reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

A moje dziecię się znowu obudziło i o spaniu nie myśli :-( ehhhh Ja normalnie marze, żeby on tak choć o 22 zasnął na noc, a nie o 24, przesunęłam porę kąpieli, i nic, co jeszcze mogę zrobić?
Jakby cio, to KOLOROWYCH SNÓW MAMUŚKI I MALUSZKI!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
witam sie dzis ponownie
my po wizycie u lekarza, na szczescie ten kaszelek u Mariski to nic, uff a sie martwilam. Powiedziala jaka moze byc przyczyna ale oczywiscie moj maz nie pamieta. bo to on byl sam z mala u lekarza i tak byl tym przejety ze zapomnial o wszytkim, ale super sie opiekowal caly dzien bo ja leze chora:wściekła/y: byl tez zwazyc mala i mamy 6260:-) ja zadowolona bo taka kruszynka z niej byla a teraz wykracza poza siateczke:-)
U nas dzis na obiad mc donald byl bo ja nie mialam sily nic zrobic, oby juto lepiej sie czula. teraz leze w lozeczku, tabletki wziete i zaraz spac...
U nas codziennie jest kapiel o 19 i zaraz po tym mala usypia, nie zawsze dostaje butle po kapieli bo to zalezy od tego w jakich godz ja karmie a czasem roznie wychodzi, wiec czasem dostaje butle po kapieli i budzi sie po 22 i po butli spi do 6-7 a czasem kaemienie wypada dopiero po 20 i tez sie budzi 6-7. Ale zawsze usypia po 19. ale zakrecilam...:eek:
dobra ide spac....
slodkich snow
ps. ja tez ciesze sie ze jest te forum, bo ja to juz calkiem samotna jestem, tylko maz i Mari bo wszystkie kolezanki sie odwrocily odkad mam dziecko ale mam was i zawsze mam kogo sie poradzic, wyzalic itd... wiec dzieki ze jestescie! jak mamy jakies watpilowsci jesli chodzi o sprawy dzidziusia to maz zawsze mowi : a pytalas sie na forum?:laugh2:
dmuchawiec nowy avatar? taki jakis jesienny, zimowy?
 
Dzień dobry, dzien dobry, dzień dobry !!!
Tu wyspany Dmuchawiec!
Co prawda połozyłam się wczoraj troszkę późno, ale dziś czuję się znów dziwnie rześka. Normalnie podejrzane to jest.:eek:

Moje malenstwo jescze śpi:-), śpiworek nadal moczy się w vanishu:wściekła/y:, moje włosy sa znowu tłuste:no:, a za oknem leje i chyba wcale nie ma zamiaru przestać:crazy:.
Wczoraj byłyśmy na spacerze 4 godziny:szok:. Nawet nie wiem kiedy ten czas tak zleciał. A dzisiaj wyglada a na to, ze nici ze spacerku:-(.

Musze zaczac sie pakowac na wyjazd do tesciow. Dobrze, ze samochod mamy z obszernym bagaznikiem:-D Przed Zosia wystarczała mi naprawde malutka torba podrozna, a teraz? Zosia potrafi sie nawet dwa razy dziennie zarobic po pachy, ze wszystkie ciuszki do prania. Wasze dzieci tez tak maja? Zakladam jej za duze pieluchy bo myslalam, ze to o to chodzi, ale nie. Ta kupa jakos tak bokami wychodzi.Masakra!Musze wziac zapas ciuszków.
Avatar nowy, ale jakis taki strasznie smutny i chyba zmienie jeszcze raz:-D Bo jaostatnio jestem dmuchawiec wesoły.
Miłego dnia! Ide popatrzec na moje spiace szczescie...
 
Witajcie, my wczoraj całe popołudnie na zakupach z małym, oczywiście nie obyło się bez karmienia w realu i to akurat na dziale dla niemowlaków:-) Mąż mi zrobił niespodziankę i pojechaliśmy przymierzyć pierścionek, który dostanę na urodzinki:-) Śliczny wybrał, tylko nie wiadomo czy ściągną mój mały rozmiar.
Mały był dzielny tylko z usypianiem był problem, była późna kąpiel i chyba był za bardzo zmęczony, ale po 22-giej odleciał.

beataz ty chyba przechodziłaś na butelkę. Jak to robiłaś, tzn. jakie dawki mleka na początek, co robiłaś, żeby zatrzymać laktację?

niuta na lipcowym forum chyba zawsze wszyscy byli sobie życzliwi, wiadomo nowe osoby muszą zapracować na zaufanie, ale atmosfera chyba jest bardzo miła.

olcia u nas boki dziąsełek były zaczerwienione a z góry takie białawe - tak na dwa dni przed, a wcześniej to ten kolor białawy z góry był tylko.

dmuchawiec to chyba same listki na jesień/zima powinnaś wkleić, nie znam się na dmuchawcach, ale już na pewno zgubiły włoski:-D A tak poważnie to bardzo nastrojowe kolory:-) No nie właśnie jak piszę to zmieniłaś znowu kolor, teraz taki nocny, czyżby była udana noc, tzn upojna?;-)
 
Ostatnia edycja:
ALOCHA KOBITKI !!!
Mi się coś dziś nie wysoało.Mały w nocy śpi niby,ale jakieś dziwne ryruały robi.Przebrałam mu pampka ,a on już nie myślał spać ,a była godz.3 coś tam.
Moje dwa starsze SKARBKI ŚPIĄ JESZCZE,KAROL zajął mi miejsce.Prrzyszedł do tatusia.
Zaraz wskocze chyba pod kołderke,znowu mi ucieknie do pracy,:no:lubie bez połóweczki siedzieć.
No a mniejsze szczęcie śpi w foteliku bo łóżeczko mu już nie starcza,ani nasze też:no:.

Ciekawe jaka u nas pogoda,słysze ,że wieje!Rolete mam zaciągniętą i narazie jej nie podnosze,niech chłopaki śpią.

DMUCHAWIEC,oj SMUTNO będzie nam bez CIEBIE:-:)-:)-(!!!
Ja tez tak mam,że jak gdzieś jedziemu to pełne torby.Koszmar jakiś z tym jest ,odrazu sie chora robie.No i jeszcze Karolek swoje zabawki bierze,ale jest ugodowy i kompromis skutkuje!!!
No awatar też mi się wydje smutny,ten pierwszy z DMUCHAWCEM był ok.!!!
 
Witam się i ja :-)

W przeciwieństwie do dmuchawca ja jakoś od kilku dni nie potrafię się wyspać. Nie chce mi się nawet wstawić prania, ale trzeba bo niedługo Tomasz nie będzie miał w czym chodzić.

A co do wyciekającej z pieluchy kupy to wydaje mi się, że przy Tomaszu częściej nam się zdarzały takie niespodzianki. Przy Adasiu jedynie wtedy, gdy zrobi kupkę zaraz po przebudzeniu rano, jak jeszcze nie jest przewinięty po nocy. Wtedy pampek jest wypełniony po brzegi sikami i na kupkę już nie ma miejsca, ale tak się dzieje sporadycznie, bo zazwyczaj z pierwszą kupką Adaś czeka, aż tatuś wyjdzie do pracy :tak: taki kochany synuś tatusia :-D

Miłego dnia życzę. U nas w nocy lało, ale teraz się przejaśnia więc może pójdziemy na spacerek w kaloszkach (to największa frajda dla Tomasza) :-D
 
dmuchawiec odnośnie kupek to u nas też potrafiła po pachy być kupka, a czasem w pampersie nie wiele:-D Ja zaczęłam też większe pieluchy używać no i mocniej go ściskam, wcześniej bałam, się, że mu będzie nie wygodnie, ale widać tak trzeba, aha i jeszcze po bokach te gumeczki kontroluję, żeby się nie zawinęły do środka.
justysia u nas też wieje i deszczowo:-( chyba dziś w domu siedzimy bo po chorobie jeszcze się boje takiej pogody
 
Witam w bardzo brzydki wtorek , u nas pogoda okropna, wieje leje i słońce świeci ,żeby było śmieszniej!
My już po spacerku , bo byliśmy Stasia do przedszkola zaprowadzić! Najgorsze jest to ,że zapomniałam portfela i chleba na śniadanie nie kupiłam, ale drugi raz nie wychodzę , zjadłam chleb tostowy i dopiero wyjdę jak będę musiała iść po Stasia!
Oprócz tego Maksiu przespał całą nockę po tym jak wyssał mnie do ostatniej kropli, chyba ma większe zapotrzebowanie! Nic trzeba naprodukować, mam nadzieję ,że produkcja już ruszyła he he he:-)
 
Heh ja tam piore normalnie bo pozniej moze byc uczulony na wiele rzeczy, jak bedzie w bardzo serylnych warunkach chowany. A niechce do tego doprowadzic.
My też cały czas używamy normalnego proszku tzn, tylko pierwsze rzeczy w jelpie wyprałam , potem kupiłam persil sensitive a teraz to juz bez sensitive !
 
reklama
EWA znam tą frajde!!!:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 106.jpg
    106.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 33
  • 107.jpg
    107.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 26
  • 108.jpg
    108.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 26
  • 109.jpg
    109.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 26
  • 110.jpg
    110.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 24
Do góry