reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009


Justyś ja również chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta, bądź zawsze uśmiechnięta i radosna koleżanko
:-):-)

a ja dziś wylądowałam w szpitalu na badaniach, bo wczoraj w pracy zemdlałam z bólu. Po cięciu czy usunięciu kamieni nie bolało mnie tak żeby zemdleć, a tutaj lekko oparłam rękę o brzuch i taki ból że padłam. Wczoraj nie poszłam do lekarza bo nie miałam co z małą zrobić, a dziś od rana siedziałam. Zrobili mi usg ktore nic nie wykazało. No oprócz tego naczyniaka cholernego. Niby mam zerwany mięsień jakiś tam brzucha. Może boleć jeszcze 2-3 tyg. Masakra normalnie


A tak poza tym to wszystko dobrze, Julcia grzeczna, kochana moja gaduła. Rano zażyczyła sobie chlebek z szynką i kawkę (inkę). A wczoraj na kolację chciała kotleta z ziemniakami i buraczki, a że to własnie miałam na obiad (a raczej już na kolację) to i mała zjadła.

Dajecie dzieciom czasem smażone kotlety? bo ja daję rzadko ale dostaje. Chyba jej nie zaszkodzą co?
 
reklama
Beatko ja daję smażone kotlety - małe kurczaczki z keczupem to ulubione danie moich łobuzów. W lecie mięso z grilla, kiełbaska z grilla jak najbardziej była serwowana również chłopakom. Do tego sałatka z sałaty pomidorów (ze skórką oczywiście) i wcinamy!

Moje dzieicaki ostatnio wybrzydzają przy jedzeniu. Zazwyczaj robię tak, żeby zjadły choć jedno danie. Jak jest zupa której nie ruszą, to na drugie robię albo małe kurczaczki, albo spaghetti, jakieś pulpeciki w sosie pomidorowym z ryżem, kasza gryczana z cebulką i do tego maślanka. Wtedy wiem że będą syci i starczy do jakiegoś podwieczorku.
Na pewno nie gotuję osobnego obiadu specjalnie dla nich. Zawsze oczywiście siadamy razem do stołu i pytam czy chcą jeść dany obiadek czy zupkę.
W przedszkolu chyba sa mniej wybredni (choć Adam je tylko zupę, w której jest makaron) :-D

Byłam dziś na kontroli z Tomkiem. Nie musimy antybiotyku brać 10 dni (jak powiedział pan na pierwszej wizycie). Wystarczy 7 - więc w sobote wieczorem ostatnia dawka. A od poniedziałku może już do przedszkola ruszać :tak:

JUSTYSIA! Zdrówka!!! a do 30-stki to jeszcze kupa czasu nam została :-D Pociechy z maluchów... no i dziewczynki życzę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki:-)
Proszę nie bijcie:zawstydzona/y:
Sorka ze w ogóle nie zagladam,nie piszę a nawet i nie czytam,wczoraj i dzis dopiero kilka ostatnich stron przejrzałam.
Praca pochłoneła mnie całkowicie,robotka nie jest zła ale wkopałam się ze heja bo tam wyrobienie normalnego etatu jest niemożliwe,w pazdzierniku troche mniej robiłam to miałam 250godzin a tak to do 300 dobijałam plus dziecko stęsknione i obowiazki domowe = zero czasu na przyjemnosci,na necie to tylko pocztę przegladam i na allegro czasem jak małego musze ubrac.Miałam nadzieję na odpoczynek w listopadzie ale ludzie się pozwalniali i mimo ze jest troszke mniej konferencji i imprez to roboty i tak duzo
Chwilowo się rozchorowałam i zrobiłam sobie wolne co najmniej do poniedziałku wiec postanowiłam odwiedzic Moje lipcóweczki:-)
A tak poza tym to pomalutku i do przodu Alan był przeziębiony,juz jest prawie gites jeszcze niewielki kaszel został,Artur tez juz wyzdrowiał a teraz mnie chwyciło,przemarzłam w poniedziałek w sklepie meblowym i tak czułam ze tak się skończy,ale sa i dobre strony,odpoczne syn sie mna nacieszy,męża mam kiedy zgwałcic;-)
Pożyczam troche keszku od mamy troche mam na koncie i wkońcu będę miała meble w salonie,ta cholerna robota ma i dobre strony odbilismy sie troche finansowo i mozna sobie na cos więcej pozwolic:tak:
Widzę ze niewiele babeczek się udziela,pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:tak::-)
Beatko gratuluję prawka,a brzuszek mam nadzieje szybko się zagoi,duzo zdrówka
Melaszek fajnie chałupka rosnie,zycze by plan przyszłoroczny wypalił.
Ewcia mniej choróbsk dla dzieciaczków
Olcia trzymaj sie tam dzielnie dasz rade niedługo mała podrosnie i będzie lżej.
Justys fajne te twoje hasełka na konkurs szkoda ze mnie nie było to bym głosik oddała,widzałam zdjęcia stroiku fajny fajny
A i twoje torciki Ewcia zarąbiste,super ci to wychodzi,ja choc technolog żywnosci to takiej smykałki do torcików nie mam chętnie bym takie u Ciebie zamawiała Jak bym cię miała blisko może pomysl o wypiekach na szersza skale bo masz talenta dziewczyno
Kamlocia gratuluję wygranej,no i powodzenia w rozwiazaniu tej sprawy z allegro:tak:
Fioletowa no i jak tam staranka życze powodzenia i szybkiego zafasolkowania,trzymam kciukasy:tak:
Justys spuznione życzenia kochana,buziaczki 102:-):tak:
Ja ostatnio mam przemyslenia co do mojego wieku pół roku mi do 30 brakuje i czuję ze robie się stara:-p
Sorki jak komus nic nie skrobnełam ale mały mi tu marudzi i juz nie myslę,lecę go umyc bo śpiacy,zjemy potem jeszcze jakąś zupkę i o 21 moze padnie.
Buziaczki słoneczka postaram się zagladac.
Oj brakuje tej nocnej straży:-(
 
cześć laski
no nic lipcówką jeszcze nie będę, może sierpień wypali ;-)

nie wiem czy kupujecie swoim dzieciom duplo ale na stronie duplo swiat jest konkurs i po zarejestrowaniu przysłali mi maila ze zniżką 20% na duplo w smyku - jak któraś kupuje lego, to może można pomysleć o tym...
coś mi się strona nie otwiera, może przeładowana
http://www.duploswiat.pl/Konkurs
 
ale dziś zimno u nas, niby 2 st, ale taka pogoda jakaś zgniła.

Jula moja wczoraj dostała prezent od mikołaja SMOBY Kuchnia Cook Tronic MINI TEFAL 24566 (1932292983) - Aukcje internetowe Allegro . Fakt wcześniej, ale akurat w biedronce była promocja po 140 zł więc już kupiliśmy. W sumie to siostra przysłała na to kasę i to jest prezent od niej na gwiazdkę. A radość Julcia ma niesamowitą. Wczoraj cały wieczór gotowała, zmywała gary (tak ją teściowa nauczyła mówić że myje gary), piekła kurczaka i ciasto, karmiła wszystkich. No super prezent.

A ja wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę od czasu egzaminu. Bardzo się bałam, bo to auto rodziców, bo obok nie ma instruktora tylko tata zestresowany, że mu auto rozwalę :-D Ale wszystko poszło bardzo dobrze. Objechałam miasto 3 razy, 3 parkowania, no i jazda po zmroku, a tak się jej bałam. Teraz tata coś marudzi, że do Koszalina mam go zawieźć, bo musi zrobić jakieś tam badania psycho coś tam, dla kierowców, którym zabrano prawko za alkohol. Chętnie pojadę, aczkolwiek się będę cykać.

A co tam u Was? Beacia sie widzę odezwała, a gdzie reszta ?
 
Cześc matki wariatki!!!

Mnie znowu kapkę czasu nie było, ale mamy takie zawirowania w zyciu że masakra :-D Przeprowadzka nasza, później rodziców, remont, porządki w domu.. Później łosiu był chory,a teraz mnie złapało :-D I przyznam się że dokładnie 3 lata temu także chorowałam w ten sam sposób. Gorączka, katar, kaszel i.. brak okresu :-D Miałam dostać 10tego i ani widu ani słychu i widać nie będzie przez co najmniej 9 miesięcy :-D Tak, tak jestem w ciąży, mogę się już oficjalnie przyznać. W sobote robiłam test kreseczka wyszła bardzo blada ale jest! Jutro mam zamiar powtórzyć. Ale i tak wiem że to jest to. Po pierwsze brak miesiączki, po drugie metaliczny smak w buzi, bolące cycki. No i jestem przeziębiona a tak miałam z Kacprem gdy się dowiedziałam o ciąży. A najlepsze jest to że też jestem lipcówką, a termin z miesiączki wychodzi na 16 lipca czyli datę urodzin łosia :-D:-D:-D Jednak Data może być inna bo przytulaliśmy sie od 30 października do 4 listopada... Tylko w te dni, wcześniej czasu i sił nie było a później mąż miał na nocki :-D:-D I te kilka dni wystarczyło zebym była w dwupaku!

Fioletowa wiem że i Ty się starasz o maluszka. Trzymam za Ciebie kciuki. Ja szybko w ciążę zaszłam, ale z Kacprem to kilka miesięcy się staraliśmy. Obyś została sierpniówką! Powodzenia!!


Beatko ostatnio w Biedronce były takie duże auta dla chłopców, za niecałe 45 złotych i łoś strasznie się nimi zachwycał. w ogóle ze sklepu wyjść nie chciał. Ale powiedziałam mu że dostanie takie autko i od babci i od dziadka i od Mikołaja ale troszkę później. No i dał się wyprowadzić. A w miarę częstszego siadania za kółkiem będziesz coraz pewniejsza :tak:

No i faktycznie trochę ucichły nam lipcówki 2009 :angry:

Buziaki dla wszystkich:rofl2:
 
Podziękuje kochane po szcześliwym rozwiązaniu :rofl2:
Fioletowa skoro jesteś sierpniówka 2009 to będziesz bankowo sierpniówka 2012 :rofl2:
 
reklama
Patra gratuluję !!! :-):-) ja chyba się nie odważę jeszcze w ciążę zajść. Uważamy, bo boimy sie o kasę. Może jak mieszkanie nam się uda kupić to coś podziałamy. Ale ciesze się, że Wam sie udało.
Fioletowa, Tobie też się uda, pewnie będziesz jak napisała Patrycja sierpnióweczką :-)
 
Do góry