reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beata u mnie też tak często jest normalnie czasami wysiadam i marzę,żebym mogła na chwilę zatrzymać czas żeby chwilę odpoczać, dziś było nawet ok, mały marudził tylko z rana i teraz troszkę na wieczor ale kupiłam mu herbatkę uspokajajaca z hippa po1-mcu i szok mały taki spokojny zaraz usnął;-)także polecam :tak:
Kurcze niby takie to małe a krzyczeć nie raz tak potrafi,że głowa pęka.Ja już chce żeby ten okres marudzenia mu się skończył
 
reklama
Moj tez mi dzisiaj daje popalic..jak zawsze zasypial o 21 to teraz jeszcze nie spi..dalismy nirofen truskawkowy i zel na dziasla i nad marudzi..oj chyba zabki juz blisko...bo jeszcze nigdy tak nie bylo...:no::no::no:
 
ja też mam dość. Od kilku dni Julka daje mi w kość wieczorami, zasypia niby o 20, ale o 21 już nie śpi o tak do 24. Ja padam mąż pada a ona dalej gada. Nie wiem skąd mała bierze na to siły. Teraz M usypia ją w bujaczku bo ja nie miałam już siły i nerwów jej w łóżeczku usypiać. Zaśnie i za godzine się budzi bo głodna. potem ok 5-6 i pośpi max do 8. W dzien drzemki po 45min max godzina i też sie z nia nie wyspie bo ja zasypiam ponad poł godziny. Koszmar jakiś.... Za to w dzień jest boska tak fajnie gaworzy i wogóle jest cudna hihihi, tylko te noce:-(
 
A ja dziewczyny to mam dzisiaj podobnie jak Wy ... ;P Małemu wyżynają się 4 zęby naraz ?! <szok> i do tego był dzisiaj szczepiony i dostał gorączki 38 no i niby od 3h śpi ale co będzie w nocy ?? Mąż pracuje na noc a więc ja jakoś musze sobie radzić. Na całe szczęscie mam łóżeczko zaraz obok łóżka więc nie jest tak tragicznie :)) ;))

Buziaki ;))
 
Mari spi.. potem maz bedzie wstawal na karmienie.
Dzis sie z nia wyglupialam, gilalam ja po brzuszku a ona tak chichrala ze szok:szok: az z wrazenia zlapala matke za wlosy i wyrwala i bardzo gruby pukiel wlosow:szok::szok::szok::szok: matko swieta az mam przeswit w tym miejscu:wściekła/y: :rofl2: albo ja mam tak slabe wlosy albo ona ma sile jak pudzian:-D az sie poryczalam....:zawstydzona/y:
Jutro czeka mnie pakowanie bo w czwartek wielka podroz:-D oj az sie boje jak mala to zniesie.
Alusia trzymam kciuki by nocka byla spokojna i abys ty sie wyspala:tak:
a gdzie nocna warta????!!!!
 
Witam prawie Nocnie!!!!:-)

JA tylko na chwile.....

W IMIENIU KAROLKA DZIĘKUJE CIOTECZKI ZA ŻYCZENIA!!!

Straż nocna dzis bierze wolne,przynajmniej jedna!!!:tak:
Spadam do męża ,bo on po pólnocy z Karolem zmienia WARTE i świętuje(MÓJ STARUSZEK;-))więc ide sie poprzytulać;-)!!!
Mój też nie śpi ,no i żebyscie same :no:były mój też marudny.Wogóle noc to jakas masakra co godz. wstawałam ,ciekawe jak dziś:cool2:!!!
Teraz leży w łóżeczku.
Ale zaliczył łóżko ,ręce,łóżko,ręce ,łóżko,bujak,ręce i łóżeczko .Ciekawe jak długo tam poleży!!!:eek::cool2:hmmmm...
Ocho JUŻ ZACZYNA :-:)-:)wściekła/y:

MIŁEJ NOCKI ŻYCZE!!!!

ADASIU NAJ NAJ W MINI URODZINKI!!!
 

A ja muszę się pochwalic, ze Filipek zasnął o 23, to wielki wyczyn. bo wczoraj przed pierwsza . W ciagu dnia miał 3 drzemki po ok 40 min.
Kurcze wy wychodzicie z dziciakami na pacer, a ja jeszcze nie byłam jak ta pogoda taka, bo za bardzo nie mam gdzie, na podwórku jakos mi sie nie chce samej w kólko chodzic, amieszkam na takiej wsi gdzie bardzo ruchliwa droga, ale jutro ma byc słoneczko i chyba wyjde na podwórko, niech mały pozna troche zimę, a jak dzieciaczki w gondolce,to mocno je przykrywac, no bo kombinezon, i na to jeszcze jakis spiworek kłądzieci?
PATRA, dobrze,że mezowi nic powaznego sie nie stało, teraz takie warunki na drogach ze trzeba uwazac, ja mam zimowe opony, a tez sie slizgały mi ostatnio
BASIENKA, no tesciowe bomba, a moze by jeszcze chcieli,zeby Oskarek juz mówił:laugh2::laugh2:
ADAA my tez mamy 5 m-cy i z mleczkiem jest róznie, czasem nawet po 10 godzinach nocengo spania, pije tylko 120 mleczka, wiec 60 do wylania, a 180 naprwde rzadko zdarza mu sie wypic, wtedy faktycznie wytrzyma 5-6 godzin, ale przewaznie pije 150 i co 4 godz.
Oj lece do łóżka moze dzis zasne predzej, bo normalnie znowu glowa mnie boli
Dobranoc
 
Ja dopiero doczytałam,co naskrobałyscie,a wy juz spicie:-)
U nas ok.bylismy na szczepieniu i jak zwykle mały zniósł to dobrze.
Ja ze sprzataniem dalej w lesie,ciekawe kiedy ja te okna umyje,mam lenia,moze mamcia wpadnie jutro do małego musze ja zagadac jutro.
A mój smyczek szama cyca co 1,5h,duzo nie zje,ale co mu zrobie nie przetrzymam bo on taki przerazliwie głodny,a tu pomlaska troche i juz banan i guganko.
No i moje słonko waży 7,900,teraz juz wolno przybiera bo w 1,5 miesiaca tylko 800g.
Zmykam i ja spac w takim razie:-)
KOLOROWYCH SNÓW MAMUSKI:-):-):-)
 
Znowu skasowałam posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No dzis to juz jestem wsciekła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Masakra jakas!

Troszke wczoraj zaniedbałam bb i dzis pewnie tez nie bedzie w ciagu dnia czasu, zeby z Wami popisać. Wyjezdzamy na swieta w poniedziałek, a w weekend mąż ma zjazd, wiec musze go wykorzystac do pomocy zanim wyjedzie i porobic te najbardziej pracowchłonne rzeczy. POtem jak zostane sama z mała, to nie dam rady.
A Zosia tez ostanio marudna strasznie. Zasypiała na na noc zwykle juz o 20tej, a teraz o 21 siew budzi i nie soi do 23ej.
Dzis na szczepienie idziemy. Trzymajcie kciuki.

Aniołki juz skonczone. Zrobiłam zdjecia i zaraz wklejam. NIe sa to takie zwyczajne anioły;-)To anioły stróże poszczególnych osób. Aniołek stróż Gosi to Gosiołek, Marysi-Marysiołek itd. No i mają one charakterystyczne dla danej osoby rewizyty-Tato męża jest strażakiem(Zbysiołek), mama lubi prace w ogrodzie (Marysiołek), jedna siostra jest przedszkolanka(Olołek), druga uwielbia czytać(Gosiołek) a brat skacze:tak:i robi inne dziwne wygibasy;-):-D

zdjecie 006.jpg zdjecie 013.jpg
zdjecie 011.jpg zdjecie 008.jpg
zdjecie 014.jpg

A to najpiękniejszy ze wszystkich aniołków-moja córeczka zaśliniona :-D
zdjecie 016.jpg

No to ja zmykam szykowac sie na spacerek, bo po szczepieniu juz pewnie nigdzie nie wyjdziemy, licze, ze mała troche pospi jak zwykle po sczepieniu i zabiore sie za aniołki dla mojej rodziny-sztuk 6.

Trzymajcie sie kobietki cieplutko w ten mroźny dzionek. Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
o rany Dmuchawcu aż się musiałam zalogować bo mi szczęka opadła. ależ Ty zdolna jesteś!!!!!!!!!!! i jak dajesz radę z Dzieckiem, kartkami aniołami etc.???????
zresztą jak czytam posty Ewy to mnie normalnie dół łapie:-(

i skoro się już zalogowałam to się wyżalę, mój synek jest po zakażeniu układu moczowego (leukocyty w moczu luźno pokrywały pole widzenia) czyli przez tydzień antybiotyk, który skończył w sobotę (po 3 dniach antybiotyku wyniki były już idealne), wczoraj robiliśmy znowu badanie moczu i znowu ma za dużo leukocytów :-(
do tego od kilku dni ćwiczy matkę niemiłosiernie budząc się o 5, zasypia 19,30 lub 19,45 budzi koło 24 na karmienie i potem znowu koło 5 na kolejne karmienie i już nie chce spać. wczoraj przeszedł samego siebie i obudził się o 4,11 zjadł i nie chciał spać więc od 5 czatowałam na Siku do pojemniczka, i jak potem zasnęliśmy o 6 to ja spałam do 9, nie wiem do której synek bo nic nie słyszałam a jak mnie w końcu obudził to w najlepsze bawił się paluszkami.
CZY MACIE JAKIŚ SPOSÓB NA TAKIE MOCNO PORANNE WSTAWANIE?????? :-( później spać się nie da bo mało śpi w ciągu dnia i wieczorem jest już bardzo zmęczony.
 
Do góry