reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dostałam sms od Agi

"Witaj. Jonathan po operacji. Teraz jeszcze śpi po narkozie... operacja się udała ;). Teraz czekamy aż się obudzi :) Pozdrawiamy."
 
reklama
Nie ma za co Beatko no wkońcu z jakichś powodów nie ma go u mnie :-D Ale z Wami to ja się zawsze podzielę :tak::-D

========================

Patra jeśli będziesz coś odpisywać Adze, to prześlij gorące uściski od ciotki i koleżanki
 
Cześć Babeczki!

Melduję się w końcu:tak:

U nas średnio na jeża. Zosi nadal czwórki wychodzą- na dziąsłach bąble, przez 3 dni miała stan podgorączkowy, robi rzadkie kupy i drze sie całymi dniami:confused2: Jak jest bardzo źle daję jej nurofen, ale staram się unikać. Żele nie skutkują:no: I tu pytanko do Was- czy Wasze dzieciaczki gorączkowały przy ząbkowaniu? Jakie miewaja inne objawy? Martwie sie czy aby nie oceniam źle sytuacji- może małą coś bierze?:eek: Może to nie zęby? Do lekarza wolałabym nie iść bo niby z czym? Ani kaszlu, ani kataru, no i 37,3 to nie tragedia, a na poczekalni w przychodni tłum dzieicaków z grypą:baffled:
Wiem, bo dzis z samego rańca byłam w tejże. Miałam usg -dziecię moje według pomiaru usg ma już 3100g:szok: Ułożone główka w dół, główka bardzo nisko, szyjka już zgładzona ale zamknieta jeszcze. Dzidzi juz się "wstawia". Więc lekarz kazał mi sie szykować do porodu juz na koniec lutego:-)

A ja ostatnie zakupy robie, pranko, prasowanko, czekam na przesyłki z allegro, torbe do szpitala pakuje itd.

Fajnie, ze tak duzo piszecie.
Patra- skoro mozna do Ciebie wysyłać erotyczne smsy to i ja poproszę o numer:tak:Na oddziale poporodowym pewnei mi sie nudzic będzie to bym Ci cosik pikantnego skrobneła:-D

Aga trzymam kciuki za Jonika!!!:tak:
 
Dmuchawcu skoro nie piszesz to mamy rozumieć, że na USG dziecię nie pokazało co ma między nogami? w tym momencie pewnie jest już tak skulone, że ciężko zobaczyć co tam chowa...
 
kolejna wiadomość od Agi:

"Jonathan się obudził ale jest trochę 'pijany'. Ma środki przeciwbólowe to narazie nie płacze :) potem się jeszcze odezwe. Buziaki dla wszystkich dziewczyn!"

Tak więc póki co jest dobrze :tak:

Aniu jak tak bardzo prosisz to Ci podam :-D Zresztą podam nr na tajniackim. U mnie telefon czynny 24/h :-D Ale nie zawsze odpisuje bo czasem brak środków!!! Tak jak teraz :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a co do gorączki to Kacper miał i 39 stopni :tak: Z innych to rzadkie albo dużo kup.. standardowe ślinienie, pchanie rączek do buzi. Tak więc Zosieńka na pewno cierpi z powodu zębolków a do przychodni to nie ma co się cisnąć :no:

No i już wiem na pewno że męzul 14tki nie dostanie.. Tylko osoby zatrudnione do 7 stycznia. Tak więc lipa niestety :nerd:
 
Ostatnia edycja:
Patrycja szkoda kasy:-(tak na nią czekałas.
Fajnie ze u Jonika wszystko dobrze,Super wiesci:tak:
Kamilko no u mnie dzis słonka juz nie ma było wczoraj i chyba wróciło do Ciebie,jak bedzie tyle wracało co do mnie docierało to kilka dni cierpliwosci bo to potrwa:tak:
Dmuchawcu fajnie ze dzidzia wszystko dobrze i dorodny dzieciaczek bedzie bo teraz dobrze mu sie rośnie na koniec:tak:
Alan przy zabkach tez sie pluje,gorączka raz wieksza raz mniejsza,kupki nawet i 6 w ciągu dnia,dobrze ze choc w nocy nie wali.No i maruda czasami taka ze zwariowac idzie do tego robi sie wtedy naprawde niegrzeczny i złośnik:crazy:Daję na noc czopka nieraz jeszcze cos nad ranem albo dopiero koło 12-1 w nocy jak juz spac dłuzej nie moze czasami wytrzyma i do 3-4 i w tedy tylko raz dziennie.No ale jak jest bardzo dziecko płaczliwe to i w dzien mu czasem dam bo mi go szkoda jak ma mi płakac na rękach cały dzień i nic nie zjesc a tak to choc cos w dziób cos wcisne.
Patrycja jak juz piszesz takie gorące smski to i ja jutro jednego poprosze wieczorkiem bo mój na nockę idzie i mi będzie smutno,numer gdzies na tajnym jest:-D
 
Witam:)
Ja tylko melduję,że żyję.
U nas ok, dziś po raz pierwszy zostalam z dwójką i było ok, nawet mialam czas żeby ladnie posprzatac wszystko:)
Kacperek chyba juz zaakceptował siostre chodz nie raz okazuje jeszcze zazdrość, w szczegolnosci ppodczas karmienia cisnie się na rece, ale dajemy rade, ja specjalnie zostawiam n.p mała z mężem zeby wyjść na spac3erek z tylko z kacperkiem,
jakoś leci, gorzej z nocami, mała budzi się co 2-3h ale podczas zmieniania pampka strasznie krzyczy i budzi brata... no i te jej pobudki nocne długo trwaja, no ale zleci mam nadzieje ze to szybko, ogolnie marzy mi się obudzić w czerwcu :) chce juz cieplo,

pozdrawiam Was wszystkie buziaki!!
 
reklama
Beacia mój męzul ma w tym tygodniu na 22 więc też czekają mnie samotne wieczory :-D Więc możesz na mnie liczyć hehe

Ada będzie już tylko lepiej!! Niedługo noce Ci się uspokoją. A do czerwca już bliże==j =niż da=le=j
!!
'W{=łaśnie wtrącił mi si e łosiek :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry