reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam się po dłuuuuugiej przerwie:-):-):-) Nie miałam weny do pisania ostatno. Jakieś świąteczne lenistwo mnie ogarnęło:-D:-p

Tasior a miałaś juz wizyte u położnej??? Ona bierze krew do badania przy pierwszej wizycie:tak: Mocz bada za każdym razem:tak:

Witam nowe przyszłe mamusie lipcowe:-) Fajnie, że jest nas juz tak dużo:-)
 
reklama
Sylwia
serio?? ja miałam usg końcem 7 tyg i było przez pochwę i myślałam że teraz jeszcze też tak będzie. bardzo bym chciała żeby mąż był ze mną ale tylko jak usg będzie przez brzuch a nie zapytałam lekarza jak będzie teraz
 
Robaczek jestem pewna, że juz będze przez brzuch:tak: Więc mąż niech się szykuje na najpiękniejszy widok na świecie:-)

WOW ale Was dużo dzisiaj ma USG:szok: Ja dopiero w lutym:wściekła/y::wściekła/y:
 
elo :-) zaciskam kciuki za wszystkie dzisiejsze badania

robaczku może jak luby wcześniej pogada z szefem to ten pozwoli mu się wyrwać? w końcu sprawa nie byle jaka tylko wagi państwowej :tak:
ja mam mieć usg 7 stycznia i z tego co wiem to dopochwowe znowu, ale to chyba zależy od lekarza. W ciąży z Tymkiem miałam usg przez brzuch już w 8 tygodniu.
 
no właśnie czytałam w necie przed chwilą o tym to zalezy od lekarza, jedne kobiety pisały o usg przez brzuch w 6tyg inne miały jeszcze w 13 przez pochwę więc nigdy nic nie wiadomo
 
dziewczyny co powiecie gdybyśmy zrobiły listę z naszymi Nickami i terminami porodów? umieściłybyśmy ja na pierwszej stronie żeby nie umknęła Nam po dordze
 
reklama
Do góry