reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
a mysmy na chrzest dostali super kombinezon rozmiar 74 z cocodrillo, narazie jest jeszcze troche za duzy, wieć mamy do tego czasu kombinezon z reala;-)
 
Dziewczyny, czy któras z Was stosowała metode objawowo -termiczna? Ja tak, około 4 lata przed ciaza i byłam z niej bardzo zadowolona. A teraz troche sie gubie co i jak. Pomyślałam, ze moze któras z Was jest bardziej doswiadczona, albo, jesli nie bardziej to mogłybysmy sobie wzajemnie pomóc, wymienic sie spostrzezeniami.Bo chyba nie zrezygnuje z metody, ale kolejnego dzidziusia planuje max za rok, wczesniej bym nie chciala:-). Z góry dzieki za odpowiedzi:blink:.
 
Już po... zdałam... mam to za sobą... Dziękuje za trzymanie kciuków!
Mąż ma atak kolki nerkowej i bardzo go boli :no: Chyba skończy się na szpitalu :-(
 
GRATULACJE EWA!!!
Ja już dwa lata po obronie, ale pamiętam ten okropny streeeeessssss i nie chciałabym tego drugi raz przechodzic ,
A na jakim kierunku byłaś?
Mam nadzieje, ze maż do szpitala nie trafi i bedzie wszystko om :-)
A co do kombinezonów, to my mamy narazie jeden z allegro oczywiście, na rozmiar 74, lady bird, biały , taki misiowaty ale raczej całej zimy w nim nie przechodzimy, bo mój Filip dwa tyg. temu miał 70 cm:szok::szok:

A mnie dziś głowa cały dzin boli :-( Wrociłam właśnie do domu i nic ,mi sie nie chce, a Filipek chce sie bawić :-) Teraz leży na macie, ale jak długo?
Choć widzę ze ostatnio i tak dlużej w niej leży niz kiedys, no i lubi na brzuszku w niej leżeć, czasem mu sie uda na plecki przewrócić i jest w szoku:szok::szok::szok:
Pozdrowionka
 
Dmuchawiec, ja stosowałam, ale zeby zajść w ciąże, i odrazu mi się nie udalo, ale dzięki temu zauważyłam że mam za krótką fazę lutealną i brałam castagnus na jej wydłużenie, i w trzecim cyklu brania zaciążyłam.
Teraz narazie nie mam czasu na mierzenie temperatur, bo o różnych porach wstaje, no i jak mały placze , to lecę odrazu do niego, a tempka musi być mierzona przed wstaniem,
tabletek nie chce narazie brac, wiec chyba nam gumeczki zostaną:-):-)
 
reklama
Ewa- gratulacje! Oj pamięta się ten stres. Przyznam, ze bardziej balam się obrony licencjata niż magistra...

A mój maluch zasnął właśnie teraz jak miałam go kąpać. Znowu zaczął mnie straszyc i pokasływać:( czsem mam wrażenie, ze ten mały cwaniaczek robi to specjalnie bo wie, że mamusia odrazu staje na baczność przy kołysce:)...

oj...własnie się obudziłam...spadam..pa
 
Do góry