reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hejka Laseczki

Pogoda znowu do d..y. Nie wiem czy Wam pisałam ale przez to piątkowe zamieszanie z urodzinami zapomniałam o ........ podpisie w Urzędzie pracy, w poniedziałek poszłam do lekarza, powiedziałam prawdę a ten skubany lekarz mi nie dał, bo to niby za długo wstecz, no i poszłam prywatnie do takiej jednej doktorki do której wszyscy chodzą po zwolnienia i dała, ale skasowała 60 zł :wściekła/y: Miałam dostać ostatni zasiłek, więc na szczęście jakoś to załatwiłam. A teraz to w ogóle nie wiem jak to będzie, ta kasa chociaż na jakieś opłaty była, ciągle są jakieś wydatki, jak pracowałam to można było coś odłożyć a teraz? Dosłownie nic :no:
Byłam w poniedziałek w sprawie pracy i tylko usłyszałam-już nieaktualne

Ewcia fajne to łóżeczko. A Tort Dżdżownicę będziesz obkładać masą cukrową?
Beatko ślicznie córci w kolczykach, a co do pierogów to się nie dziwie że połowy od razu nie było. Jak robimy u mojej mamy, to angażują się 4 osoby, bo mama robi z 2 kilo mąki :-) Oj, ale mi ślinka cieknie, bo już dawni nie jadłam takich mojej mamy pysznych
 
reklama
cześć lipcu, ja tylko na chwilkę bo zaraz zaczyna się mecz ligi światowej więc lecę oglądać,

Kamilko u mnie pogoda też się troszkę popsuła, ale najważniejsze, że nie padało, chociaż teraz wieczorem zaczyna się chmurzyć i nie wiem czy właśnie nie zacznie

Beatko co do pierogów to ja już bardzo dawno nie jadłam i narobiłaś mi dużej ochoty, i chyba będę musiała namówić moją mamę na robienie, bo zawsze robimy u niej, tylko nie wiem czy będzie teraz na to czas,

no nic uciekam przed tv na mecz
do jutra
 
Cześc matki wariatki!!

U nas pogoda dzisiaj piękna. Słonko grzeje, upał straszny.. Tak więc większość czasu spędzamy poza domkiem i korzystamy. Tym bardziej że mężul ma na 12 w południe do roboty i go cały dzień nie ma. Dobrze że mama ma aktualnie urlop, bo samej tak trochę smutno :tak: Zresztą w domu i tak wytrzymać się nie da bo robotnicy zdrapują starą farbę na klatce schodowej. I tak hałasują od 6 rano.. Więc jak nie urok to sraczka :-p Sąsiad baluje po nocach, a od rana robotnicy się tłuką. Ostatnio sąsiad znowu dał nam popalić. Imprezował ciszej to trzeba przyznać. Ale sąsiadom co mieszkają pod nim zarzygał okna... Juz jest zgłoszona na niego skarga w spółdzielni..
Dzisiaj na obiad serwuje spaghetti po bolońsku. Któraś chętna?

No nic zmykam, miłego dnia kochane!

Aha. WSZYSTKIM SOLENIZANTOM MAŁYM I DUŻYM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! STO LAT KOCHANI!!

życzenia grupowe bo rzadko ostatnio tu zaglądam :zawstydzona/y:
 
witam się wieczorowo :-)
widzę, że ostatnio u nas coraz większe pustki na forum, kobietki odzywajcie się czasami i piszcie co u was
ciekawe co u olci?? bo chyba do końca ciąży to jej niewiele zostało, Olcia daj znać jak się czujesz
ja znowu uciekam oglądać mecz siatkówki, więc miłego wieczoru życzę
 
adudz, Ty jak mój mąż zapaleniec widzę jesteś na siatkówkę :D

kupiliśmy dziś tv lcd i mąż jest wniebowzięty :D to ja mam kompa dla siebie. Ale jak na złość niedobrze mi jakoś po pierogach i jeszcze na kolacje troszkę sałatki zjadłam i normalnie zaraz się porzy...

Julka ok, grzeczna o ile coś nie pójdzie nie po jej mysli :D

Chcę jej kupić na urodzinki to LABORATORIUM 10 GIER - KAROTKA MÓWI I ŚWIECI !! (1690549300) - Aukcje internetowe Allegro a Marek to SMOBY 24233 SUPERMARKET + EXTRA WYPOSAŻENIE+ BONUS (1694173648) - Aukcje internetowe Allegro i ne wiem co wybrać. Pomóżcie pleaseee )

Dmuchawcu gdzie Ty się podziewasz???? za karę jutro smsa dostaniesz :p
 
Witam
U nas faktycznie pustki :szok:
Ja to mam zmienną pogodę, do ok 14 bardzo ciepło, a potem ulewa, przeszło i jest już pochmurnie, normalnie nie wiadomo jak się ubierać :no:

Mała mi od przedwczoraj robi dziwne kupy i więcej niż zwykle, poza tym nic innego się nie dzieje

Beatko prezenciki fajne, ale jest ogromna różnica w cenie między jednym a drugim, ale myślę że sklepikiem fajnie by się bawiła, też mi się taki marzył ale cena mnie zniechęciła

Patra no to masz ciekawie z tymi robotnikami i sąsiadem, takiego to już dawno powinni wyeksmitować

Robię sernik na zimno, dodałam do niego krem który mi został z mojego tortu, znaczy margaryna utarta z kremem krówkowym, więc lekki posmak karmelu będzie, no i czekam na galaretkę
 
witam

Beatko co do siatkówki to się zgadza :tak::tak::tak::tak::tak: bardzo ją lubię i próbuję oglądać każdy możliwy mecz naszej reprezentacji :tak::tak::tak:
ten sklepik ciekawy jest ale po pierwsze cena, a po drugie na takie duże zabawki trzeba mieć sporo miejsca w pokoju,

Kamlotka pogoda u ciebie tak jak u mnie
o 13 upał, a o 17 już padało i teraz też jest pochmurno
Kamlotka poczęstuj sernikiem bo ja ciasto to dopiero jutro będę robić, bo wpada do nas znajoma wieczorkiem, a właśnie teraz mam ochotę na coś słodkiego

piszę króciutko w trakcie przerwy w secie:-p:-p, w niedzielę liga światowa kończy się już więc w przyszłym tygodniu będę miała trochę więcej czasu ;-);-)
miłego weekendu wam życzę, bo jutro pewnie nie dojdę do kompa,

ps a co do dmuchawca to o ile się nie mylę to Ania miała gdzieś wyjeżdżać na dosyć długi okres
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Beatko mogę wiedzieć u kogo zamawiałaś barwniki? Ja chyba też dosyć długo czekałam, ale aż dwa tyg to nie

Dzisiaj pogoda beznadziejna, wczoraj było duszno, ale nie padało i dobrze bo byliśmy w Gdańsku, nad morzem, u mojej babci i u chrzestnej, także cały dzień poza domem. Ja poszłam już na 6.30 do kościoła, M na 8, Mała w tym czasie sobie spokojnie spała, poszlibyśmy razem ale T nie było w domu na noc- SPOKÓJ MIELIŚMY :tak:

A tak to chyba po staremu, na niedzielę robię tort, koleżanka sobie zamówiła, ale jednak lalkę, zostało mi masy więc rozmrożę i będę miała trzy kolory, powinno wystarczyć, kasy żadnej brać od nich nie będę bo ciężko im, tym bardziej że 7 dzieci do utrzymania, fakt że najstarszy mieszka obok u babci, ale gdzie 16 latek by spał w jednym pokoju z resztą

No nic, na razie kończę, pusteczki tu u nas :-(
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Podtrzymam tradycję i chociaż coś skrobnę na naszym opustoszałym wątku :-(

U mnie pogoda super, cieplutko, a właściwie upalnie. W porównaniu do wczorajszej pogody to niebo a ziemia

Mała śpi, jak się obudzi to obiadek i spacerek, dzisiaj sobie długo pochodzimy, pewnie zaliczymy jakiś plac zabaw

No i co tu więcej pisać, nie bardzo mam z kim :-(

Ale mam nadzieję że to spowodowane piękna pogodą której Wam życzę :tak:
 
Do góry