reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Jest tu któraś do wypicia wspólnie herbatki? Ja popijam cytrynową rozpuszczalną

Ada super że jakoś dajecie radę, Mała naprawdę przeurocza, masz wymarzoną parkę.... :tak: Jeszcze trochę i będzie lepiej z tymi nocami, trzymajcie się cieplutko. A jak teście? Zadowoleni z wnusi?

Patra czuwasz? :-)
Szkoda tej 14, za bardzo nie wiem co to, ale pewnie jakiś dodatek który przyznają raz w roku....?

Beacia82 czekam z utęsknieniem na słonko bo u mnie to tylko pada deszcz :cool::frown:
 
reklama
Witam się i ja! Kamila ja też popijam herbatkę i zajadam ciasto, dzisiaj miałam wolniejsze popołudnie to trochę popichciłam. U nas remontów ciąg dalszy, ale mam nadzieję że w ciągu 2 tygodni się przeprowadzimy. Już nie mogę się doczekać. Podczytuję Was regularnie, ale wieczorami sił mi brakuje na cokolwiek.
 
Asia to popijamy razem, fajnie że mam towarzystwo :tak: Bo inne laseczki gdzieś pouciekały... Pewnie do mężów :-) A Tobie życzę szybkiej przeprowadzki
 
Czuj czuj czuwam!!

Kamcia 14tka to nagroda roczna. Coś jak 13tki w budżetówkach. I lipnie że nie dostał. Trochę to nie w porządku. Trzeba mieć cały rok przepracowany żeby to dostać. A mężul zatrudniony został w marcu. Trudno. Trzeba to przełknąć i zapomnieć :crazy:
 
Cześć Lipcu :-)

dopiero teraz znalazłam chwilkę aby do was zajrzeć,
przede wszystkim Aguś dobrze, że operacja się udała, mam nadzieję, ze już niebawem się do nas z domku odezwiesz
Aniu, no właśnie jak tam twoje dzieciątko pochwaliło się swoją płcią?? a co do Zosieńki to mi się wydaje, że te dolegliwości to od ząbków
a co do naszych lipcówek dwupaczków to o ile dobrze pamiętam, to kiedyś Olcia się chyba chwaliła, że widziała dwie kreski na teście, i od tamtej pory jakoś się nie odzywa, Olcia daj znać co u was?? jak synek i jak tam praca??

my wczoraj też wykorzystaliśmy ładną pogodę i poszliśmy o 15 na długi spacerek z Monią i z M, zaszliśmy do babci M na kawkę, i tak jakoś nam zeszło, że do domku prawie o 19 dotarliśmy

Patra szkoda, ze kaski nie dostaniecie,
Ada tobie życzę aby te nocki w miarę jakoś wam się unormowały, no i żebyś od czasu do czasu znalazła czas aby do nas zajrzeć
Kamilko i Asiu - ja herbatki w sumie nie piję, ale z soczkiem się przyłączę, bo oglądam telekamery i tak właśnie popijam :-)
a u nas też pogody dziś nie było, przez pół dnia padało, ale było na tyle ciepło, że M postanowił Monię wziąć chociaż na zakupy i zeszło im ok godziny
 
Patra a Ty co będziesz popijać? Czy Tobie coś zrobić? ;-) Czy nalać z barku? Mam samorobny advokat :tak: No jeszcze raz piszę że szkoda tej kaski, bo zawsze się na coś przyda

Adudz też przełączyłąm na dwójkę, ale patrzę że to prawie już koniec
 
Kamcia advokaciku i to własnej roboty nie odmówie!! Uwielbiam :-)

Też oglądam telekamery. W sumie już praktycznie koniec, więc jeszcze pranie powiesze i czas spać :-D

Dzisiaj popołudniu Kacper tez był na spacerku na nóżkach. Przeszedł ok 1,5 km i nie wołał na rączki. Także jestem z niego dumna :-D

Adudz faktycznie olcia 2 kreskami się pochwaliła i zniknęła

Olcia hop hop!!!!
 
I ja jeszcze jestem z herbatką:tak:
Smarczek mały zasnąc nie mógł i mi się zaszło,az Artur wrócił i on go ululał bo mnie juz nerwy brały.Ostatnio szybciej z nim usnie niz ze mną.Po mnie to może skakac i skakac,śpiewa mi ,,aaaaaa,, i chce żeby mu kończyc ,,kotki dwa,,zacałowywuje mnie na śmierc,robi mi pierdzioszki,i znowu całuje do tego szarpie za głowe bo ja sobie przekreca bo całuje jeden policzek póżniej drugi,czoło i soczysty w usta,mam wrazenie ze za chwile jezyk mi wepchnie:-Dcałusnik mały.To wszystko jest miłe ale co za duzo to niezdrowo.
OLCIA chop chop zagladasz jeszcze,moze nie ma czasu bo zapracowana ostatnio była.
Asiu życze szybkiej przeprowadzki co by te dwa tygodnie to był max twojego oczekiwania:tak:
 
reklama
To dawać kielichy, bo leje :-D:-D

Beacia82 normalnie synuś zakochany w mamusi :-D Moja mnie tak nie całuje, raczej tylko jak powiem żeby całuska dała, czasem przytula sama i mówi KOKA :-D (kocha)
Ostatnio się nauczyła mówić DUDZIDZI (guziki) tak fajnie składa dzioba jak to mówi :-D
 
Do góry