reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
witam.
my już zdrowi zaszczyki precz.:tak::-):-):-)

Aniu ja też nie mam pomysłu nic nie zostaje jak siedziec z dziadkami przed tv.Jula usnął wiec bedzie kto nam dotrzymywal towarzystwa.
w ogóle te moje dzieci jakies dzis marudne,lekarka powiedziala ,że chyba dlatego ,że odwilż idzie.:dry:

Ja też mam jakiegos doła ......ryczeć mi sie chce i już !:-:)-:)-(

EWO czosnek ,czosnek ,mleko i jeszcze raz czosnek i pukaj gardło woda z solą ,wiadomo ,że od razu nie przejdzie,ale pomoże.

PATRA nie martw sie bo ja tez bez neta zostane.
Dziala do 21stycznia ,a pozniej ADIJOS!
chcielismy wziasc z polsatu,ale u nas jeszcze nadajnikow nie ma wiec bedziemy odlaczeni.
Pocieszyłam CIĘ ;-).
KOCHANY LIPCU ABY TEN 2011 ROK BYŁ LEPSZY DLA NAS WSZYSTKICH !!!

 
DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU! ABY WSZYSTKO POTOCZYŁO SIĘ TAK JAK SOBIE WYMARZYŁYSCIE! A my właśnie z m oglądamy polsat a dokładnie koncert dody. Mały słodko śpi od 10 minut. Buziaki dla was!
 
Partycja ,a my mamz kinder bal.:tak::tak::tak:;-)
GLONKI SIE WYSPALY I PYSKIEM RUSZAJA jak to karol mowi i innymi czesciami ciala.:tak::tak::tak::eek:

a EWCIA widocznie na balu u znajomych bo sie nie odzywa ,albo usnela .:confused::sorry2:
 
Dziewczyny tata kazał mi przekazać wszystkim znajomym - więc przekazuje - "hepi niu rok" :-D :-D :-D i najlepsze życzenia od nas! Wracam do męża buziaki
 
Kochane wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby był lepszy niż ten, który pożegnaliśmy :tak::tak::tak:
sylwester się udał, robiliśmy u siebie w domku, miało być tylko 6 osób, a doszło do 10 + do tego jeszcze trójka dzieci, więc ludzi w domku sporo :tak::tak::tak:
dopiero się wszyscy rozjechali, małą położyłam spać więc wpadłam wam życzenia złożyć, i lecę ogarnąć trochę domek, bo wieczorem jeszcze ma wpaśc do nas brat mojego M z rodzinką, a jutro do mojej babci na imieninki jedziemy więc pewnie czasu tez mieć nie będę, no a od poniedziałku z powrotem do pracy już mi sie na samą myśl nie chce

miłego weekendu wam życzę,
Ewa jak zdrówko??
 
witajcie w nowym roku :)

ja tak prędko, bo mała woła.

Jula przespała bez jęknięcia calutką noc :) nawet fajerwerki jej nie ruszyły :0

Byli u nas rodzice, sąsiadka z m nie przyszli bo im się mały pochorował , albo coś ściemniali :D Było bardzo miło, chłopaki wypili piwko, mama winko a ja nic bo na antybiotykach jestem. Poszliśmy spać o 1 a o 7:30 Juluś nas zbudziła. Ogólnie jest super więc zmykam teraz do męża i Julci nacieszyć się tą radością :)
 
Cześć matki wariatki! Dzisiaj ja pierwsza. Noc do bani. Małemu te zęby tak dają w kość że prawie wcale nie spałam. Jęki, płacz, wstawanie w łóżeczku, normalnie padam. Syrop czy żel tylko na chwilę pomagały. Mąż jeszcze niech pośpi z godzinę i zmiana. Ja idę odespać nocke a on zajmie się marudą. Zresztą nie wiem czy czasem znowu choroba go nie łamie. Dostał katarku i pokasłuje trochę. Mnie też łamie. Tzn nam kaszel. I boli mnie w klatce piersiowej, bardziej po lewej stronie, i trochę promieniuje do lewej ręki, słabo mnie ona boli ale czuje jakby była o wiele cięższa. Trza się będzie jutro do lekarza przejść. Zresztą jutro mamy kolędę, ma wpaść znajomy proboszcz, dawny sąsiad męża, co nam ślubu udzielał. Ciekawe jak kacper zareaguje bo w zeszłym roku ziewnął demonstracyjnie i usnął hehe. Był inny ksiądz i jak to zobaczył to się zerwał z krzesła i poszedł :-D no a ta w ogóle to jak wasze maluchy zareagowały na petardy? Koło naszego bloku jest dom przyjęć. Organizowali bal z fajerwerkami. Hałas niesamowity bo wystrzelały tuż nad naszym blokiem, jasno się zrobiło momentalnie a mały ani drgnął :-D miłego dnia dziewuszki :-)
 
reklama
Patra u nas to samo z petarami, stałam nad łóżeczkiem ze smokiem w ręku żeby w razie co podać i utulić. No a moje dziecko co?? nawet nie drgnęło :O

pusto tu coś, u nas cały dzień leniwie, choć spacerek był. Ja dostałam antybiotyki na babskie sprawy i teraz jestem po nich jakby mi kto w łeb dał. Jakaś taka ociężała w myśleniu, łepetyna pęka i problemy ze snem mam, do tego mdłości i bóle w podbrzuszu. W życiu nie miałam żadnych skutków ubocznych do jakiegokolwiek leku, a ten to jakiś syf chyba...

idę się dalej bawić z córcią i mężem :)
 
Do góry