reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Pati wszystkie najlepszego z okazji urodzinek:-)

Ja dzis w niezłym humorku bo coś mnie tam pyrga w brzuszku,wiec mocniejsze kopniaczki tuz tuz:tak:czekam na to z utęsknieniem:-)
Moja siostra była u gina i ma 2 cm rozwarcia i 0,5cm szyjki wiec licze ze w tym tyg urodzi:tak:choc wiem ze moze jeszcze tak się kulac i z dwa tygodnie,no ale ja wole tę pierwszą wersję.Nawet się jej pytałam dzisiaj czy jej men nie rozmyslił się na poród rodzinny bo jak coś to ja mogę przyjechac popatrzec:-p:-D;-).
 
Patrycjo wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrówka szczęścia i wszelkiej pomyślności, a teraz to przede wszystkim spokojnej ciąży i łatwego porodu :)
 
przez trzy dni ani jednego posta, widać, że pogoda chyba coraz lepsza, i że coraz więcej czasu poza domem się spędza
u mnie dziś pogoda piękna, śliczne słoneczko, lekki wiaterek i cieplutko
mam nadzieję, że weekend też będzie taki słoneczny
 
adudźku u mnie to samo, pogoda cudowna. Aż szkoda w pracy siedzieć. Ale dziś pracuję od 13-17 bo do południa byłam u lekarza na usg. No więc, nasz maluszek ma aż 1cm, na razie wszystko jest książkowo. Za kilka tygodni kolejne usg. Uspokoiłam się po dzisiejszym badaniu.
Miłego dnia kobitki i udanego weekendu, słonecznego i cieplutkiego :-)
 
U mnie przez ostatnie kilka dni też z weną na bakier, ale z wiadomego powodu. Od wczoraj coraz lepsza pogoda, budzi się wiosna, tak więc i ja mam więcej energii i coraz mniej smutnych myśli :tak:
Dzisiaj wyprałam nawet małemu wózek, bo jak zobaczyłam jaki on "czysty" to aż mnie trzepło :szok:

Beatki super że ciąże rozwijają się prawidłowo :tak:

Beacia w ciąży z łosiem chodziłam z rozwarciem 2 cm od 7 miesiąca :-D
 
Tak pogoda dzis dopisała,słonecznie i ciepło.Dłuzszy spacerek był:tak:
Mnie synek mniejszy własnie skopał w boczek jak ja to lubie:tak:od razu banan na mordce.
Pati no siostra raczej juz długo nie pociagnie bo własnie jest na porodówce,jak nie dzis to jutro Franio bedzie na świecie.Niech tam szybko wyskakuje bo sie denerwuję:dry:
 
reklama
Słonko super świeci więc trzeba ładować akumulatory. Mój męzul wymyslił grilla :szok: Nawet wszystkie potrzebne skłądniki kupił :szok:

Beacia i jak tam? Mały Franio już na świecie?
 
Do góry