reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Anika ja na sylwka idę na "białą salę":-D:-D

Goteczka super wieści i kamień z serca:tak::-)

Dzisiaj wlazłam sobie na wagę i okazało się, że schudłam:szok::baffled: chociaż na diecie nie jestem, wręcz przeciwnie, jak to w święta nie żałowałam sobie:baffled: Brzuch jakby nie rośnie i mam teraz schizy:wściekła/y:
 
reklama
Witajcie Kochane Mamuśki po długiej przerwie!

Na początku chcę bardzo mocno przeprosić za tak długą przerwę w mojej obecności na forum. Strasznie mi przykro tym bardziej, że może niektóre z Was mogły się martwić. :sorry2::sorry2::sorry2:Bardzo, bardzo przepraszam i mam nadzieję, że mi wybaczycie, bo miałam powód, o którym nie chcę na razie pisać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem.
Witam wszystkie nowe mamusie, z którymi nie miałam okazji się poznać. :-D
Nie jestem w stanie nadrobić tych około 3 tygodni, więc pozwólcie, że będę pisać na bieżąco_Obiecuje, że będę odzywać się częściej.
Napiszę króciutko co u mnie. Ogólnie czuję się świetnie psychicznie i fizycznie. Miałam jedno usg, ale o nim zdążyłam Wam napisać.Teraz czekam na usg na przezierność karku, które będę mała 5 stycznia.Generalnie nie mam żadnych dolegliwości i jakby mniej zmęczona jestem niż w początkowych tygodniach.Troszkę mnie przybyło, ale o tym w innym wątku;-) Mikołajek też się świetnie rozwija, ale to też gdzie indziej. Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że niektóre z Was mnie jeszcze pamiętają. ;-)
 
Impresja Wiosenna jak super, że się odezwałaś:-):-) Cieszę się bardzo, że wszytsko u Ciebie i dzidzi ok:-)
Rozumiemy, że miałaś ważne powody i wybaczamy:tak::-) ale więcej juz tak nie rób:-D:-p:rofl2:
 
Impresja no ja się martwiłam z resztą nie tylko o Ciebie bo już parę babeczek się długo nie pojawiało i mam nadzieję,że niedługo tak jak i Ty powrócą do nas :-)
Ja na Sylwka też idę na białą salę, w ogóle nie czuję się na jakiekolwiek wyjścia a do północy to chyba nie dotrwam nawet :confused:
 
haha z sylwkiem to i u mnie biała sala.... ale szczerze nie mam potrzeby większego świętowania w tym roku.... oczka mi sie zaczynają kleić bardzo wczesnie.... i robie sie marudna wtedy:-p

Ipresjo witaj ponownie.... super, że sie odezwałaś i że sprawy dobrze sie mają :-)
Rzeczywiście szkoda tylko że reszta dziewczyn które były z nami wczesniej sie przestały odzywać... Netgirl, Tomtom.... no i Lucy też by mogła czasami zajrzeć do nas....:tak:
 
Witam równiez po parodniowej przerwie :tak: U mnie także wszystko w porządku chociaż śpiaczka i szybkie męczenie doskwiera.Dni świąteczne minęły pod znakiem obżarstwa a sylwester jak większość z was spędze na bialej sali ;-)ale wcale mnie to nie martwi bo nie mam ochoty na bale .Przywitam nowy roczek z mężem i córcią a po północy pewnie odlece do krainy snów:blink:10 stycznia ide na ślub i nie mam w co sie ubrać :szok:ratunku!!!!bo w nic juz sie nie mieszcze oprócz dżinsów a brzuszek jeszcze mały tylko biodra mi sie rozlazły:-( Pozdrawiam wszyskich
 
i ja sie witam po przerwie:)
jakos nie mam weny na pisanie ostatnio...
wpadam tu i czytam co u was ale zebym sama cos napisala:zawstydzona/y: nie mam sil:sorry2:
wazne ze tyleee nas jest i ze wszystko idzie dobrze:tak:
 
reklama
hej:-)
witam i pozdrawiam wszystkie kobietki z którymi nie miałam okazji poznać się wcześniej:-)
Anika
ja się nigdzie nie wybieram, nie mam na to ochoty ani siły:baffled:a co do usg to u nas nie dają żadnej spódniczki czy fartuszka, niestety mąż nie dał się przekonać powiedział że nie zniesie widoku gdy jakiś facet będzie mi TAM grzebał! tłumaczyłam mu jak to wygląda że lekarz tam w sumie podczas usg nie zagląda ale on nie chce, choć mam jeszcze tydzień to zobaczę czy da się przekonać, bo na usg chciałby być ale na takim przez brzuch,
sylwia
wiele kobiet chudnie na początku ciąży i nie masz się czym martwić:-)ja mam akurat odwrotny problem:baffled:
kochanus
fajnie że jesteś z nami, im więcej tym lepiej

widze że nie tylko ja nie mam ochoty na wyjścia z domu, ale nie czuję potrzeby, zresztą pewnie padnę grubo przed północą;-)
 
Do góry