reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

A my ciężko noc po szczepieniu, Filip dostał gorączki najpierw 38, za godzine 38,5 , dałam mu czopek, a on zrobił ,,.,, kupę, i nie wiedziałam czy on zadziałjal czy nie , bo to po 3 minutach, no ale w kupce, czopka nie widziałam, robiłam mu okłady z mokrego recznika, potem spadło do 37,8 a teraz kurcze znowu 38 i nie wiem czy dac czopek teraz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przypomnialam sobie jeszcze jedno co do wicia sie dzieci podczas karmienia i zapowietrzania. Warto jest tez przed jedzeniem sprobowac odbic dziecko - tak porzadnie przez ramie. Czasem ciezko jest zeby dziekcu odbilo sie przed jedzieniem, ale niektore dzieci daja rade i wteyd latwiej im sie je :-)
 
Witam się przedpołudniowo :-D Zimno i mokro :no: Raczej nici ze spacerku :confused2:

Pustki tu u nas dzisiaj, więc i ja ide coś porobic

Gorąco pozdrawiam:-D:-D:-D


u mnie też pogoda nie zachęca do wyjścia na spacerek, ja już dzisiaj poprasowałam zaległości, dwa prania zrobiłam, teraz został do przygotowania tylko obiadek, ale chyba będzie musiał poczekać bo właśnie moje maleństwo się obudziło i cycka się domaga

pozdrawiam i uciekam do córeczki;-);-);-)
 
U mnie pochmurno ale ciepło i już po spacerku. Mały spi, ale ostatnio w dzień budzi się z krzykiem co jakiś czas idzie spać dalej, taki marudny jest i nie bardzo wiem czemu. Niby wszystko dobrze, dziwne.
Maylah a te drugie szczepienie to też są trzy ukłucia?
 
A mam pytanie, co zamierzacie zrobić z dziećmi po macierzyńskim? Ja jeszcze mam sporo urlopu, ale potem to nie wiem. Co lepsze żłobek/niania, może trochę mama mi popilnuje, ale ona ma problem z kręgosłupem i nie chciałabym, żeby było z nią gorzej. Nie wyobrażam sobie zostawiać na osiem godzin małego, ale pracować trzeba.
 
ja mam do marca placone a potem bedzie nas utrzymywal tylko maz. planuje zostac z Marissa az ukonczy roczek moze poltorej a potem dam ja do zlobka a ja pojde na pol etatu do pracy.ja nie moge jej zostawic z mama lub tesciowa bo mieszkamy w innym kraju wiec musze liczyc na siebie. wiem ze nie bedzie latwo zyc z jednej wyplaty no i non stop z dzieckiem samej ale damy rade, tak mysle. Ciesze sie kazda chwila z nia bo tak dlugo na nia czekalam wiec chce byc przy niej kiedy powie pierwsze slowo lub kiedy bedzie stawiac pierwsze kroki:-) podziwiam te mamusie ktore juz teraz poszly do pracy lub beda szly wkrotce i beda musialy zostawic malenstwo, napewno nie jest latwo, teskni sie za szkrabem:tak:trzymam za was kciuki
 
reklama
Dzien doberek :)

Obiad sie piecze, maly spi a ja sobie przerwe przed sterta prasowania zrobilam :-D

Tak poczytalam pare stron do tylu ale nie pamietam kto pytal... Moje malenstwo tez czasem tak chrapie, ale lekarz powiedzial, ze tak sie dzieje gdy mu troche np sliny albo pokarmu uwieznie i to calkiem normalne jest. Wiem ze to niefachowo wytlumaczylam ale moze ktos sie uspokoi :-)

Ja mam podobna sytuacje jak BeataZ, narazie bede siedziec w domu z malym, prawdopodobnie jak bedzie mial 2 latka to pojde do pracy... Uroki zycia na obczyznie ;-) Chociaz czasem chcialabym juz wyjsc z domu i cos robic, chociaz jak go zostawiam z tata i wybywam z domku na 2-3 godzinki to juz tesknie :-) Plus jest taki ze po kazdym takim wyjsciu to jeszcze bardziej go kocham jak go na chwilke nie widze ;-)
 
Do góry