reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Anika, rzeczywiscie lipcówka z Ciebie prawdziwa...hehe
Robaczku dziekuje za odpowiedz. widzialam ze zagladalas rowniez na watek ciaza po poronieniu. powiem ci ze sa tam naprawde swietne dziewczyny ktore po stracie bardzo mi pomogly.
 
Dosia
w tej chwili juz jest całkiem nieźle, odkad jestem znów w ciąży, ale wczesniej nie umiałam sobie poradzić z tą stratą, najbardziej mnie denerwowały te pocieszenia typu: będzie dobrze, jeszcze urodzisz dziecko, widocznie tak miało być itp
a ja cierpiałam i potrzebowałam sie posmucić i popłakać, ale ktoś kto tego nie przezył tego nie rozumiał, byłam w żałobie i po części do tej pory jestem i wkurzało mnie że ludzie mi chcieli wmówić ze właściwie nic takiego się nie stało bo przecież moge mieć jeszcze niejedno dziecko

teraz czekam na swoje maleństwo i nie mogę się doczekać, śni mi się czasem, jak go karmię piersią, przewijam itp :happy: cudne to jest i już chcę je przytulić
 
Robaczku mi tez sie czasem sni. ale jak na razie to w brzusiu, tak jakbym ogladalam usg. i dzieje sie tak w chwilach najwiekszego zwatpienia u mnie. wydaje mi sie wtedy ze sni mi sie zeby powiedziec " nie martw sie, jestem tu i jest mi dobrze".
ja rowniez przechodzilam zalobe. byl to najgorszy okres w moim zyciu. dostalam mocnego pstryczka w nos od losu i nabralam troche pokory.
 
Dziekuje Dziewczyny za pochwale mojej dzidzi Nie wiedzialam ze jest taka duza;-)bo moj brzuch to tak malo sie powiekszyl a w sumie wcale bo dalej bez problemu nosze swoje jeansy i wszystkie topy
Martwi mnie tylko ta ignorancja tuatj w UK Nie mialam jeszcze zadnych testow - nic ani krwi ani moczu nic a nic
Dzis sie nawet poplakalam ze sie martwie MOj mowi ze przesadzam ale do....nedzy juz powinni cos zrobic A moze powinnam sie domagac?ohhh
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamusie.
Szczególnie z terminem lipcowym przyszłego roku :-)
Ja mam termin na 31 lipca. Jest to moja pierwsza ciąża.
 
Dziewczyny a mnie złapało przeziębienie, strasznie kaszlę, a lekarka kazała mi leczyć się herbatkami. Nie daję rady, piecze mnie w klatce a herbatki nie pomagają. Znacie jakieś sposoby na kaszel w ciąży?
 
reklama
Do góry