reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Mam pytanie z innej bajki. Bo na Sylwestra wybieramy się w góry, a słyszałam od znajomej że jej lekarz w 1 trymestrze zabronił wyjeżdżać gdziekolwiek bo to zmiana ciśnienia. A co ze mną? Moja gin nic nie wspominała a ja nie pytałam i troche sie martwie. Inna sprawa to czy moge jeździć (dopiero sie ucze) na nartach?:szok: ehh duzo tych pytań
Z tego co wiem to wyjazd nie przeszkadza ale ta jazda na nartach to nie wskazana ja choc nie jezdze na natach ale panietam jak moja bratowa byla w ciazy to lekarz jej zabronil
Pozdrawiam i zycze milego pobytu w gorach
 
reklama
Witam dziewczyny :-) ja rowniez spodziewam sie mojego malenstwa jakos na poczatku lipca :-D brzusio rosnie... szczegolnie po swiatecznym obrzarstwie ktore swoja droga bylo wielkie!!!!! pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski ;-)
 
Ostatnia edycja:
tasior53 super bobasek jaki juz duzy :-)
żonek co do gor i wyjazdow to powietrze gorskie jest nawet wskazane natomiast jazda na nartach itp sporty co powoduja upadki sa raczej nie wskazane bo dzidzius jest malutki i łozysko slabe a nikt by nie chcial lezec w szpitalu do konca ciazy:no:,lepiej sobie odpusc sporty zimowe a spacerowac tylko tez nie duzo, moj gin mowil ze kolo godzinki dziennie to tak bezpiecznie, udanego wypoczynku zycze:tak:
Jusia85 na kiedy masz termin?
 
czesc jestem tu nowa mam termin na 19 lipiec choc polozna po obliczeniu mowi na 04 lipiec. Mam torbiela na lewym jajniku izachodze w glowe bo lekarz mi powiedzial ze jak sie nie wchlonie do 16 tyg to czeka mnie usuniecie:-( boje sie strasznie na poczatku bralam luteine teraz przez 10 dni bralam duphaston(jakos tak sie pisze), to jest moja pierwsza dzidzia i chce zeby byla zdrowa
 
Witam Wszystkie nowe mamusie naszego lipcowego forum!:-)

Żonek mnie też się wydaje, że powinnaś zrezygnować z jazdy na nartach, zwłaszcza że jesteś w fazie początkującej (ciąży i jazdy na nartach;-)). Góry ogólnie bardzo dobrze wpływają na samopoczucie ale uważaj na siebie i nie forsuj organizmu. :happy:

Kicia 1 nie wbijaj sobie nic ciężkiego do głowy z powodu torbiela na jajniku. Ja przechodziłam to samo w pierwszej ciąży. Teraz cały czas jestem co prawda na duphastonie ale wszystko jest dobrze.:tak:
 
Decyzja podjęta w góry jedziemy, ale narty muszą poczekać:tak: Naczytałam się mnóstwo o różnicy ciśnień i troche się boję ale w końcu jade tam odpocząć więc nie powinno być problemu. Nastawiłyście mnie pozytywnie:-)
 
witaj robaczku. pewnie ze Cie przyjmiemy na nasz watek. :tak:
widze, ze nie tylko ja dzis poswiatecznie leniu****e. pustki tu straszne...
mam nadzieje ze swieta były dla Was równiez udane jak u mnie.
pozdrawiam
 
Witam bardzo cieplutko :-)
Jestem Ania i spodziewam się podobnie jak Wy lipcowego dzidziusia, już drugiego zresztą. Termin mam na okolice 17-go lipca (wg pierwszego USG bo data OM jest wątpliwa) ale mam w głowie pewien pamiętny wieczór kiedy to mogło dojść do ów owocnego uniesienia :) Jestem mamą 2,5 letniego Tymka. Będzie mi bardzo miło z Wami oczekiwać narodzin dzidzi jeśli zgodzicie się przyjąć mnie do grona :happy:
 
reklama
dziewczyny weszłam na kalendarz ciąży wg BabyBoom i nie zgadza się on z tym co wychodzi mi wg suwaczka. Wpisując datę z OM (przypuszczalną) wychodzi mi że mam ciążę o tydzień starszą niż wylicza mi to praktycznie każdy inny kalkulator ciążowy. Wiecie o co kaman?
 
Do góry