reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Anika mnie z OM wychodzi termin na 10 lipca. Z usg na 9 lipca a sprawdzałam już na wielu innych kalendarzach itp. i na każdym innym zazwyczaj wychodziło coś innego. A wszystko chyba zależy czy liczą to od daty ostatniej OM czy od daty poczęcia. Spotkałam się nawet z wyliczeniami ze termin powinnam mieć na 17.07. Tak wiec wierzę tylko w te moje wyliczenia, czyli 10.lipiec. A suwaczka ustawiłam tez na ten termin.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i po swiętach.....cała rodzina pilnowała mojej diety,tego nie,tamtego nie,tego troszeczke ....grrrrrr
Mala dzidzia dostala prezety cieplutki kocyk i malenkie body.:-)
A ja kilka par spodni ciazowych,super wygodnie i nie trzeba chodzic z rozpietym rozporkiem:rofl2:
 
Witajcie po świętach u mnie świeta upłyneły na rozjazdach wigilia u rodzicow pierwszy dzien swiat u tesciow a drugi znowu u rodzicow odpoczne pozadnie chyba dopiero po nowm roku ;-)bo corka do przedszkola a maz do pracy.
WITAM NOWE LIPCÓWKI
 
Cieszę się ze mogłam dołączyć, jestem jeszcze niezorientowana w temacie ale mam nadzieję że szybko nadrobię zaległości:-) przynajmniej postaram się;-)

my nie mówiliśmy jeszcze prawie nikomu, tylko najbliższa rodzina, poprzednią ciążę poroniłam i nie chcę się za szybko chwalić żeby w razie najgorszego nie musieć się później tłumaczyć i słuchać tych żałosnych pocieszeń w stylu:będziesz mieć jeszcze dziecko, głowa do góry itp:baffled: wolę poczekać i jak brzuch urośnie to sami ludzie zobaczą
6.I stycznia ide na usg i strasznie się boję tego co zobaczę, wprawdzie wszystko było ok ale i tak się boję
z objawów ciążowych to nie mam za wiele, troszkę powiększone piersi(choć mąż mówi że bardzo:-D), bardzo rzadko mnie mdli, tylko sikam za to co chwilę:crazy:

nie pracuję wiec mi się nudzi i stąd mam nadzieję że znajdę tu miłe towarzystwo i razem dotrwamy do lipca, tak szczerze to już się nie mogę doczekać
 
Ja również witam wszystkie nowe mamy:-) Betinka zazdroszcze prezentów, ja kupię sobie spodnie ciążówki jak tylko zacznie coś być widać. Bo póki co w moje spodnie wchodze bez problemu tylko guzik rozpinam:-D
 
cześć dziewczyny
dziękuje za miłe powitanie:-), ale sobie dziś pospałam - fiu fiu prawie 10-ta była! zeszłam na dół a tu śniadanie gotowe, wypas - mogłabym się do tego przyzwyczaić :tak: ah no i również witam pozostałe nowinki :rofl2:
dziękuje Iwon za odpowiedź, zadziwił mnie ten kalkulator bo termin porodu wychodzi tak jak powinien czyli na 17-go lipca ale ciąża wg niego ma 12 tyg i 3 dni. Ale pewnie tak jak mówisz liczą coś wg innego założenia. Sprawdziłam datę kiedy wg mnie zbroiliśmy fasolinkę i to może być nawet 14 tydzień :-)
betiinko gratuluje prezentów, masz racje grunt to żeby Nam teraz było wygodnie i takie spodnie na pewno się przydadzą. Ja wszystkie ciążówki po wcześniejszej ciąży odstąpiłam koleżance i będę musiała coś kupić.
 
reklama
Do góry