reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Aniu dziekuje za cudne motyle:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)A ze nie potrafie wstawiac takich cudeniek to przesyłam tylko skromny usmieszek:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
ups cosik mi sie rozjechały te usmiechy
 
Cześć Dziewczynki,
Ja tylko na chwilkę, strasznie śpiąca jestem, więc zaraz się kładę...
Willsonka- a myślałam dzisiaj o Tobie i się zastanawiałam czy Małgorzatka przekonała się do butli :-D Dzięki za ten smoczek. Też jutro go wypróbujemy. Mateusz strajkuje i też nie chce pić z butli:wściekła/y: A tak ładnie mu wcześniej szło... Już kupiłam kubek niekapek, ale też niebardzo chce:-(
I boję się co to będzie jak wrócę do pracy w styczniu! Napisz jak Ci się to udało? Malutka tak po prostu wypiła z tego smoczka???

Udanej nocki Kobitki! całusy;-)

Dałam jej kaszki w butli (kaszka nestle bananowa-dodaj wodę) zamiast podawać łyżeczką. Dałam jej smoka do buzi a mała się od razu przyssała i wydoiła 70 ml kaszki z butli. Najlepiej spróbować jak dziecko jest głodne.Wczoraj też jej dałam hipp kaszka dobry sen czy jakoś tak...i też wypiła bez problemów. Nie mam smoka do mleka, muszę kupić. Bo ten jest tylko do kaszki.
 
Kochane, poniewaz nie wiem czy bede później
życzę Wam juz teraz
wszystkiego, co najlepsze w nowym 2010 roku,
przede wszystkim bliskosci ukochanych ludzi i dużo, dużo Miłości!


 
Moje kochane mamuski zycze wam
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NADCHODZACYM NOWYM ROKU,
spelnienia wszystkich marzen, ogromnej ilosci milosci, zeby pieniedzy tez nie brakowalo, duzo zdrowka dla was, waszych pociech i calych rodzinek oraz malo porazek wychowawczych :-)
 
Dziewczyny to ja też wam coś pożyczę ;-)

Wszystkiego naj naj naj w nowym roczku!!! A przede wszystkim duuuużo zdrówka i miłości, bo to chyba najważniejsze!
Ślę Wam moc buziaków
ode mnie i chłopaków
:-D
 
Ja z Alankiem tez sie przyłanczamy do życzonek,:-)
WSZYSTKEGO NAJ,NAJLEPSZEGO DLA WAS I WASZYCH RODZINEK,ZDRÓWECZKA PRZEDEWSZYSTKIM,DUUUŻŻŻO MIŁOŚCI,MNUSTWO PRZYJEMNOŚCI,POCIECHY Z MALUSZKÓW,TYCH CO JUŻ MACIE I TYCH CO BEDZIECIE MIAŁY W 2010,MNIEJ ZMARTWIEŃ I MEGA POSŁUSZNYCH MĘŻÓW,A I JESZCZE SUPER SYLWETKI W TYM NADCHODZACYM ROKU DLA TYCH KTURE MAJA ZASTRZEŻENIA CO DO SWOJEGO CIAŁKA:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ja też dołaczam się do życzeń :))
Zdrowia , szczęscia i lepszego samopoczucia na ten następny rok :))
...KIEDY NOWY ROK NADCHODZI
...KIELISZECZEK NIE ZASZKODZI
...KUFEL PIWA TO ZA MAŁO
...LITR SZAMPANA BY SIĘ ZDAŁO
...TRZEBA OPIĆ WSZELKIE TROSKI
...BY NASTĘPNY ROK BYŁ BOSKI!!!

Dmuchawiec a Tobie życze Jasia ;)) :)) z całego serca :)


Uciekam bo u mnie sylwester więc roboty strasznie duuużo ;))
Buziaki :*
 
Na scynscie, na zdrowie, na tyn Nowy Rok!
Coby sie Wom darzylo, mnozylo caly Bozy Rok!
Cobyscie wtym rokujesce lepiej mieli,
w zgodzie I milosci rodzinnyj zyli,
Coby Wom nicego nie brakowalo,
z roku na rok przybywalo,
a do resty, cobysie byli scynsliwi I weseli,
jako w niebie janieli, Haj

 
reklama
My też dołączamy się do życzonek!
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich , Oczywiście szczęśliwego i lepszego 2010 roku!!!

My siedzimy w domku, bo cycusia nie można zostawić , a inne mleczko jest be!
 
Do góry