jeszcze,może to dla nich szok!
Witajcie nowe mamuśki!
U mnie mdłości ciąg dalszy, wczoraj z dzieckiem na basen nie dojechałam, musiałam wysiąść z samochodu bo bym mężowi autko zabrudziła, na szczęście on mógł pojechać sam... później powrót do domu powtórka, dramat. Kupiłam sobie wczoraj herbatę z imbirem i cytryną, właśnie ją sączę zobaczymy czy coś da...
Antkowa jedź jedź rozerwiesz się troszkę a kiedy ten wyjazd?
 
reklama
Do góry