reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Ja mam straszna fobie jesli chodzi o igly... Jest to dla mnie straszne przezycie, niezrozumiale pewnie dla osob, ktore nie maja tego problemu. To chyba tak samo musi wygladac klaustrofobia, agorofobia... i inne fobie. Chyba nazywa to sie hemofobia a moze jest to trypanofobia... W kazdym razie jest to moj spory problem, ktory teraz jest przede wszystkim odczuwalny tzn kiedy jestem w ciazy - ze wzgledu na te wszystkie badania. Jednak jesli zaproponowano by mi takie pobranie krwi z pewnoscia nie odmowilabym. Wiem ile by mnie to kosztowalo, ale swiadomosc, ze moge komus w ten sposob pomoc jest tego warta.
 
cześć
napiszę tak krótko bez doczytywania że widzenie przebiegło pomyślnie a z dzidzią wszystko ok :-) szczegóły na osobnym wątku się pojawią jak tylko ogarnę się ze wszystkim. Ale dziś zamieć śnieżna była!
 
Witam wszystkie mamusie:)

Mam pytanko na ktore nie moge znalezc odpowiedzi.
Otoz czy ktoras z was mierzyla tempke i jednoczesnie byla na monitoringu w czasach starania sie o fasolke.

Chcialabym sie dowiedziec, czy ktoras z Was miala sytuacje, ze tempka wzrosla a owulka jeszcze nie nadeszla. Dopiero 1-2 dni po skoku tempki monitoring wykrywal owulke ?

Po prostu nie wiem jak czesto sie zdarza, ze owulka nastepuje po skoku tempki, a nie jak ksiazkowo w dzien przed skokiem ?
 
veritaserum uważam, że masz prawo do pełnej informacji - powinnaś najpierw porozmawiac po co te badania, jaki dokładnie będzie Twój udział, jak to będzie wyglądało technicznie itd.
...myślę, że ja bym się zgodziła, ale po rzeczowym wyjaśnieniu o co kaman :)

Robaczek i Anika fajnie, że z Waszych brzuszków same dobre wieści! Ciesze się razem z Wami i jednocześnie coraz bardziej nie mogę się doczekac USG jeszcze dokładnie 24 godz. (ale przyznam że troche się niepokoję)

milgak ja tu jestem od niedawna, ale jeszcze Cię chyba nie spotkałam :) Pozdrawiam

annie Witaj! Zawsze miło jak przybywa rozgadana, przeszczęśliwa i troszkę przerażona (jak my wszystkie) mamusia :)
 
Ostatnia edycja:
ja tez tak szybciutko witam wszystkie mamuski i pozdrawiam serdecznie u nas taka buza sniezna jest i ciagle trwa az prawdopoobnie do patku strasznie wszystko jest pozasypane a tak pozdatym przez okienko jak sie patrzy to pieknie bialo :tak:
Dzidzia rosnie i mysle ze wszystko wporzadku po moich przejsciach swiatecznych opisywujac wczesniej:-)
 
Lolitko ja się niestety nie znam na tych sprawach
Verita (mogę Cię tak w skrócie nazywać?), nie spotkałam się wcześniej z taką propozycja ze strony szpitala ale myślę że skoro nie przyniesie to dodatkowego bólu dziecku ani mi, to pewnie bym się zgodziła. Trzeba pomóc nauce, może kiedyś komuś ta moja mała pomoc uratuje życie?
Matylda ja może nie boję się jakoś bardzo igieł i kłucia ale wolę nie patrzeć kiedy mi krew pobierają ;-) na pewno nie mogłabym robić sobie sama zastrzyków itp, jak nasz pies był chory i potrzebował zastrzyków to robił to mój tata, on jako jedyny miał odwagę :-D
Annie22 witaj :-)
robaczku cieszę się z dobrych wieści :-)

A ja dziś miałam dzień poza biurem, po badaniu bowiem miałam obowiązkową konkurencję do zrobienia w Galerii Bałtyckiej (pracuje w firmie odzieżowej i takie wypady wpisane sa w mój zawód), dzięki czemu zrobiłam sobie zakupy hihi. Skorzystałam z wyprzedaży i dopchnęłam do szafy kolejną parę jeansów (z elastanem co by się naciagały na mój rosnący tyłek) i swetero-sukienkę na wystający brzunio. Pomyślałam tez o synku i kupiłam mu rękawice snowboardowe (śmieszne takie tyci rękawice), wyższe buty na śnieg bo w tych co ma wpadał mu do środka, i dwa sweterki plus bluzeczkę z H&M (przecenione nawet o 70%). Prawie kupiłam sobie nowe buty ale heh pomyślałam że i tak przegięłam. Jak mamy jechać w te góry , a wczoraj zrobiliśmy rezerwację, to trzeba zaoszczędzić trochę kasy :happy:
 
reklama
Do góry