reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam wszystki lipcowki ponownie po swietach nie wiem jak u was ale tegoroczne swieta zlecialy mi tak szybko ze az strach poprostu jak z platka
monia lipiec 2009 witaj moja imienniczka pozdrawiam serdecznie i witam goraca w naszym gronie
jak sie czujecie po swietach przytylyswcie chociaz cos troche ja napewno tak sie objadlam caly czas przy stolach i przede wszystkim w podruzy od rodziny do rodziny - poprostu wyczerpanie calkowicie tylko widzialam lozeczko non stop no ale jak przygotowania do sylwka macie jakies plany :-)
 
reklama
cześć MoniaLipiec, witaj wśród lipcówek i rozsiądź się wygodnie :-) rajusiu nie spodziewałam się tu takiego ruchu, ale miło! bardzo mnie to cieszy :-)
Mes ja przerabiałam właśnie w Święta grypsko, najpierw żołądek mi wyczyściło a potem pojawił się kaszel i katar. Lekarka kazała brać aspirynę, rutinoskorbin, na gardło do ssania np tantum verde a na kaszel mam drosetux syrop homeopatyczny. Jak Cię bardzo męczy to lepiej skocz przed sywestrem drugi raz do doktorki zanim się wykluje coś gorszego.
Monia1021 ja organizuje sylwestra u siebie w domu, zebrało się już ze 23 osoby na ten wieczór więc będzie wesoło, dobrze że babcia zabiera Tymka do siebie na noc ;-)
Tasior szczęściaro ciesz się że nie tyjesz, ja już brzuszek dostałam choć jeszcze w garderobę się mieszcze to widzę że figura mi się zmienia. Co do badań to nie mam pojęcia jak jest w UK, pewniej będzie się rzeczywiście upomnieć o swoje.
robaczek napewno nikt nie chciał umniejszać Twego bólu i poczucia straty, myślę że znajomi/rodzina przez te słowa chcieli cię pocieszyć a nie dodatkowo dołować. Sama też straciłam pierwszą ciążę i gdyby ktoś się nade mną wtedy rozczulał jakie mnie nieszczęście spotkało i wogóle co ze mną dalej będzie, to pozbieranie się do kupy zajęło by mi dużo więcej czasu. Nie gniewaj się że tak napisałam, musisz iść do przodu, nie rozpamiętuj tego co było
 
Ale Wam tu produkcja pisania się włączyła.:-) Widać że to już święta święta i po świętach.....:happy:
Czytając, tak sobie pomyślałam w pierwszym momencie, że troszkę na smutno piszecie. Ale z drugiej strony wiem co się czuje się po stracie fasolki. Ja była bym już mamusią....:-( Święta Bożego Narodzenia z jednej strony są bardzo wesołym świętem a z drugiej bardzo mnie smutno nastrajają, bo zawsze analizuję swoje czyny i cały rok.:sorry2:
Dosia z robaczkiem pisały o snach. Ja nie miałam jeszcze takiego, ale nie wiem dlaczego nie chce mieć:zawstydzona/y:. Potem zawsze sobie na swój sposób analizuję wszystkie sny i popadam w doła, zazwyczaj. Ech, pesymistka ze mnie czasem.
 
Ja tak na chwilkę, bo jutro wyjeżdżamy i raczej się nie odezwę do końca przyszłego tygodnie. Spakowalam 2 walizki i jedziemy w góry odpoczywać i szaleć na zabawie sylwestrowej;-). Pani w hotelu powiedziała mi telefonicznie, że jest dużo śniegu, więc saneczki zabieramy.
Życze Wam dużo zdrówka, fantastycznej zabawy sylwestrowej i oczywiście najwspanialszych wakacji 2009 roku. !!!!
 
dzień dobry lipcówki

stawiam kubek ciepłego kakao na dobry początek dnia i zmykam układać puzzle, urlop do Nowego Roku jest piękny!
buźka :-)
 
witajcie:-)
Tasior
podobno w UK to normalka że tak traktują ciężarne:baffled:więc trzymam kciuki żeby wszystko było w najlepszym porządku:-)
Mes
niestety nie wiem co mogłoby Ci pomóc na kaszel ale może poszukaj coś na temat tego syropu z cebuli czy to na kaszel i spróbuj na pewno nie zaszkodzi
Anika
nie chciałam żeby ktoś się rozczulał ale słowa nie martw się nie docierały do mnie i uważam że były nie na miejscu, ja właśnie potrzebowałam to wypłakać..
teraz już nie rozpamiętowuję tego tak po prostu wczoraj mnie wzięło na żale ;-) ale zawsze będę pamiętać....
ale tym razem wolę nikomu nie mówić dopóki nie będę mieć pewności
Iwon
dzis mi się znowu śniło dziecko, gdybym słuchała pewnych opinii że dziecko to zły sen to zaczęłabym się zamartwiać, ale nie myślę o tym w ten sposób, dużo myślę o moim dziecku, nie moge się go doczekać i pewnie stąd te sny, z czego ja się bardzo cieszę bo chociaż nocami moge być mamusią:-D:-D
Kaśka
baw się dobrze i dbaj o siebie

ja się bardzo cieszę że ten rok się skończył bo nie był udany dla mojej rodziny zwłaszcza jego druga połowa, najpierw umarła teściowa, potem ja poroniłam, po jakimś czasie mój mąż rozciął nogę piłą motorową i dość długo się leczył, a końcem listopada jednego dnia ja straciłam pracę, a moja siostra poroniła, tak więc cieszę się że ten okropny rok się kończy a zaczyna nowy pełen nowych nadziei
a najbardziej nie mogę się doczekać lipca:-)

zmykam do sklepu bo chcę sobie upiec chlebek razowy z mnóstwem ziaren w sklepie takiego pysznego nie kupię;-)
niestety problemy trawienne mnie dopadły i trzeba rozruszać pewne procesy:-D

wybaczcie że się trochę rozpisałam:sorry:
miłego dnia
 
I ja witam się poświątecznie :-) dzisiaj idziemy na pierwsze usg "położnicze" już nie mogę się doczekać, żeby znowu zobaczyć moją fasolkę :) Udanego tygodnia :-)
 
Witam dziewczyny po świętach
Witajcie nowe mamuśki.
Kaśka udanego wypoczynku życzę
Ja dziś idę na usg już sie nie mogę doczekać
miłego dnia:-)
 
reklama
dziewczyny
strasznie wam zazdroszczę waszego usg bo nie moge się doczekać swojego;-)
bardzo sie cieszę że zobaczycie swoje maleństwa:-)

kiedy usg się robi przez brzuch?? ja mam mieć za tydzień to będzie koniec 11 tyg i jeszcze raczej będzie dopochwowe..
 
Do góry