reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Jestem już w domu! operacja się udała, rękę udało się poskładac, żadne mięśnie, ścięgna czy żyły nie zostały uszkodzone. Tyle szczęścia :tak:
Krążenie krwi tez już jest prawidłowe, żadne kości na żyły już nie naciskają. Szwów nie wiem ile ma dokładnie ale ręka była rozcinana z dwóch stron mniej więcej od nadgarstka po łokieć. Ze szpitala wypuszczą go najwcześniej w piątek. Uff teraz tylko czeka męzola długie leczenie i rehabilitacja. Ale całe szczęście że rękę udąło się uratować :tak: Dziekuje kochane za wsparcie :*
 
reklama
Witam

Patra dobrze, że już po wszystkim, życzę mężusiowi szybkiego powrotu do zdrowia :tak:

Aniu dobrze, że obyło się bez szpitala :tak: Oby już Was takir chróbska omijały :tak:

Mała była w niedzielę na przedstawieniu, a potem rozdawali paczki, wczoraj z moją mamą w remizie, też był Mikołaj i paczki, paczka u nas w domu, u babci, więc słodyczy nabierała całą reklamówkę, do tego jeszcze od nas domek z mebelkami, więc zabawy było co nie miara :tak: Szkoda mi tylko że nie mogłam być tam z nią :sorry: No ale cóż..... ;-)

W pracy ok. Kupować będę mogła dopiero po miesiącu, za cenę piątkową, czyli 10zł za kg. A na wycenie wszystko na połowę, więc na prawdę można za grosze kupić fajne rzeczy :tak:

Pozdrawiam serdecznie!
 
Patra teraz będzie już tylko lepiej ;-) trzymam kciuki ;-)

Kamlotka to mała miała pełno wrażeń związanych z Mikołajem :-) super. Najważniejsze że się małej podobało :-) i super że udało Ci się z pracą :-)

Myśmy wczoraj przeżyli chwile grozy :-( Jasio się niefortunnie przewrócił i uderzył głopwą w kaloryfer. Krew tak się zaczeła lać że nie mogliśmy tego powtrzymać i zadzwoniliśmy na pogotowie. Karetka przyjechałą zatamowali nam krew i zabrali nas do szpitala tam uwaga czekaliśmy prawie 2h na lekarza i i tak się go nie doczekaliśmy. Pojechaliśmy do szpitala do Żor i tam zaraz nas przyjeli bez żadnego czekania, znieczulili mu głowy i ma jeden szew. Całą noc nie spałam bo trzeba bylo czuwać czy nie ma wstrząsu mózhu, na całe szczęście jest ok... Ale chyba nie zapomne tego wieczoru i tej ilosci krwi :no::no:
 
hej dziewczyny
Alusia kurcze no niestety z dziećmi teraz jest coraz trudniej upilnować... niestety coraz więcej będzie takich wypadków - u nas przed świętami wielkanocy zęba sobie złamał i wbił w wargę... masakra...
 
Witam

Beatko, sklep jest podzielony, w jednej części wyceniona odzież, a w drugiej wszystko idzie na wagę, ale to nie CTO.

Alusia, to mieliście przeżycia, oby takich jak najmniej
 
witajcie kobitki,
pogoda paskudna, raz leje raz pada śnieg z deszcze, a za chwilę słońce świeci. Do tego wieje silny wiatr i nic mi się nie chce.
Wczoraj w media expert była promocja, że od 19-22 drugi produkt za 50% ceny. Teściowie się zaoferowali że nam kupią pralkę, a my kuchenkę. Poszłam z nimi, bo mój mąż w pracy, no i wybrałam super pralkę, teściu kazał brać taką jaka mi się podoba, a on zapłaci. ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket Zestaw Pralka INDESIT PWE 71272 W PL + Odkamieniacz do pralek Claro Kuchenka amica, bardzo mi się podobała, cena 740zł po 50% obniżce. AMICA 601GE3.33ZpTaYDN(XxL) Eco - Hoopla.pl Zapewne podwyższyli ceny, żeby tak czy siak wyjść na swoje. Tyle, że po zakupie okazało się że tylko kuchenki o 60cm szerokości brały udział w promocji, a na to mieszkanie potrzebna nam 50cm. Szczerze mówiąc nie wiem co teraz zrobić, bo jestem zła na siebie.

Do tego Marek cały tydzień pracuje na nocki 18-6 rano, a szef kazał mu robić w takim samym trybie następne 2 tygodnie, a wolne żeby odespać dostanie 20-21 grudnia. PARANOJA !!! Chciałam to zgłosić do PIP ale kazali mi podac dane, no to nie chcę tego robić, żeby mi męża z pracy nie wywalili. A były już takie przypadki u niego, że jak ktoś zgłaszał, niby urzednik nie miał prawa podac danych a i tak podawał i ta osoba leciała z pracy.

Patra,
jak się czuje mężuś?
 
reklama
Cześc kochane.

Mężuś dzisiaj już w domu :tak: W poniedzialek ma jechać z rana do szpitala pokazać rękę i na ściągnięcie szwów - ma ich 22. Rękę złożyli mu na 14 śrubach i kilku blachach, nie wiem dokładnie ile, dowiem się tego z wypisu w poniedziałek. Bolec go boli i to bardzo, ale niestety jeszcze długo tak będzie.. Miejmy tylko nadzieję że będzie się goiło szybko i bez komplikacji :tak:

Alusia to też mieliście przeżycia! Ja jak mialam 2 latka to też rozcięłam głowe - dokładnie czoło - i też o kaloryfer. W wieku 4 lat rozciełam tez czoło o kant stołu, a jak miałam 6 to skakałam z huśtawki i rozciełam czubek głowy. Niestety z takimi wypadkami musimy sie liczyć oby jak najrzadziej,,
 
Do góry