reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

dziekuje za zyczenia i dla Was Lipcowe Mamusie

Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z Mężów i wiele wiele usmiechu przez te całe swięta,
dużo zdrówka i szybko rosnącego brzuszka :-)
 
reklama
i prezentów od mikołaja i gwiazdki
:happy:
boze_narodzenie6.gif
14arvoresnatalmagiagifs.gif
 
Calla ten artykuł w sumie bardzo pozytywnie się czytało. Myślałam, że napiszą nam coś gorszego....
Trzeba wracać do kuchni, grzybkami już pachnie....:-D:-D
 
wszystkim mamusia tym obecnym i tym przyszlym zycze wesolych swiat bozego narodzenia obfitego stolu wigilijnego i bogatego gwiazdora abyscie jadly za dwoch - wolno nam;-) oraz szczesliwego nowego 2009 roku zyczy monika z rodzinka:-)
 
Drogie Mamusie i prawie-Mamusie :)
korzystając z okazji zbliżających się Świąt chciałabym Wam złożyć najlepsze życzenia!
Życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń
Przychylności ludzi i świata
Życzę Wam siły tak wielkiej, i czystego ognia w sercu
Co zapali wokół Was szczęście i odwagę
Niech świąteczne te życzenia
mają dla Was moc spełnienia
Te całkiem błahe i te ważne
Te dostojne i nawet te ciut niepoważne :)
Niech wszystko, czego dotkniecie
Stanie się pomocne w spełnieniu marzeń
Wesołych Świąt!!!!
 
Wszystkim Lipcowym Mamusiom i Waszym Rodzinom życzę przede wszystkim dużo zdrówka i spokoju. Radości z życia, które się w nas rozwija oraz samych pogodnych dni.
Ola z Rodzinką:-)
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam dużo zdrowia:-),
dla każdej z nas szczęśliwego rozwiązania:tak::tak::tak:,
spokoju i spełnienia marzeń,
radości i optymizmu;-),
dużo miłości i życzliwości od ludzi:szok::-p,
Szczęśliwych i spokojnych Świąt!:-D:-):-D:-)

Edyta z rodzinką:-);-)
 
Kobietki to ja również życzę Wam zdrowych przede wszystkim oraz pogodnych Świąt, spróbowania chociaż wszystkich dań (ja czuję że polegnę po 1), odpoczynku i apetytu:)

U mnie już wszystko gotowe, teść coś tam kończy. Mój fasolek jakiś taki niespokojny dziś, non stop mi niedobrze to chyba od tego zapachu:) Mąż twierdzi że ma to po mamusi bo sie stresuje że dzisiaj pozna więcej osób hehe - Dziś wielki dzień, powiemy wszystkim że mamy fasolka:)
 
reklama
Do góry